Kubki Biodegradowalne

Ekologiczne kubki kartonowe są najtrwalsze na rynku. Ta gama kubków oferuje wspaniałe wykończenie i świetną jakość, a ponadto są one bardzo odporne, ponieważ nie wyginają się i nie pleśnieją. Możesz sparować te ekologiczne kartonowe kubki z pasującymi pokrywkami, idealną kombinacją dla Twoich klientów, aby mogli cieszyć się Twoimi napojami gdziekolwiek chcą, bez obawy o rozlanie lub plamy.

  • W 100% przyjazny dla środowiska: ulega biodegradacji i nadaje się do recyklingu.
  • Wysoka odporność
  • Doskonałe wykończenie i wysoka jakość
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Kubki Biodegradowalne


Aktywne filtry

Wykonane w całości z materiałów pozyskiwanych z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, nasze ekologiczne kubki kartonowe są najbardziej zrównoważonymi kubkami w branży.

Wykonane w całości z materiałów pozyskiwanych z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, nasze ekologiczne kubki kartonowe są najbardziej przyjazną środowisku opcją dla Twoich klientów, aby mogli cieszyć się kawą każdego dnia.

Każdy z naszych ekologicznych kubków kartonowych posiada certyfikat ekologiczny. Dlatego nasze kubki są doskonałą alternatywą, aby zrobić coś dla naszej planety.

Ekologiczne, biodegradowalne i kompostowalne kubki z kartonu

I nie tylko ich zrównoważony charakter wynika z materiałów, z których są wykonane, ale także z faktu, że do ich produkcji nie użyto żadnego tworzywa sztucznego, więc są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne.

W Monouso znajdziesz szeroki wybór podzielony na kilka rodzin. Podkreślamy wolne od plastiku ekologiczne kubki kartonowe w kolorze białym, czarnym lub cukierkowym, niezbędny basic o różnych pojemnościach; oraz kolorowe kubki ekologiczne, również dostępne w różnych pojemnościach. Dodatkowo w Monouso mamy ekologiczne kubki z laminacją PLA, najbardziej zrównoważone kubki z laminacją na rynku.

Jedną z dużych zalet tych kubków jest to, że są odporne na wysokie temperatury, a dodatkowo bardzo dobrze trzymają ciepło, dlatego mogą być dobrą alternatywą jako kubki kartonowe do ekspresów do kawy w zakładach pracy, a także w barach i restauracjach z obsługą na wynos. Dostępne w workach i pudełkach, skorzystaj z naszych rabatów ilościowych.

Zobacz więcejZobacz mniej