Miseczki z Trzciny Cukrowej BePulp

Jeśli szukasz zrównoważonej i praktycznej opcji do serwowania sałatek, kremów i innych płynnych potraw, miski z trzciny cukrowej BePulp to najlepszy wybór. Oprócz wysokiej jakości, miski te są w 100% przyjazne dla środowiska, ulegają biodegradacji i recyklingowi, więc możesz być pewien, że dokonujesz odpowiedzialnego i przyjaznego dla ziemi wyboru.

Te pojemniki z trzciny cukrowej są bardzo uniwersalne i wytrzymałe, idealne do serwowania wszelkiego rodzaju płynnych potraw, w tym tych z tłuszczami i olejami. Nie musisz się więc martwić, że łatwo ulegną uszkodzeniu lub stłuczeniu. Spraw, aby Twój biznes był przyjazny dla środowiska i odpowiedzialny z miseczkami z trzciny cukrowej BePulp!

  • Biodegradowalne i nadające się do recyklingu
  • Odpowiednie do serwowania wszystkich rodzajów płynnych potraw
  • Odporne na tłuszcz i olej
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Miseczki z Trzciny Cukrowej BePulp


Aktywne filtry

  • sale
Miski Trzciny Cukrowej 500ml 130x130x60mm (50 Sztuk)

Miska z Trzciny Cukrowej 500ml 13x13cm (50 Sztuk)

Ref 550502-50

50 Jednostki

-20% 7, 62€ Normalna cena 9,53

0,152€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  • Pakiet
  • sale
📦
500
Miski Trzciny Cukrowej 500ml 130x130x60mm (500 Sztuk)

Miska z Trzciny Cukrowej 500ml 13x13cm (500 Sztuk)

Ref 550502-50-10

500 Jednostki

-28% 68, 62€ Normalna cena 95,30

0,137€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Miseczki z trzciny cukrowej: przyjazna środowisku alternatywa

Szukasz bardziej zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska opcji dla swoich potrzeb w zakresie opakowań? W takim razie nie szukaj dalej! Miseczki Be pulp firmy Monouso są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Zrównoważone miski Bepulp to ekologiczne opakowania wykonane z pulpy z trzciny cukrowej. Są one biodegradowalne i kompostowalne, więc nie zanieczyszczają środowiska. Wyobraź sobie, jak wspaniale byłoby móc transportować swoje produkty bez obaw o wpływ na naturę!

  • Ekologiczne i biodegradowalne, wykonane z pulpy z trzciny cukrowej.
  • Są odporne i mogą wytrzymać wszystkie rodzaje żywności, zarówno gorące, jak i zimne.
  • Bardzo uniwersalne z różnymi akcesoriami ułatwiającymi transport.

Ale to nie wszystko, miski Be pulp mają również wiele zalet! Są odporne i dobrze znoszą ciężar i wilgotność jedzenia. Te konkretne pojemniki z trzciny cukrowej są idealne do wielu zastosowań. Jeśli chcesz, aby Twoi klienci mogli cieszyć się jedzeniem na wynos w bezpieczny i wygodny sposób, Miseczki biodegradowalne są idealnym wyborem. I oczywiście są one również idealne do wykorzystania podczas serwowania jedzenia w Twoim food trucku.

I czekaj, ponieważ możemy powiedzieć ci jeszcze więcej zalet. Najlepszą rzeczą w miskach z trzciny cukrowej jest to, że są one bardzo uniwersalne i będziesz mógł znaleźć różne akcesoria, takie jak kompatybilne pokrywy. Od pokrywek do zimnych potraw, takich jak PET, rPET lub ekologiczne pokrywki z trzciny cukrowej, do pokrywek do gorących potraw, takich jak pokrywki PP, są idealne do stosowania w różnych sytuacjach, od zabierania jedzenia na wynos do serwowania jedzenia w swoim zakładzie.

Wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego przechowywania i transportu żywności! Dzięki miski z trzciny cukrowej możesz bezpiecznie przechowywać i transportować swoją żywność w każdej sytuacji!

Kup miski z trzciny cukrowej w Monouso

A jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego kupić miseczki z trzciny cukrowej Monouso, odpowiedź jest prosta: jesteśmy zobowiązani do zaoferowania Ci ekologicznych i zrównoważonych produktów w przystępnych cenach. Nie wahaj się więc i już dziś zamów swoje Miseczki z trzciny cukrowej Monouso. Mała zmiana w Twoim opakowaniu może mieć duże znaczenie dla środowiska!

Zobacz więcejZobacz mniej