Odzież Gastronomiczna

Jeśli chcesz pokazać najlepszy wizerunek swojej firmy i nadać swojej restauracji pewną kategorię, użycie odzieży gastronomicznej może być najprostszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem. W Monouso mamy wszystko, czego potrzebujesz dla swojego personelu, a nasz wybór charakteryzuje się następującymi cechami:

 • Poprawa estetyki: dzięki wzornictwu i jakości naszej odzieży gastronomicznej, poprawisz wizerunek swojego biznesu.
 • Maksymalna higiena: dzięki naszym produktom będziesz mógł zapobiec wszelkim rodzajom plam i poprawić higienę swojego lokalu.
 • Komfort: nasze projekty są specjalnie zaprojektowane, aby wszyscy Twoi pracownicy mogli nosić te ubrania bez żadnych niedogodności.
Zobacz więcejZobacz mniej

Czapki Kucharskie

  Hat Chef Cotton White (1 Unit)

  Hat Chef Cotton White (1 Unit)

  Ref 12047-1

  1 Jednostki

  7, 15€

  7,150€/Hat

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

   Cap Pirate Cotton Black (1 Unit)

   Cap Pirate Cotton Black (1 Unit)

   Ref 12052-1

   1 Jednostki

   6, 92€

   6,925€/Cap

   star star star star star
   1 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Fartuchy

   Rękawiczki Jednorazowe

   Maski Jednorazowe

   • sale
   Maska Ochronna IIR Potrójna Warstwa z Gumką Czarny (50 Sztuk)

   Maska Ochronna z Gumką typ IIR Czarna (50 Sztuk)

   Ref 4587-50

   50 Jednostki

   -15% 2, 19€ Normalna cena 2,58

   0,044€/Maska

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Maski Osłaniające Brodę Jednorazowe

   Aktywne filtry

   Wysokiej jakości odzież gastronomiczna

   Kuchnie to wilgotne środowisko, pełne ostrych przedmiotów, dużych ciężarów, wysokich temperatur i dużo ruchu. Przestrzeń, która w godzinach szczytu restauracji może być bardzo stresująca. W takim środowisku bezpieczeństwo pracowników jest cennym towarem, i to właśnie tam nasza odzież gastronomiczna wchodzi do gry.

   W Monouso oferujemy szeroką gamę produktów odzieży gastronomicznej, zaprojektowanych tak, aby zagwarantować maksymalną higienę, ochronę i komfort. W ramach tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju produkty, które dopasujesz do swoich potrzeb.

   Czapki szefa kuchni

   Jeśli jesteś profesjonalistą w branży gastronomicznej, wiesz, że higiena w kuchni to podstawa. Czapki szefa kuchni nie tylko pozwalają zachować czysty i schludny wygląd, ale także chronią włosy i skórę przed pozostałościami i rozpryskami jedzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór czapek szefa kuchni i możesz wybierać spośród różnych wzorów, aby dopasować je do swoich potrzeb.

   Ścierki kuchenne i ścierki do naczyń

   Nie ma kuchni bez ręczników kuchennych i ścierek. W Monouso mamy szeroki wybór ścierek kuchennych i ścierek do naczyń wykonanych z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną trwałość oraz skuteczne czyszczenie i higienę. Nadają się do wielokrotnego użytku i prania, dzięki czemu możesz używać ich wielokrotnie, minimalizując ich zniszczenie.

   Pościel gastronomiczna

   Jeśli zależy Ci na nienagannej, najwyższej jakości usługach, w których nie brakuje szczegółów, to te lity hotelowe i gastronomiczne są dla Ciebie idealnym produktem. Użyj ich do ochrony swoich rąk przed ciepłem potraw lub do eleganckiego zwijania butelek wina i szampana. Możesz wybierać spośród wielu rozmiarów i kolorów, aby dostosować je do potrzeb swojego biznesu.

   Fartuchy kuchenne i fartuszki

   Chcesz uniknąć poplamienia ubrania podczas gotowania? Fartuchy kuchenne i fartuszki to idealne rozwiązanie. W naszym katalogu znajdziesz szeroki wybór fartuchów kuchennych i fartuchów w różnych kolorach i z różnych materiałów. Możesz znaleźć nasze modele w różnych rozmiarach, a także, niektóre z nich, z kieszeniami lub bez, dzięki czemu możesz trzymać swoje przybory kuchenne pod ręką.

   Jednorazowa bielizna gastronomiczna

   Istnieją zadania, do których potrzebne są specjalne produkty ochronne, aby zagwarantować większą higienę. W Monouso jesteśmy tego świadomi i dlatego stworzyliśmy wybór produktów jednorazowych, idealnych do zapobiegania zanieczyszczeniom krzyżowym:

   • Rękawice jednorazowe: Rękawice jednorazowe są idealne do zapewnienia higieny w kuchni. Stanowią one barierę ochronną dla Twoich rąk i są łatwe do usunięcia i wyrzucenia po użyciu.
   • Jednorazowemaski na twarz: Jednorazowe maski na twarz są dziś niezbędne w każdej kuchni. Oferujemy szeroki wybór jednorazowych masek na twarz, aby zapewnić maksymalną ochronę dróg oddechowych przez cały czas.
   • Jednorazowe osłonkina brodę: Jednorazowe osłonki na brodę są idealne do zapobiegania zanieczyszczeniom krzyżowym i stanowią praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na zachowanie higieny w kuchni bez konieczności uciekania się do całkowitego zgolenia brody.
   Zobacz więcejZobacz mniej