Folia Spożywcza

Papier i folia spożyw cza to produkty przeznaczone do przechowywania, prezentowania lub konserwowania wszystkich rodzajów żywności. Od sklepu spożywczego po modny take-away, owijanie jest jednym z kluczowych graczy w obsłudze żywności.

W zależności od zastosowania, materiały stosowane w papierze do pakowania żywności są tak różne, jak papier, aluminium, plastik... Jego zastosowania sięgają od głównego zastosowania jako rozwiązanie do transportu żywności, po zamrażanie składników, a nawet gotowanie w wysokich temperaturach w piekarnikach i na patelniach. Dlatego w Monouso oferujemy Ci szeroki wybór artykułów, które pozwolą Ci zachować żywność i zadowolenie Twoich gości. Zapraszamy do obejrzenia!

Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Folia Aluminiowa Spożywcza

Folia Spożywcza PVC

Papier Tłuszczoodporny

Rożki Papierowe na Frytki

Ręczniki Papierowe w Rolce

Papier Manilowy

Rękawy Cukiernicze

Papier do Pieczenia

Paperowe Formy do Pieczenia

 • freeshipping
Formy do Pieczenia Kraft 24x8x7cm (240 Sztuk)

Forma do Pieczenia Kraft 24x8x7cm (240 Sztuk)

Ref 11660-240

240 Jednostki

111, 52€

0,465€/Forma

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Pojemniki Papierowe Cukiernicze

Fast Food Papier do Koszyków

Torebki Papierowe do Burgerów

Serwetki Papierowe Gładkie

Kieszonki na Sztućce

  Koperty Zestaw Sztućców kraft Prążkowany 11x24cm (100 Sztuk)

  Etui na Sztućce Kraft 11x24cm (100 Sztuk)

  Ref 13309-100

  125 Jednostki

  3, 68€

  0,029€/Etui

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

   Serwetka Etui na Sztućce Kraft (125 Sztuk)

   Etui na Sztućce Kraft (125 Sztuk)

   Ref 12912-125

   125 Jednostki

   3, 09€

   0,025€/Etui

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

    Koperty Zestaw Sztućców Białe 9x24cm (125 Sztuk)

    Etui na Sztućce Białe 9x24cm (125 Sztuk)

    Ref 12911-125

    125 Jednostki

    3, 05€

    0,024€/Etui

    star_border star_border star_border star_border star_border
    0 Review(s) 

    W Magazynie

    W Magazynie Ilość

    Aktywne filtry

    Czym jest papier i folia spożywcza?

    Jak już zauważyliście, papier i folia spożywcza to produkty przeznaczone do przechowywania, prezentowania i magazynowania żywności.

    Po zapoznaniu się z papierem do użytku spożyw czego i przeanalizowaniu głównych rodzajów opakowań, zamierzamy dokonać przeglądu najciekawszych cech. Przyjrzymy się teraz bliżej niektórym szczegółom.

    Cechy charakterystyczne papieru i folii spożywczej

    Materiały na papier i folię spożywczą

    W zależności od potrzeb każdego produktu, musimy podjąć konkretne działania. Dlatego konieczne jest staranne dobranie materiału naszego papieru i folii spożywczej. Oto główne materiały, z którymi pracujemy:

