Wyślij do
Obecnie: Poland

Opakowania PLA ze Skrobii Kukurydzianej

Opakowania PLA są nie tylko praktyczne, ale również przyjazne dla środowiska. Ich produkcja jest ekologiczna, dzięki czemu są to trwałe pojemniki PLA pochodzenia roślinnego.

Zakup opakowań ze skrobi kukurydzianej to doskonała opcja do podawania lub transportowania zimnych potraw i dodatków, takich jak owoce, sushi, wędliny, sałatki czy sosy, w bezpieczny i higieniczny sposób.

 • Wprowadź ekologiczny akcent do swojej usługi na wynos.
 • Błyszczące, przezroczyste i lekkie
 • Idealne do zimnej żywności
Zobacz więcejZobacz mniej

Miski Sałatkowe PLA ze Skrobii Kukurydzianej

Pojemniki PLA ze Skrobii Kukurydzianej

Pojemniki Opakowanie z PLA z Pokrywką

Pojemnik na Kanapki Sandwich

Zrównoważone opakowania PLA ze skrobi kukurydzianej

Opakowania ze skrobi kukurydzianej PLA to przyszłość opakowań do żywności! Zapomnij o opakowaniach z tworzyw sztucznych, których rozkład w przyrodzie trwa wieki, i ustąp miejsca tej zrównoważonej i biodegradowalnej alternatywie. PLA, otrzymywany ze skrobi kukurydzianej, to materiał odporny na wilgoć, idealny do ochrony zimnej żywności.

Jest to coraz bardziej popularny materiał ze względu na swoje ekologiczne właściwości. Jeśli w Twojej firmie również chcesz dodać opakowania, które pomogą Ci stać się zrównoważonym lokalem gastronomicznym, te pojemniki ze skrobi kukurydzianej są najlepszym wyborem.

Opakowania ze skrobi kukurydzianej posiadają zalety ekologicznych opakowań z tworzyw sztucznych:odporne, bezpieczne i higieniczne, nie zapominając o tym, że przyczyniają się do dbania o środowisko naturalne, ponieważ są biodegradowalne, czyli po pewnym czasie ulegają rozkładowi poprzez naturalne działanie.

Pojemniki te posiadają szereg cech szczególnych, które czynią je wyjątkowymi. Mogą pomieścić wszystko, od świeżych sałatek po pyszne ciasta i gotowe dania. A żeby zapobiec rozlaniu i utrzymać świeżość żywności, pojemniki te mają kompatybilne pokrywy wykonane również ze skrobi kukurydzianej, które ściśle przylegają do pojemnika.

 • Miski na sałatki z PLA: Miski na sałatki z PLA to doskonały wybór do pakowania sałatek, owoców i warzyw. Są wytrzymałe i mogą być używane do przechowywania żywności w zamrażarce.
 • Wanny z PLA: Wanny z PLA doskonale nadają się do pakowania żywności świeżej i na wynos, w tym owoców, warzyw, mięsa, ryb i wszelkiego rodzaju innych produktów spożywczych.
 • Pojemniki PLA z pokrywami: bez wątpienia są to pojemniki potrzebne w Twojej działalności związanej z jedzeniem na wynos lub z dostawą, ich hermetyczne uszczelnienie jest idealne, aby uniknąć rozlania lub wycieku.
 • Pojemniki PLA na kanapki: pojemniki PLA na kanapki są idealne do kanapek, sandwiczów, wrapów i innych podobnych produktów spożywczych.

Polegaj na nich w kwestii bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska transportu zimnej żywności.

Pojemniki PLA na zimną żywność

Te pojemniki ze skrobi kukurydzianej są biodegradowalne, ale można je również kompostować. Są więc w stanie rozłożyć się pod wpływem działania człowieka w określonym czasie. Po wykorzystaniu mogą zostać zdeponowane w pojemniku ekologicznym, aby poprzez proces przemysłowy mogły wrócić do ziemi.

Wśród zalet, którymi wyróżniają się te pojemniki PLA:

 • Biodegradowalne i kompostowalne
 • Ekologiczne
 • Odporne
 • Bezpieczne
 • Higieniczne
 • Konkurencyjny
 • Przezroczyste

W Monouso chcemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby i pomóc w poprawieniu usług, jakie otrzymują Twoi klienci, dlatego w tej kategorii znajdziesz różne produkty wykonane ze skrobi kukurydzianej: pojemniki na skrobię gotowe do pokrycia wszystkich potrzeb Twojego biznesu hotelarskiego i gastronomicznego.

W naszym sklepie znajdziesz je we wszystkich rozmiarach i w najlepszych cenach.

Zobacz więcejZobacz mniej