Chusteczki Nawilżane

W branży hotelarsko-gastronomicznej dbałość o szczegóły może stanowić dużą różnicę między ponownym odwiedzeniem jednej restauracji a udaniem się do innej. Nie ma nic lepszego niż uczucie czystych, a nawet wyperfumowanych rąk po zjedzeniu dania lub preparatu, który, choć pyszny, zabrudził dłonie. A z wyborem chusteczek nawilżanych Monouso zaoferowanie tego doświadczenia kosztuje bardzo niewiele. Są one idealne dla Twoich klientów, ponieważ są:

 • Bardzo praktyczne: ich konstrukcja sprawia, że zajmują bardzo mało miejsca i są łatwe w użyciu.
 • Indywidualne formaty: chronione przed dostępem powietrza i innych czynników zewnętrznych.
 • Maksymalna higiena: duża siła czyszczenia i dezynfekcji.
Zobacz więcejZobacz mniej

Chusteczki Odplamiające

Chusteczki Odświeżające

Chusteczki Dezynfekujące

  Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (100 Sztuk)

  Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (100 Sztuk)

  Ref 70040-100

  100 Jednostki

  15, 35€

  0,154€/Chusteczki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Aktywne filtry

  Chusteczki nawilżane dla gastronomii

  Restauracje z owocami morza, pizzerie, restauracje z hamburgerami - wszystkie oferują pyszne dania, ale mają jedną wspólną cechę: klienci kończą z poplamionymi rękami. I tak, jest to nieprzyjemne uczucie, którego nie można naprawić serwetką i często zmusza ich do pójścia do łazienki, aby się oczyścić. Po co utrudniać im życie?

  Rozwiązanie jest bardzo proste i w zasięgu każdego pracownika branży hotelarskiej: chusteczki do rąk. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, hotelu lub baru, zapewne wiesz, jak ważna jest pomoc Twoim klientom w utrzymaniu idealnej higieny. Dzięki chusteczkom nawilżanym masz w zasięgu ręki rozwiązanie, które sprawi, że ich ręce będą nieskazitelnie czyste.

  Chusteczki są pakowane pojedynczo, dzięki czemu są chronione przed dostępem powietrza i innych czynników zewnętrznych. Są również bardzo praktyczne i lekkie, więc kelnerzy mogą je szybko i łatwo rozdawać klientom.

  Dla różnych rodzajów potrzeb , jakie mogą mieć Twoi klienci podczas lub po posiłku, istnieje kilka rodzajów chusteczek nawilżanych.

  • Chusteczkiodświeżające: charakteryzują się funkcją dezynfekującą oraz aromatami. Zapewniają czyste i pachnące uczucie w sytuacjach, gdy po jedzeniu Twoi klienci mają lepkie ręce i muszą je pilnie oczyścić.
  • Chusteczki odplamiające: jeśli sytuacja skomplikowała się w trakcie obsługi i Twoi klienci nie zdążyli wyjść z lokalu, zawsze miej pod ręką chusteczki odplamiające. Dzięki ich odpowiedniemu użyciu będziesz w stanie usunąć różnego rodzaju plamy, między innymi z sosów czy wina.
  • Chusteczkidezynfekujące: chusteczki te służą do zapewnienia właściwejdezynfekcji rąk. Chusteczki te są antybakteryjne i gwarantują maksymalną higienę.
  Zobacz więcejZobacz mniej