Rodzaj Opakowania

Materiał

Kolor

Żel do dezynfekcji rąk

Żel do odkażania rąk jest bardzo skutecznym akcesorium zapobiegającym pojawianiu się zarazków i mikroorganizmów. Zwykle występuje w małych butelkach, które są idealne do noszenia przy sobie przez cały czas, ale ponieważ każdy lokal ma inne potrzeby, mamy również różne rozmiary i formaty, które pozwolą Ci wypełnić spersonalizowane butelki.

Jeśli chcesz, aby Twoi goście lub klienci cieszyli się pobytem w sposób czysty i bezpieczny, żel do dezynfekcji rąk jest niedrogim i skutecznym rozwiązaniem, które zapewni im spokój ducha.

 • Ochrona przed zarazkami i wirusami.
 • Wysoka moc dezynfekująca: składa się głównie z alkoholu.
 • Wzbogacony o środki nawilżające: zawiera procent aloesu, aby zmiękczyć skórę.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Żel do dezynfekcji rąk


Aktywne filtry

 • Pakiet
 • ostatnie jednostki
📦
700
Żel do Dezynfekcji i Sanitizer

Żel do Dezynfekcji Rąk (700 Sztuk)

Ref 15001-50-14

700 Jednostki

45, 10€

0,064€/

star star star star star
1 Review(s) 

W Magazynie

Ilość

  Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (100 Sztuk)

  Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (100 Sztuk)

  Ref 70040-100

  100 Jednostki

  15, 35€

  0,154€/Chusteczki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  • Pakiet
  📦
  500
  Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (500 Sztuk)

  Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (500 Sztuk)

  Ref 70040-100-5

  500 Jednostki

  61, 39€

  0,123€/Chusteczki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Żel do dezynfekcji rąk przeciw bakteriom

  Żel do dezynfekcji rąk lub żel do odkażania rąk na bazie alkoholu jest stosowany od kilku lat w sektorze ochrony zdrowia. Jego przydatność polega na utrzymaniu poziomu higieny w przypadkach, gdy mycie rąk nie jest możliwe, czy to ze względu na częstotliwość (liczba myć w ciągu dnia), czy ze względów praktycznych (brak punktu wodnego).

  W jego skład wchodzi głównie alkohol, który nadaje mu właściwości dezynfekujące. Celem zakupu żelu hydroalkoholowego jest więc zapewnienie dezynfekcji rąk oprócz mycia rąk, ale w żadnym wypadku nie należy go zastępować. Należy zatem przestrzegać protokołów mycia rąk.

  Żel sanityzujący jest jednym z najczęściej stosowanych produktów do higieny prewencyjnej, eliminuje do 90 % mikroorganizmów chorobotwórczych. Jest wysoce skuteczny wobec szerokiej gamy bakterii (Gram-dodatnich i Gram-ujemnych), Mycobacterium tuberculosis, grzybów i wirusów. Zawiera pantenol, który pielęgnuje, chroni i nawilża skórę. Pomaga również w regeneracji tkanek i utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia w dolnych warstwach skóry.

  Dłonie to części ciała, które są narażone na zakażenia czynnikami zewnętrznymi, dlatego codzienna higiena jest niezbędna. Zazwyczaj dla optymalnej ochrony wystarczy mydło i woda, ale co jeśli powiemy Ci, że z tym antyseptycznym żelem nie będziesz musiał go spłukiwać po aplikacji?

  Zalecane zastosowanie żelu

  Przy wielu okazjach, pilna potrzeba kontynuowania innych zadań sprawia, że popełniamy błąd, nakładając żel na dłonie i natychmiast spłukując je wodą. Choć żel ten nie wymaga spłukiwania, ważne jest, aby nie spieszyć się i znać prawidłową procedurę, aby skutecznie zdezynfekować dłonie.

  • Nałóż niewielką ilość produktu na dłonie i pocieraj je ruchem w przód i w tył.
  • Pocieraj prawą dłonią o grzbiet lewej i odwrotnie.
  • Pocieraj dłonie od dłoni do dłoni i splataj palce.
  • Pocieraj opuszki palców prawej ręki o opuszki palców lewej ręki.
  • Pocieraj okrężnym ruchem prawy kciuk o dłoń przeciwnej ręki i odwrotnie.
  • Pocieraj dłoń prawej ręki o opuszki palców lewej ręki ruchem okrężnym i odwrotnie.
  • Powtarzaj wszystkie czynności przez 30-60 sekund.

  gel desinfectante de manos

  Po zakończeniu mycia rąk, jego skuteczność zostanie osiągnięta po 2-3 minutach od zastosowania żelu odkażającego do rąk lub żelu hydroalkoholowego.

  Stosowanie środków do dezynfekcji rąk w miejscu pracy

  • Środek do dezynfekcji rąk w biurze
  • Środek do dezynfekcji rąk w szpitalach
  • Środek do dezynfekcji rąk w laboratoriach
  • Środek do dezynfekcji rąk w biurach

  Ryzyko związane z niewłaściwym myciem rąk

  Ręce są głównym wektorem przenoszenia zarazków. Naukowcy szacują, że 80% infekcji przenoszonych jest przez ręce. Dotyczy to zatem kontaktu ręka-ręka, ale także kontaktu z przedmiotami powszechnego użytku: telefonem, przyciskami windy, klamką, klawiaturą, rampami itp.

  70% osób nie myje rąk lub używa wody tylko po wizycie w toalecie w miejscu pracy. Zakażenia krzyżowe wśród pracowników mogą prowadzić do zwiększonej absencji.

  Dobre standardy higieny mogą zaoszczędzić pieniądze, jak również zapobiegać zarazkom . 21 niezależnych międzynarodowych badań pokazuje, że przestrzeganie dobrych standardów higieny przyczynia się do zmniejszenia liczby chorób, absencji i związanych z tym kosztów o około 40%. Niewiele kosztuje zachęcenie tych, którzy stanowią Twoją największą inwestycję, czyli pracowników, do zachowania właściwej higieny.

  Wybór idealnego żelu do dezynfekcji rąk zależy od tego, czym się zajmujesz i jak bardzo chcesz być skuteczny. Niezależnie od tego, czy ma on zwalczać bakterie, wirusy i zarazki, jego funkcja bakteriobójcza, wirusobójcza i grzybobójcza zapewni ochronę Twoich rąk oraz rąk Twoich pracowników i klientów.

  gel hidroalcoholico

  Zobacz więcejZobacz mniej