Wykałaczki Drewniane

Czy kiedykolwiek byliście w restauracji i w zębach utkwiło Wam coś, czego nie sposób było wydostać? Z pewnością higieniczne drewniane wykałaczki okazały się Twoim wybawieniem. Bardzo prosty produkt, którego bez wątpienia nie może zabraknąć w żadnym hotelu i gastronomii.

  • Niezbędny w barach, restauracjach i kawiarniach.
  • Idealne do podawania z tapasami
  • Czyszczenie ust
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Wykałaczki Drewniane


Aktywne filtry

Idealne dla nienagannego uśmiechu: Wykałaczki

Wykałaczki lub wykałaczki są bardzo powszechne w barach, restauracjach, hotelach i ogólnie w firmach gastronomicznych. Pierwotnie te drewniane wykałaczki służyły głównie do higieny jamy ustnej. Po zakończeniu posiłku oferowano je klientom, aby mogli usunąć jedzenie, które pozostało między zębami.

Zastosowania drewnianych wykałaczek:

  • Czyszczenie jamy ustnej.
  • Dekorowanie małych porcji jedzenia
  • Przyklejanie małych porcji bez plamienia rąk

Praktyczne pałeczki do Twoich tapas i szaszłyków

I chociaż nadal są używane do tego, stopniowo pojawiły się inne zastosowania. Drewniane pał eczki mogą być świetnym sprzymierzeńcem, gdy trzeba nabić na szpadki kanapkę lub zmierzyć się z miską oliwek. Doskonale nadają się do tego, aby na przyjęciach lub imprezach klienci lub goście mogli wziąć porcję jedzenia bez dotykania reszty. Ich dodatkową zaletą jest to, że nie trzeba używać sztućców, więc nie trzeba sprzątać po skończonej pracy.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie rodzaje drewnianych pałeczek międzyzębowych, od okrągłych pałeczek drewnianych po pałeczki z pierścieniami na jednym końcu i jedną lub dwiema końcówkami.

Dlaczego niektóre drewniane pałeczki mają pierścienie na jednym końcu?

Być może zauważyłeś, że istnieją niektóre drewniane pałeczki do zębów, które mają pierścienie na jednym końcu. Takie drewniane pałeczki mają japoński wzór i są znane jako pałeczki w stylu kokeshi. Z jednej strony jest końcówka, a na drugim końcu znajdują się małe pierścienie. W przeszłości mogły mieć również inne grawerunki i ozdoby, ale te pierścienie nie służą do dekoracji.

Gdy używamy jednorazowych wykałaczek i poddajemy je naciskowi, to normalne jest, że się łamią. Złamana wykałaczka jest wyraźnym i widocznym na pierwszy rzut oka dowodem na to, że była używana, ale dodatkowo ułamana część z pierścieniami pozwala nam oprzeć wykałaczkę tak, aby mogła spocząć bez dotykania stołu.

Wykałaczki, choć mogą wydawać się prostym i nieistotnym przedmiotem, również powinny być częścią stołu, czy to dla wygody szturchania serowego taco, czy dla uratowania kogoś z niezręcznej sytuacji.

Popraw swoją obsługę klienta za pomocą prostego i niedrogiego produktu!

Zobacz więcejZobacz mniej