Koktajle i Soki

W Monouso mamy profesjonalne zaopatrzenie do serwowania smoothies, soków, koktajli mlecznych, herbat mrożonych i slushies dla barów sokowych. W tym dziale znajdziesz wszystkie artykuły potrzebne do napojów, z setkami referencji w pojemnikach jednorazowych i wielokrotnego użytku. Mamy bardzo przezroczyste i odporne kubki do milkshake 'ów, z pokrywkami i bez - gładkie lub w kształcie kopuły, z otworem na słomki lub zamknięte. Wybierz wszystkie potrzebne produkty w zależności od napojów zimnych , które zamierzasz serwować: kubki na sok, kubki na smoothie, kubki na slush, kubki na mrożoną herbatę. Uzupełnij swoje zamówienia o ekologiczne słomki!

Zobacz więcejZobacz mniej

Kubki Plastikowe z Pokrywką PET

Kubki Plastikowe Biodegradowalne PLA

Wielokrotnego użytku Dzbanki Durables SAN

Słomki do napojów

Tacki na Kubki

Zestaw Sztućców Drewnianych ECO-Friendly

Serwetki Papierowe

Zaopatrz się w najlepsze artykuły do barów sokowych. W naszym sklepie oferujemy Ci najwyższej jakości szklanki i akcesoria do serwowania zimnych napojów:

 • Solidne: dla bezpiecznego serwowania i bezpiecznego transportu.
 • Przezroczyste: Twoje napoje mają jasne i żywe kolory, nie ukrywaj ich!
 • Higieniczne
 • Odpowiednie do kontaktu z żywnością
 • Utrzymują zimny napój przez dłuższy czas
 • Nadają się do recyklingu, aby dać im nowe życie po użyciu

Soki naturalne to soki owocowe podawane w ich naturalnym stanie. Często mają one bardzo jaskrawe kolory, dlatego doskonale sprawdzają się bardzo przezroczyste szklanki z naszego katalogu. Wskazówka: spróbuj stworzyć własne mieszanki, aby zaoferować inne i oryginalne menu. Jeśli oferujesz opcję krojonych owoców na wynos, w Monouso mamy szeroki wybór pojemników do tego celu z różnych materiałów, takich jak plastik, drewno, karton, skrobia kukurydziana lub trzcina cukrowa.

Smoothies zawierają mleko lub lody z owocami takimi jak truskawki, borówki, kokos czy banany oraz wszelkiego rodzaju dopełniacze do słodzenia lub dodania smaku takie jak daktyle, kakao, chia, orzechy laskowe. W ten sposób uzyskuje się bardzo wyjątkowe tekstury. Nie mniej wyjątkowe są pojemniki, w których są podawane. Zazwyczaj wykańcza się je porcją bitej śmietany, dlatego potrzebne będą szklanki o odpowiedniej wysokości. W tym przypadku najodpowiedniejsze będą pokrywki w kształcie kopuły.

Smoothies są bardzo podobne do slushies, jednak lód jest znacznie bardziej pokruszony, a konsystencja bardziej miękka. Nieodłącznym ich elementem są słomki, wypróbuj nowe modele eko i zaskocz swoich klientów!

Czy oferujecie opcję na wynos? Nie możesz przegapić naszych uchwytów na kubki z dwoma lub czterema otworami, idealne uzupełnienie dla Twoich klientów, aby łatwo przenieść swoje zakupy. Trzymaj je w zasięgu wzroku, a zobaczysz, że zaczną napływać zamówienia na wynos.

Monouso, dostawca artykułów dla sokowirówek

Nasz obszerny katalog produktów do serwowania soków, smoothies i slushies sprawił, że staliśmy się wiodącym dostawcą wszystkiego, czego potrzebujesz do swojego lokalu. W Monouso chcemy stać się dla Ciebie punktem odniesienia, poznaj nasze zalety:

 • Katalog z produktami dla sokowirówek, których naprawdę potrzebujesz, wybrany przez nasz zespół ekspertów.
 • Artykuły o najlepszym stosunku jakości do ceny
 • Trendy i innowacje, aby zapewnić Ci najbardziej aktualne funkcjonalności.
 • Dostawa w ciągu 24 godzin
 • Stały stanmagazynowy (strona internetowa pokazuje tylko to, co jest w magazynie, dla prawdziwych zakupów, które wychodzą dla Twojego biznesu w jak najkrótszym czasie)
 • Zniżki hurtowe na Twoje zakupy hurtowe

Do tego wszystkiego musimy dodać nasze ogromne doświadczenie w branży oraz obsługę przed- i posprzedażową. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące produktów do soków, nie wahaj się z nami skontaktować.

Zobacz więcejZobacz mniej