Worki Próżniowe

Worki próżniowe to rodzaj torebki foliowej, która stanowi bardzo skuteczne rozwiązanie zarówno do profesjonalnego, jak i domowego przechowywania i przygotowywania żywności. Pakowanie próżniowe jest bardzo zalecane, aby zapewnić dłuższą trwałość produktów spożywczych w idealnym stanie. W Monouso znajdziesz szeroki wybór rozmiarów i formatów worków próżniowych, które charakteryzują się następującymi cechami:

  • Zachowuje właściwości żywności na dłużej: możesz przechowywać żywność przez ponad 6 miesięcy.
  • Unika brzydkich zapachów: dzięki hermetycznemu zamknięciu chroni Twoją żywność i pozwala uniknąć utraty smaku i aromatu.
  • Zastosowanie profesjonalne i domowe: mamy worki próżniowe o różnych właściwościach, które mogą być używane przez profesjonalne lub domowe maszyny pakujące, w zależności od Twoich potrzeb.
Zobacz więcejZobacz mniej

Worki Próżniowe Przemysłowe

  • sale
Woreczki Strunowe 90 Mikrony 140x450mm (100 Sztuk)

Woreczki Strunowe 90 Mikrony 140x450mm (100 Sztuk)

Ref 8811-100

100 Jednostki

-15% 9, 81€ Normalna cena 11,54

0,098€/Woreczki

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Worki Próżniowe Tłoczone do domu

Worki Aluminiowe Próżniowe

Woreczki do gotowania

Aktywne filtry

Worki próżniowe dla branży gastronomicznej

Pakowanie próżniowe to jedna z najkorzystniejszych technik konserwacji dla każdego profesjonalisty z branży gastronomicznej. Czy masz problemy z przechowywaniem produktów? Czy nigdy nie udaje Ci się wykorzystać wszystkich produktów spożywczych w Twojej kuchni zanim się zepsują? Dzięki zastosowaniu worków próżniowych Monouso możesz przedłużyć ich okres przydat ności do spożycia i zoptymalizować dostępną przestrzeń magazynową.

Należy również zauważyć, że dzięki tej technice konserwacji można zachować wszystkie właściwości żywności, smaki i tekstury dzięki hermetycznemu zamknięciu, które zapobiega przenikaniu wilgoci i tlenu.

Worki do gotowania próżniowego

Tak, istnieje wiele zalet opakowań próżniowych, ale co jeśli powiemy Ci, że możesz je również przenieść do kuchni? Dzięki naszym torbom do gotowania próżniowego możesz w praktyczny sposób ugotować swoje przetwory i zachować każdy ze składników odżywczych żywności.

Metalizowane worki próżniowe

W niektórych firmach, które pracują z żywnością, potrzebne są opakowania próżniowe, które są bardziej odporne, wydajne, a przede wszystkim poprawiają estetykę i prezentację zapakowanych produktów. W przypadku, gdy jest to Twoja sytuacja lub po prostu szukasz worków próżniowych o 100% skuteczności, zapoznaj się z naszymi metalizowanymi workami próżniowymi, ponieważ nie zawiodą Cię. Ich wyjątkowa wytrzymałość na ciężkie produkty spożywcze oraz metaliczny kolor zafascynują Cię.

Profesjonalne przemysłowe worki próżniowe

Jednak w zależności od rodzaju pakowarki, z której korzystasz, będziesz potrzebował jednego lub drugiego rodzaju worka próżniowego. Jeśli Twoja pakowarka jest typu komorowego lub profesjonalnego, w Monouso mamy nasze przemysłowe  worki próżniowe dla profesjonalistów, wykonane z poliamidu i polietylenu, o dużej odporności i wysokiej przejrzystości, która pozwala na łatwe rozpoznanie żywności. Dzięki nim będziesz mógł zapakować tyle żywności, ile potrzebujesz, bez obawy o pęknięcie czy rozdarcie.

Wytłaczane worki próżniowe do użytku domowego

Z drugiej strony warto wspomnieć, że w wielu firmach, restauracjach i domach wykorzystywane są pakowarki do użytku domowego. Są one znacznie bardziej ekonomiczne, mniejsze i łatwiejsze w obsłudze niż te do użytku przemysłowego. Wymagają one jednak specyficznego rodzaju worków i dlatego Monouso stworzyło nasze worki tłoczone do użytku domowego, które dzięki podwójnej stronie, jednej gładkiej, a drugiej tłoczonej, ułatwiają odsysanie powietrza w znacznie bardziej efektywny sposób.

Zobacz więcejZobacz mniej