Torby Papierowe Otwierane na 2 Strony

Czy kiedykolwiek myślałeś o zmianie sposobu prezentacji i serwowania swoich burgerów? Nasze dwustronne torby papierowe żywności jest niezbędna dla wszystkich rodzajów firm i zastosowań. Idealne dla klientów, aby mogli cieszyć się wszystkim, od ciastek po kanapki, przekąski i inne produkty spożywcze w wygodny sposób. 

Co więcej, dzięki ich dużej praktyczności, zaskoczysz swoich klientów w swojej branży Horeca (hotele, restauracje i catering) ich komfortem. Czy odważysz się nadać swojemu jedzeniu odrobinę oryginalności?

  • Wykonane z materiałów odnawialnych.
  • Jednorazowe i nadające się do recyklingu.
  • Odpowiednie do szerokiej gamy produktów spożywczych.
  • Praktyczne, funkcjonalne i higieniczne.

A tak przy okazji: Mamy je w kolorze białym, w naturalnym wykończeniu i z nadrukiem gazetowym. Który z nich najlepiej pasuje do Twojej firmy? Ty decydujesz!

Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Torby Papierowe Otwierane na 2 Strony


Aktywne filtry

Papierowe torebki tłuszczoodporne z podwójnym otwarciem

Łatwość i szybkość serwowania przetworów w ich wnętrzu oraz praktyczność ich spożywania przez klientów sprawiają, że są to idealne akcesoria, których potrzebujesz. Torebki tłuszczoodporne otwierane z 2 stron są łatwe w użyciu dzięki prostej, ale schludnej konstrukcji. 

Te otwierane z dwóch stron torby są idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy zajmującej się jedzeniem na wynos, street foodem lub food truckiem, ponieważ pozwalają nie tylko na serwowanie szerokiej gamy potraw w środku, ale także na ich łatwe przechowywanie bez zajmowania zbyt wiele miejsca.  

I możesz zapytać, w jaki sposób te torby są w stanie pomieścić każde jedzenie, nawet najbardziej tłuste? Nasze torebki są wykonane z papieru z woskowanym wykończeniem, dzięki czemu doskonale nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością bez przenoszenia tłuszczu, oleju, płynów lub wilgoci. 

Ponadto ich boczne nacięcie pozwala na łatwiejsze i wygodniejsze umieszczanie tłustych potraw wewnątrz torby, bez rozlania lub plam. Wkładając żywność przez otwór, unika się bezpośredniego kontaktu z rękami, poprawiając higienę i ograniczając przenoszenie tłuszczu - to wielka zaleta, której Twoi klienci nie zapomną!

Praktyczne i wytrzymałe torby tłuszczoodporne

W Monouso mamy torby papierowe otwarte z obu stron w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach. Wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów, ponieważ są wykonane z połączenia włókien celulozowych, sprawdz je!

Dbanie o środowisko jest jednym z naszych zadań. Jesteśmy zaangażowani w dbanie o planetę i staramy się używać materiałów tak przyjaznych dla środowiska, jak to tylko możliwe. Papier jest najlepszą alternatywą, aby spełnić nasz cel i przekazać sumienny i zaangażowany wizerunek. 

Chcesz poznać wszystkie jego zalety?

  • Szybki dostęp: Torby papierowe otwierane z boku umożliwiają szybki i łatwy dostęp do zawartości - bez zamieszania, bez opóźnień!
  • Większa wygoda: Koniec z rozdzieraniem lub otwieraniem górnej części torby. Boczne otwarcie zapewnia szybki i wygodny sposób wkładania i wyjmowania przedmiotów.
  • Wyraźna widoczność: dzięki bocznemu otwarciu torby te zapewniają wyraźny widok zawartości - przeglądaj swoje produkty bez wysiłku!
  • Do wszystkich rodzajów żywności: umożliwiają pakowanie i prezentowanie wszystkich rodzajów żywności, ponieważ działają jako bariera między żywnością a powierzchnią, zapobiegając przedostawaniu się tłuszczu, a tym samym utrzymując powierzchnie pod spodem w dobrym stanie. Możesz dodać wszystkie swoje ulubione sosy do soczystego burgera bez rozlewania płynów przez papier. Wygodne, czyste i łatwe.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz bar szybkiej obsługi, punkt sprzedaży na wynos, kebab, delikatesy, firmę cateringową, czy nawet food trucka, papier ten będzie szczególnie przydatny podczas przygotowywania i transportu lub konsumpcji żywności dla klientów. Oferuj jakość zarówno produktu, jak i prezentacji!

Zobacz więcejZobacz mniej