    • Plastik jest niesamowicie przydatny w obróbce żywności ze względu na swoje możliwości higieniczne. Jest nie tylko elastyczny i łatwy w obsłudze, ale także niezwykle łatwy w recyklingu. Masz problem z utrzymaniem świeżości swoich składników? Zdolność izolacyjna i niesamowita nieprzepuszczalność naszej przezroczystej folii rozwiąże ten problem za Ciebie. Twoje jedzenie będzie tak świeże jak pierwszego dnia!
    • Aluminium jest niezbędne w każdym zakładzie. Czy widzieli Państwo kiedyś kuchnię bez aluminium? My też nie. Jest ono bardzo polecane w branży gastronomicznej, ponieważ jego powierzchnia nie generuje żadnych zarazków. Co więcej, aluminium jest jednym z najłatwiejszych do recyklingu materiałów, a zatem przyczynia się do zrównoważonego rozwoju kuchni. Kto nie lubi gorącego posiłku w zimny dzień? Aluminium jest idealne do zatrzymywania ciepła ulubionego dania. Nie martw się, bez względu na rodzaj potrawy, kształt tego materiału doskonale się dostosowuje.
    • Papier jest niewątpliwie najbardziej uniwersalnym materiałem w konserwacji żywności. W zależności od wykończenia i wykonania, posiada wiele różnych cech, takich jak: łatwa obsługa, łatwy recykling, duża przydatność w transporcie... Musielibyśmy wymyślić nowy język, aby wymienić wszystkie jego zalety. Bez względu na pochodzenie Twojej firmy, w Monouso mamy wystarczająco dużo rodzajów papieru, aby Ci pomóc. W naszym katalogu znajdziesz: papier woskowany, papier silikonowy, papier greaseproof, papier do fast foodów...

    Mamy tak wiele odmian, że najprościej będzie polecić Ci odwiedzenie naszych kategorii produktów. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie nasze rodzaje papieru do zastosowań spożywczych, nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

    Zastosowania folii i papieru do żywności

    Mamy już jasność co do właściwości poszczególnych materiałów, ale do czego one służą? Nie musisz się martwić, wyjaśniamy ich różne zastosowania, abyś dokładnie wiedział, co z nimi zrobić.

    Pracujesz ze świeżą żywnością? Nie ma problemu. Nasze produkty są idealne dla zakładów takich jak rzeźnicy, sklepy rybne, firmy oferujące jedzenie na wynos i wiele innych przykładów. Izolacyjność folii Monouso pozwala na przechowywanie żywności przez wiele dni. Nie tylko to, ale nasza folia jest idealna dla firm piekarniczych. Czy przygotowujesz najsłodsze desery? Folia spożywcza Monouso zachowuje smak i chroni Twój produkt. Twój klient będzie się cieszył swoim jedzeniem, jakby było świeżo wyjęte z pieca.

    Istnieją jadłodajnie, które wolą cieszyć się swoim ulubionym menu w dowolnym miejscu. Dla nich mamy specjalne miejsce w naszym sercu (i w naszym katalogu)! Jeśli masz biznes z jedzeniem na wynos, oferujemy Ci różne papierowe opakowania. Czy to kasztany, hot-dogi czy gofry; pomagamy Ci sprawić, by Twoje smaki podróżowały po całym świecie.

    Chcesz, aby Twoi klienci zapamiętali Twoją firmę? Nasz spersonalizowany papier do pakowania żywności ma różne wzory i kolory do wyboru. Jeśli chcesz, aby Twój wizerunek i Twoje jedzenie wyróżniały się na tle innych lokali, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Liczy się pierwsze wrażenie!

    Papier i folia spożywcza do konserwacji żywności

    Wspomnieliśmy już, że jakość papieru i folii spożywczej ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o serwowanie i konserwowanie żywności w dobrym stanie. Powodów jest wiele, ale chyba najważniejszym jest fakt, że klienci coraz bardziej angażują się w produkcję i pochodzenie produktów, które spożywają. Według badań 70% konsumentów chce znać pochodzenie żywności, którą spożywają. Wyobraźmy sobie zatem, jak bardzo zależy im na opakowaniu tej żywności.

    Konserwacja żywności to praktyka, która jest badana od tysięcy lat. Z czasem świat się rozwinął i trzeba zaspokoić nowe potrzeby. Na przykład: każdy składnik wymaga specyficznych warunków obróbki, aby nie stracić swoich właściwości; kontrola temperatury, wilgotności lub ekspozycji na światło jest kluczowa dla konserwacji; aby Twój produkt był zdatny do spożycia, musi być odpowiednio przechowywany... widzisz, co mamy na myśli?

