Woreczki Strunowe KANGUR z kieszonką Strunowe

W Monouso wiemy, że przy wielu okazjach pojawia się potrzeba dołączenia instrukcji lub pewnych informacji wraz z rozważaną żywnością lub produktami, a ponieważ nie ma innej alternatywy, w końcu uciekamy się do naklejek lub niewygodnych klejów, które mogą się zgubić. Dlatego też wybraliśmy ofertę toreb PE z zamknięciem ZIP i kieszenią, które pozwolą w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Charakteryzują się one:

  • Zewnętrzna kieszeń: będziesz mógł dołączyć do niej wszelkie dokumenty, instrukcje czy karty, które uważasz wraz z potrzebnym produktem.
  • Szczelne zamknięcie: jej zamknięcie ZIP gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo zawartości torby.
  • Przezroczyste: dla większej wygody te samozamykające się torby są przezroczyste, dzięki czemu możesz zobaczyć zawartość torby bez konieczności jej otwierania.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki Strunowe KANGUR z kieszonką Strunowe


Aktywne filtry

Torby plastikowe z dwiema przegrodami

Nasze torby plastikowe z zamknięciem ZIP i dwiema przegrodami są bardzo skutecznym sposobem przechowywania, organizowania, a nawet transportowania przedmiotów.

Są to bardzo praktyczne i uniwersalne torby plastikowe, które mogą pomieścić wiele różnych produktów, a także mogą pomieścić raporty, etykiety lub instrukcje.

Te przezroczyste torby z zamkiem błyskawicznym i kieszenią pozwalają na pierwszy rzut oka zobaczyć wszystko, co jest w nich przechowywane. Bardzo przydatne do wykorzystania w firmach, gdzie zintegrowane są produkty i certyfikaty, ale także do użytku domowego.

Torby plastikowe z zamknięciem ZIP-lock

Zamknięcie ZIP to jeden z najwygodniejszych i najbardziej praktycznych rodzajów zamknięcia dostępnych obecnie na rynku. Jest bezpieczne, szczelne i zapewnia, że produkty nie zostaną utracone i mogą być przechowywane w ekstremalnych miejscach, ponieważ jest doskonale odporne na niskie temperatury.

Należy zaznaczyć, że ten rodzaj torby foliowej z zamknięciem ZIP i kieszenią wykonany jest z przezroczystego polietylenu dwukierunkowego, o odpowiedniej grubości, aby móc przechowywać wszystkie rodzaje produktów , które wymagają identyfikacji z dołączonymi bardziej rozbudowanymi i specyficznymi informacjami.

Monouso oferuje szeroką gamę hermetycznych toreb z zamknięciem zip do pakowania, przechowywania i transportu. Wszystko, czego możesz potrzebować w swojej firmie lub w domu, znajdziesz tutaj.

Zobacz więcejZobacz mniej