Wyślij do
Obecnie: Poland

Materiał

Kolor

Rodzaj Opakowania

Torby Papierowe z Okienkiem

Kup torby kraft z ok nem ze stałym zapasem i w najlepszych cenach w sieci.

Dzięki tym papierowym torbom z przezroczystym oknem oferujesz swoim klientom możliwość zobaczenia produktu w środku. Są one bardzo popularne w piekarniach, sklepach z kanapkami i sklepach masowych do pakowania bochenków chleba, kanapek, kawy i herbaty luzem, ciastek, orzechów i innych produktów sypkich.

  • Mocny i przyjazny dla środowiska papier kraft
  • Różne rozmiary do różnych zastosowań... dopasowane do Twojego sklepu!
  • Utrzymuje świeżość żywności
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Torby Papierowe z Okienkiem


Aktywne filtry

Przydatne torby papierowe z okienkiem

Torby Kraft z okienkiem to jeden z najpopularniejszych rodzajów toreb używanych we wszelkiego rodzaju sklepach. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór z najlepszymi opcjami dla Twojego biznesu spożywczego lub gastronomicznego.

Główną cechą tych toreb papierowych kraft z przezroczystym okien kiem jest właśnie przezroczyste miejsce na froncie. Dzięki nim możesz w każdej chwili pokazać swoim klientom wnętrze tych opakowań.

Daje to możliwość posiadania towaru gotowego do łatwej dostawy na życzenie. Na przykład opakowania po 500 gramów kawy lub wybranego rodzaju herbaty, gotowe do wydania bez konieczności podawania jej na miejscu.

Ze względu na swoją funkcjonalność i odporność, te worki kraftowe z okienkiem są szeroko stosowane w różnych placówkach do:

  • sprzedaży kawy i herbaty w ilościach hurtowych
  • Orzechów i słodyczy na wagę
  • Kanapek do gablot typu grab & go
  • Paluszków chlebowych i bułek
  • Słodkie i wytrawne ciastka

Torby papierowe Kraft z okienkiem

Wśród naszych toreb papierowych kraft z okien kiem można znaleźć różne rozmiary, idealne dla wszystkich rodzajów potrzeb.

Małe tor by papierowe kraft z okienkiem są popularne przy sprzedaży kawy i innych produktów sypkich. Z kolei te większe nadają się bardziej do piekarni i sklepów spożywczych.

Zobacz więcejZobacz mniej