Wyślij do
Obecnie: Poland

Kolor

Torba Nietkana

Tkaninowe torby wielokrotnego użytku TNT znane są również jako torby nie tkane , torby nie tkane, torby nie tkane, torby tst lub torby nie tkane. Synonimy, które przedstawiają alternatywę dla tradycyjnych toreb.

Doskonałe do użytku prywatnego i komercyjnego: sklepy dla smakoszy, hotele, winiarnie, apteki, między innymi przedsiębiorstwa. Te torby TNT wyróżniają się termozgrzewalnym wykończeniem oraz wzmocnionymi uchwytami, które gwarantują wygodny, elegancki i bezpieczny transport.

 • Są odporne
 • Nadają się do wielokrotnego użytku
 • Szeroka gama kolorystyczna
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Torba Nietkana


Aktywne filtry

Personalizowane torby TNT

Kupowanie torebek z tkaniny TNT oznacza decydowanie się na ekologiczne, trwałe alternatywy, które pozwalają na maksymalną personalizację. Jeśli potrzebujesz pokryć te potrzeby, w Monouso możesz kupić szeroką gamę worków TNT hurtowo w bardzo konkurencyjnych cenach.

Worki z włókniny Monouso są synonimem opcji dostosowanych do potrzeb. Torby TNT na urodziny, na przebranie, na kostiumy... Można nawet znaleźć niestandardowe metalizowane torby TNT, które nadają oryginalny wygląd zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Wśród modeli tych drukowanych toreb TNT można znaleźć je z klinem u podstawy, z klinem bocznym lub bez klina. Uniwersalność egzemplarzy, która doskonale pasuje do zawartości tych utensyliów. Na przykład możesz kupić torby z włókniny idealne do transportu i prezentacji butelek wina w Twojej restauracji.

Zalety worków TNT

 • Są odporne
 • Nadają się do wielokrotnego użytku: mogą być używane przy niezliczonych okazjach.
 • Szeroka gama kolorów
 • Doskonałe narzędzie dla marek w zakresie promocji

Torby z włókniny z uchwytami i wykrojami

W Monouso znajdziesz tanie torby materiałowe TNT z długimi uchwytami, z krótkimi uchwytami oraz z wykrojnikiem. Zarówno waga i kształt zawartości, jak i znaczenie czynnika estetycznego sprawiają, że posiadanie tak szerokiej gamy opcji uchwytów jest plusem przy wyborze najlepszej torby.

Torby wielokrotnego użytku

W naszym sklepie internetowym można znaleźć różne warianty toreb z włókniny z klinem , klinem bocznym i bez klina. Mamy też modele z efektem paska, laminowane i wodoodporne. Wszystkie mogą być zadrukowane, aby nadać im indywidualny charakter.

Z pewnością zauważyłeś, że mamy różne kolory, aby dopasować je do Twojego stylu, a także znajdziesz różne rozmiary (małe i duże) w bezkonkurencyjnej cenie, aby nosić swoje butelki wina lub inne przedmioty.

Torby z materiału

Wszystkie modele są przystosowane do tego, abyś mógł w najtańszy sposób spersonalizować swoje torby płócienne z reklamą. 400 i więcej sztuk jest drukowanych sitem. Przy zakupie powyżej 3000 sztuk wykonujemy nadruk metodą fleksograficzną. Spersonalizuj i upiększ swoje torby!

Uzyskaj spersonalizowane nie tkane tor by ekologiczne z eleganckim wykończeniem, odporne i wielokrotnego użytku.

 • Torby dla sklepów ekologicznych
 • Torby z tkaniny dla sklepów
 • Torby dla sklepów z winami
 • Torby z tkaniny dla sklepów z biżuterią
 • Torby materiałowe na targi

Torby materiałowe na owoce i warzywa są składane i mogą być drukowane metodą sitodruku. Już teraz zapoznaj się z naszą szeroką ofertą worków TNT!

Zobacz więcejZobacz mniej