Rodzaj Opakowania

Kolor

Materiał

Mikronaż

Woreczki Celofanowe BO - PP z Dnem

W Monouso wiemy, że prezentacja Twoich produktów jest kluczowa dla Twojego biznesu, tym bardziej jeśli chodzi o artykuły spożywcze, w których estetyka jest ważna, takie jak słodycze, cukierki czy orzechy. Mając to na uwadze, wybraliśmy najlepsze na rynku torebki z kwadratowym dnem BO-PP, które charakteryzują się następującymi cechami:

  • Łatwość zamykania i otwierania: nie będziesz miał problemu z wygodnym otwieraniem i zamykaniem naszych toreb.
  • Większa stabilność: kwadratowe dno zapewnia większą stabilność toreb, ponieważ pozwala zawartości spoczywać na dnie i tworzyć stabilną podstawę.
  • Przezroczystość: Nasze torby z kwadratowym dnem BO-PP są przezroczyste i pozwalają zobaczyć zawartość toreb bez konieczności ich wcześniejszego otwierania.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Woreczki Celofanowe BO - PP z Dnem


Aktywne filtry

Worki plastikowe z bardzo stabilnym dnem

Nasze worki z kwadratowym dnem BO-PP są idealne do transportu artykułów spożywczych, przedmiotów i produktów o różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki swojej konstrukcji z kwadratowym dnem, torby te zapewniają większą stabilność i nośność niż tradycyjne torby.

Ich materiał BO-PP, wykonany z dwukierunkowego polipropylenu, sprawia, że są odporne na wilgoć i rozdarcia, zapewniając ochronę i bezpieczeństwo Państwa produktów podczas całego procesu transportu, przechowywania i obsługi.

Torebki foliowe dwukierunkowe z klinem i kwadratowym dnem staną się Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami do przechowywania wszelkiego rodzaju żywności w uporządkowany sposób. Cały świat możliwości na wyciągnięcie ręki, w zależności od wybranego rozmiaru torby.

Plastikowe torebki na słodycze

Torebki te doskonale nadają się do cukierni i sklepów ze słodyczami, gdzie klienci mogą sami częstować się produktem, nawet do prezentowania słodyczy na przyjęciach urodzinowych i dużych uroczystościach, gdzie maluchy uznają te torebki za skarb.

Jest to wygodna, praktyczna, łatwa do zamknięcia i szybka w użyciu forma przechowywania. Są to torebki, które można zamknąć na swój sposób za pomocą wstążki, węzła lub plastikowej prowadnicy. Niewątpliwie wysokiej jakości, konkurencyjne cenowo, przezroczyste torby foliowe dwukierunkowe z klinem i kwadratowym dnem.

Zobacz więcejZobacz mniej