Rękawy Cukiernicze

Foremki są narzędziami do dekorowania żywności w dziedzinie cukiernictwa. Konkretnie, są one używane do przygotowania żywności, takiej jak ciasta, ciastka, herbatniki lub babeczki. Mówimy o stożkowym worku zawierającym nadzienie, które jest wprowadzane przez jego najszerszą część i rozprowadzane przez najwęższą stronę, zwykle przez dyszę.

Są to niewątpliwie najbardziej ikoniczne narzędzia w każdej piekarni. Kiedy klient myśli o tym, jak został wykonany słodycz, który ogląda na ladzie, myśli właśnie o tym narzędziu. Dlaczego więc nie wybrać przyrządu, który będzie w stanie podnieść tę wartość dla publiczności?

 • Ulepsz swoją prezentację słodyczy
 • Odporna
 • Najlepszy sprzymierzeniec do dekoracji Twoich ciastek
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Rękawy Cukiernicze


Aktywne filtry

Czym są worki do pipetowania? Jak się przed chwilą przekonaliśmy, worki do pipetowania to podstawowe elementy zarówno w dekoracji, jak i w kompozycji wielu ciastkarskich przysmaków.

Cechy charakterystyczne worka do pipetowania

Choć jest to bardzo specyficzne narzędzie, które zazwyczaj kojarzy nam się z elementem dekoracyjnym, to pierwszą rzeczą, o którą musisz się upewnić, jest to, że nie zostawi Cię ono w niepewności już w pierwszym momencie. My już się o to postaraliśmy, a teraz, gdy to zrobiliśmy, czas przedstawić Ci materiał, którego potrzebujesz.

Materiały na worki do pipetowania

Plastik jest doskonałym rozwiązaniem dwóch głównych problemów związanych z używaniem wielu worków do pipetowania w wypiekach: zużycia spowodowanego niską jakością użytych materiałów oraz kapania.

Jeśli pracowałeś z innymi rodzajami worków do pipingu, prawdopodobnie doświadczyłeś na własnej skórze, jak niekomfortowe jest to kapanie podczas dekorowania jakiejkolwiek słodkości. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś tego powszechnego i denerwującego zjawiska, dzięki naszym plastikowym pipetom możesz je na dobre odłożyć.

Mówimy o jednorazowych plastikowych workach do dekoracji, co oznacza, że wszelkie problemy związane z ich zużyciem znikają. Czy wyobrażasz sobie pracę bez presji związanej z koniecznością przedłużania liczby użyć worka do pipetowania, aby było to opłacalne?

Zastosowania worków do pipetowania

Są worki do pipetowania ciasta przeznaczone do pracy z małymi ilościami, inne są przeznaczone tylko dla dużych cukierników, nie wspominając już o tych przeznaczonych do bardzo specyficznych nadzień?

Nasze plastikowe rękawice do ciasta nie znają ograniczeń. Wręcz przeciwnie, wyróżniają się one zdolnością do przystosowania się do różnych wyzwań, z którymi ten przyrząd może się zmierzyć: lukry, kremy, a nawet ciasta! Czy na pewno chcesz postawić granice swojej innowacyjności?

Nie ma sensu mieć kreatywnego nastawienia, jeśli narzędzie ogranicza Twoje możliwości, jeśli chodzi o wykonanie. Dlatego też oferujemy Ci pojemniki na ciastka, które charakteryzują się łatwością użycia. Dlaczego tak jest. Miękkość wnętrza worka do pipetowania. Jeśli dodamy tę wygodę do wszechstronności, o której wspominaliśmy wcześniej, wynik jest jasny: możesz podjąć każde wyzwanie, które stanie na Twojej drodze.

Idealny plastikowy worek do pipetowania, aby pokazać ludziom, co potrafisz

Gdybyśmy mieli podsumować użyteczność tego narzędzia jednym słowem, byłaby to kreatywność. Ale jak pokazać konsumentom nasze rękawki do pipet?

 • Nasze rękawy mają inną wartość dodaną: są przezroczyste. Dlaczego nie wykorzystać tej wizualnej przewagi, upubliczniając naszą pracę? Konsumenci jedzą oczami, a jeśli mówimy o kreatywnych wyrobach cukierniczych, to tym bardziej. Możesz używać naszych worków do dekoracji na oczach swojej publiczności, aby mogła ona bez filtrów zobaczyć zawartość ciastka, które właśnie spożywa. A co jeśli nie masz możliwości zrobienia tego na żywo? Twoi klienci będą mogli zobaczyć, jak pracujesz z nadzieniem, które tak bardzo kochają, za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Inną opcją, aby umieścić całą kreatywność tego narzędzia w służbie klienta, może być pozostawienie go z nimi. Dlaczego nie udostępnić go kupującemu, aby mógł położyć ostateczne kreatywne akcenty na torcie, który właśnie kupił? Ponieważ jest to jednorazowy worek do pipetowania, jego koszt sprawia, że łatwo to zrobić.

Oprócz trwałości, jest również łatwy do czyszczenia. Oprócz tego, że mówimy o higienicznym materiale par excellence, fakt, że są to jednorazowe tor by do pipingu, potwierdza maksymalną ocenę w tej zdrowej sekcji, która jest tak ważna w dzisiejszych czasach.

Kup torebki do pipetowania w Monouso

Odnosząc się tylko do konkretnego sektora ciastek, wzrost tego rynku na poziomie hiszpańskim wyniósł w zeszłym roku 2%. Ale nie ma potrzeby mówić o danych, po prostu otwierając swoje sieci społecznościowe, można zobaczyć, że krzywa kreatywna patisserie jest nadal na wzrost. Czy kiedykolwiek widzieliście na Instagramie któryś z tych produktów, które można wykonać za pomocą naszych worków do pipetowania?

 • Foremki do dekorowania ciast
 • Foremki do napełniania cukierków
 • Worki z pipetą do krokietów
 • Worki do nadziewania macarons
 • Worki z pipetą do robienia churros
 • Worki do nadziewania biszkoptów

I wiele więcej!

Do Państwa dyspozycji przy zakupie worków do pipetowania

Kreatywne cukiernictwo jest modne jak nigdy dotąd, a jednym z powodów tego boomu jest jego włączenie do kultury take-away. Ten trend, który jest obecnie powszechny, jeszcze nie tak dawno nawet nie istniał. Jaki będzie następny krok w tym sektorze kulinarnym?

Prawdopodobnie nikt nie wie na pewno, ale czy nie uważasz, że świetnym sposobem na zdobycie przewagi jest worek do pipetowania, który pozwala na zabawę z praktycznie każdym rodzajem nadzienia w każdej temperaturze?

Zobacz więcejZobacz mniej