Wyślij do
Obecnie: Poland

Materiał

Kolor

Fartuchy Jednorazowe

Nasze fartuchy jednorazowe wykonane są z włókniny polietylenowej i polipropylenowej o różnej gramaturze, można je znaleźć w różnych kolorach i z zapięciami na rzepy lub taśmy. Te akcesoria higieniczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem w branży spożywczej, zdrowotnej i kosmetycznej. W ich produkcji, dzięki zastosowaniu jednorazowych tworzyw sztucznych, dąży się do zagwarantowania bezpieczeństwa i higieny dla każdego klienta i usługi.

Ponadto dostępne są w różnych rozmiarach (dla dzieci, kadetów i dorosłych), dzięki czemu można je prawidłowo dopasować do ciała i są wygodne w noszeniu.

  • Różne rozmiary i kolory
  • Wygodna ochrona
  • Odporne i higieniczne
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Fartuchy Jednorazowe


Aktywne filtry

  • Nowy
Szata Polietylenowe zZamknięciem Przycisk Białe (10 Sztuk)

Fartuch Foliowy na Napy Biały (10 Sztuk)

Ref 4595-10

10 Jednostki

7, 53€

0,753€/Fartuch

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  • Pakiet
📦
200
Szata Polietylenowe zZamknięciem Przycisk Białe (200 Sztuk)

Fartuch Foliowy na Napy Biały (200 Sztuk)

Ref 4595-10-20

200 Jednostki

120, 54€

0,603€/Fartuch

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  • sale
Suknia PE z niebieskim zapięciem na guziki (1 Sztuk)

Fartuch Foliowy na Napy Niebieski (1 Sztuk)

Ref 10407-1

1 Jednostki

-25% 0, 61€ Normalna cena 0,81

0,609€/Fartuch

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  • Pakiet
📦
100
Suknia PE z niebieskim zapięciem na guziki (200 Sztuk)

Fartuch Foliowy na Napy Niebieski (100 Sztuk)

Ref 10407-1-100

100 Jednostki

65, 19€

0,652€/Fartuch

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

Sprzedany

Na Objednávku Ilość

Jednorazowe fartuchy higieniczne

Jednorazowe fartuchy z polietylenu i polipropylenu gwarantują bezpieczeństwo i higienę pacjentom lub klientom, a także profesjonalistom z branży zdrowotnej, przemysłowej, spożywczej, estetycznej czy edukacyjnej.

Obecnie higiena jest ważniejsza niż kiedykolwiek, dlatego stosowanie tej odzieży jest powszechne poza ośrodkami zdrowia.

W tej kategorii chcielibyśmy przedstawić różnorodne fartuchy jednorazowe, które zapewnią Państwu komfort, praktyczność i higienę potrzebną do bezpiecznego wykonywania czynności.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży medycznej, przemysłowej czy spożywczej, te jednorazowe fartuchy są doskonałą opcją, która pozwoli Ci uniknąć zanieczyszczeń, rozlanych płynów i plam na ubraniach.

Rodzaje jednorazowych fartuchów higienicznych

Jeśli szukasz fartuchów higienicznych powinieneś wiedzieć, że istnieją różne modele do wyboru w zależności od Twoich potrzeb.

Jednorazowe fartuchy higieniczne

Personel medyczny i pielęgniarski oraz ogólnie cały personel ośrodka zdrowia potrzebuje jednorazowych fartuchów szpitalnych, dzięki którym będzie mógł wykonywać swoją pracę z maksymalną gwarancją bezpieczeństwa i higieny. Zarówno dla siebie, jak i dla pacjentów, którymi się opiekują.

W ten sam sposób każdy, kto udaje się do lekarza, może czuć się chroniony dzięki fartuchom szpitalnym dla pacjentów.

Jednorazowe fartuchy chirurgiczne

Personel medyczny wymaga do pracy na sali operacyjnej wygodnego i przede wszystkim bezpiecznego fartucha chirurgicznego.

Jednorazowe fartuchy laboratoryjne

Jednorazowe fartuchy laboratoryjne stały się wyróżniającym akcesorium dla naukowców. Nie bez powodu! Są wygodne, oddychające i co najważniejsze, zwłaszcza w tej branży, są higieniczne i gwarantują ochronę odzieży.

Inni specjaliści, u których fartuchy jednorazowe odgrywają ważną rolę to fizjoterapeuci, stomatolodzy, chiropodyści, optycy, osteopaci, weterynarze, a nawet psycholodzy, psychiatrzy i opiekunowie.

Estetyczne fartuchy jednorazowe

Salony kosmetyczne to jeden z biznesów o największym zapotrzebowaniu na ten produkt. Masażyści, kosmetyczki, fryzjerzy... nie tylko profesjonaliści korzystają z fartuchów jednorazowych, ale także klienci, którzy przychodzą do tych placówek. Zapewnia im to ochronę i higienę.

Fartuchy jednorazowe dla dzieci

Placówki edukacyjne często korzystają z jednorazowych fartuchów dla dzieci w różnym wieku, ponieważ mają one tendencję do łatwego plamienia ubrań. Czy to na placu zabaw, w stołówce czy w klasie, fartuchy są najbardziej ekonomicznym i skutecznym rozwiązaniem chroniącym odzież dzieci.

Jednorazowe fartuchy dla przemysłu spożywczego

Personel pracujący w każdej firmie spożywczej zazwyczaj nosi tego typu ochronę, która jest uzupełniona o inne stroje ochronne.

Jednocześnie można wyróżnić dwa rodzaje fartuchów ze względu na ich właściwości: sterylne fartuchy jednorazowe (służą jako bariera zapobiegająca zakażeniom) oraz niesterylne fartuchy jednorazowe używane do ochrony odzieży przed brudem, płynami i cząstkami w różnych środowiskach zawodowych.

Teraz wystarczy tylko wybrać jeden z nich!

Zobacz więcejZobacz mniej