    W Monouso dbamy o to, aby konsumenci mogli w pełni cieszyć się Twoim produktem. Dlatego też dla każdego typu klienta oferujemy inne rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy pracujesz z warzywami, mięsem, ciastkami, itp... mamy niezbędną folię spożywczą, aby zachować je w optymalnych warunkach.

    Jakikolwiek jest Twój problem, Monouso może go rozwiązać!

    Ekologiczna folia i papier spożywczy

    Mamy szeroką gamę folii spożywczych, ale tylko jedną planetę. Wiemy, że papier i folia spożywcza to bardzo popularne produkty w branży gastronomicznej. Ze względu na ich dużą produkcję, poszukuje się coraz więcej alternatyw nadających się do recyklingu.

    W Monouso zależy nam na tym, abyś mógł nadal pracować z wysokiej jakości świeżą żywnością. Dlatego ułatwiamy Ci zakup ekologicznego papieru spożywczego, który pozwoli Ci zachować żywność.

    Abyś mógł nadal oferować szczęście swoim klientom przez kolejne tysiące lat, możesz dowiedzieć się więcej o naszym ekologicznym katalogu. Prosimy o kontakt z nami!

    Wzory papieru do żywności

    W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz, aby Twój lokal odniósł sukces, musisz się wyróżniać. Zyski z lokali na wynos wzros ły ostatnio o 30% i oczekuje się, że będą nadal rosły. W Monouso wiemy o tym i dlatego dostosowaliśmy się do rynku. Oferujemy spersonalizowany papier do pakowania żywności. Nasz szeroki wybór wzorów sprawi, że Twoje jedzenie będzie w centrum uwagi:

    • Nasz biały papier jest prosty i elegancki. Jeśli potrzebujesz, aby Twój produkt się wyróżniał, ten klasyczny wzór pokaże jego prawdziwe piękno.
    • Nic nie oddaje lepiej ponadczasowości smaków niż wzory oparte na gazecie. Czy Twoja restauracja hołduje tradycji i przywiązaniu do klientów? Tak samo jest z Monouso.
    • Jesteś odważny i chcesz przełamać formę? Geometryczne nadruki pomogą Ci wyróżnić się jak gwiazda rocka.
    • Dla fanów amerykańskiego stylu i dobrego grillowania mamy papier z kwadratowymi wzorami. Jeśli chcesz się przenieść na słynną Route 66 Monouso zabierze Cię tam.

    Najlepszy wizerunek dla każdego lokalu!

    Monouso, dostawca papieru i folii do żywności

    Wiemy, że profesjonaliści z branży hotelarskiej bardziej niż kiedykolwiek starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. W Monouso stawiamy na jakość. Szukasz dostawcy folii spożywczej i papieru? Właśnie go znalazłeś. Posiadamy szeroką gamę produktów, z którymi możesz zapoznać się w tej kategorii oraz w naszych katalogach.

    W Monouso jesteśmy gotowi pomóc Ci w jakikolwiek sposób, czy to w kuchni, czy też po to, aby Twoi klienci mogli cieszyć się jedzeniem w każdym miejscu, jesteśmy z Tobą.

    Zawsze do Twojej dyspozycji zakup papieru i folii spożywczej

    Z pewnością nie można powiedzieć, że pakowanie żywności nie jest częścią naszego życia. Niezależnie od tego, ile masz lat, folia spożywcza jest zawsze z Tobą. To znany i ponadczasowy produkt, który nie tylko pozwala zachować żywność, ale także wspomnienia: pierwsza kanapka z naszego dzieciństwa, ulubione danie przygotowane w paczce, ten zapach, gdy otwierasz papier, w którym były ciasteczka babci?

    W Monouso chcemy pomóc Ci zachować najlepsze doświadczenia. Dlatego angażujemy się w produkcję papieru i folii spożywczej, które pozwalają na obróbkę i konserwację wszystkich rodzajów żywności.

    Potrzebujesz więcej informacji o papierze i folii spożywczej? Nie wahaj się z nami skontaktować. Konserwuj swoich klientów z taką samą skutecznością jak nasze produkty, postaw na Monouso!

    Zobacz więcejZobacz mniej