Kolor

Materiał

Torebki Papierowe na Zamek Błyskawiczny

Myślisz o tym, jak Twoi klienci mogą bezpiecznie i trwale zabrać Twoje produkty? W Monouso myślimy o Tobie i przedstawiamy Ci nasz wybór odpornych toreb papierowych z zamkami błyskawicznymi, praktyczną i bezpieczną opcję do transportu produktów spożywczych. Oto niektóre z ich głównych cech:

  • Różnorodne wzory: mamy szeroki wybór wzorów toreb papierowych z zamkiem błyskawicznym w różnych kształtach, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.
  • Różne kolory: mamy torby w kolorach kraft i białym, aby uzyskać dodatkowy akcent personalizacji.
  • Bezpieczne zamknięcie: dzięki zamknięciu na klej lub zamek błyskawiczny nasze torby papierowe gwarantują bezpieczeństwo i świeżość żywności, zapobiegając rozlaniu i utrzymując produkty w idealnym stanie.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Torebki Papierowe na Zamek Błyskawiczny


Aktywne filtry

Najbardziej bezpieczne zamykane torby papierowe

Obawiasz się, że podczas przechowywania produktów torby mogą nie być odpowiednio zamknięte i mogą spaść lub ulec uszkodzeniu? W Monouso bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby profesjonalistów z branży gastronomicznej i przekształcamy problemy w rozwiązania. Dzięki naszym torbom z zamknięciem ZIP i naszym torbom z zamknięciem samoprzylepnym możesz zagwarantować bezpieczeństwo swoich toreb aż do momentu, gdy dotrą do miejsca przeznaczenia.

Idąc tym tropem, w naszej kategorii papierowych toreb z zamknięciem ZIP można znaleźć dwa warianty: torby z okienkiem lub bez okienka. Torby SOS, torby Doypack, torby Stand Up oraz torby z dnem i okienkiem, pozwolą Ci zaoferować swoim klientom Twój produkt w znacznie atrakcyjniejszej formie do transportu.

Jeśli jednak nie masz takiej potrzeby, znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze są torby z zamknięciem bez okienka, które zapewniają takie samo bezpieczeństwo jak pozostałe, ale bez pokazywania zawartości. Warto też zauważyć, że torby bez okienka są lepsze dla mniejszych produktów.

Torby papierowe bez uchwytów, bardziej wytrzymałe

Torby te mają cechę różniącą je od pozostałych, a mianowicie nie posiadają uchwytów do trzymania. Są idealne do małych produktów, ponieważ stawiają na maksymalne bezpieczeństwo i wygodę, a przy tym są bardzo wytrzymałe. Podczas ich podnoszenia siła rozkłada się na całą strukturę torby, dzięki czemu ryzyko złamania jest mniejsze.

Oczywiście, wszystko to nie zapominając o jednej z naszych zasad: zrównoważonym rozwoju. Wszystkie nasze zamykane torby papierowe mogą być poddane recyklingowi w odpowiednich pojemnikach i są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak papier.

Zobacz więcejZobacz mniej