- Pakiet
- Plastic Free
1000
Podobne produkty:
Kubek kartonowy wykonany w 100% z papieru z włókien pierwotnych pochodzących z lasów zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska. O pojemności 12Oz/360ml ok.
Ver más artículos de:
Chociaż większość osób uważa, że ich zastosowanie ogranicza się do kubków na kawę, w rzeczywistości można z nich korzystać przy wielu innych okazjach i momentach.
Dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach: z pokrywką lub bez niej, ekonomiczne oraz w szerokiej gamie wzorów i kolorów, idealne do podawania gorącej kawy lub zimnych napojów. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoi klienci cieszyli się gorącą kawą lub orzeźwiającym napojem, nasze kubki papierowe, znane również jako kubki kartonowe, są najwygodniejszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na rynku.
Jeśli prowadzisz działalność z usługą take away, wiesz, że są one niezbędne. Kubki papierowe mają wiele zalet:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Ich czarny kolor będzie kontrastował z pozostałą zastawą stołową w Twoim lokalu i nada wyrafinowany akcent Twojej usłudze na wynos. Wykorzystaj je na wszystkie swoje imprezy, na przykład Halloween, lub na bardziej eleganckie wydarzenia. Ponadto ich gładka powierzchnia, pozbawiona jakichkolwiek zdobień, pozwoli Ci na napisanie na nich lub przyklejenie naklejki, aby jeszcze bardziej przyciągały wzrok.
Nasze kubki mają wywinięty rant na górze, co pomoże Ci w wygodniejszej i przyjemniejszej konsumpcji produktu. Można je również połączyć z jedną z naszych kompatybilnych pokrywek. Dzięki temu będziesz miał szczelne i bezpieczne kombi do transportu i konsumpcji swojego napoju bez obaw o wycieki czy rozlanie.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8cm |
| Design | Plastic Free |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,1 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11,7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 48236990 |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Cena za | 1000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi