Folia Spożywcza

Papier i folia spożyw cza to produkty przeznaczone do przechowywania, prezentowania lub konserwowania wszystkich rodzajów żywności. Od sklepu spożywczego po modny take-away, owijanie jest jednym z kluczowych graczy w obsłudze żywności.

W zależności od zastosowania, materiały stosowane w papierze do pakowania żywności są tak różne, jak papier, aluminium, plastik... Jego zastosowania sięgają od głównego zastosowania jako rozwiązanie do transportu żywności, po zamrażanie składników, a nawet gotowanie w wysokich temperaturach w piekarnikach i na patelniach. Dlatego w Monouso oferujemy Ci szeroki wybór artykułów, które pozwolą Ci zachować żywność i zadowolenie Twoich gości. Zapraszamy do obejrzenia!

Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Folia Spożywcza PVC

Folia Aluminiowa Spożywcza

Ręczniki Papierowe w Rolce

Papier Manilowy

  Papierowe Kraft 60x40 cm 60g (680 Sztuk)

  Papierowe Kraft 60x40 cm 60g (680 Sztuk)

  Ref 11273-680

  680 Jednostki

  54, 31€

  0,080€/Papierowe

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Rękawy Cukiernicze

  Papier do Pieczenia

  Paperowe Formy do Pieczenia

   Formy Papierowe 13,8x8,9x3,5cm (1.200 Sztuk)

   Formy Papierowe 13,8x8,9x3,5cm (1.200 Sztuk)

   Ref 13771-1200

   1200 Jednostki

   174, 47€

   0,145€/Formy

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

    Formy Papierowe 13,8x8,9x3,5cm (2.880 Sztuk)

    Formy Papierowe 13,8x8,9x3,5cm (2.880 Sztuk)

    Ref 13769-2880

    2880 Jednostki

    214, 66€

    0,075€/Formy

    star_border star_border star_border star_border star_border
    0 Review(s) 

    W Magazynie

    W Magazynie Ilość

     Formy Papierowe 17x11,5x4,5cm (1.800 Sztuk)

     Formy Papierowe 17x11,5x4,5cm (1.800 Sztuk)

     Ref 13770-1800

     1800 Jednostki

     198, 35€

     0,110€/Formy

     star_border star_border star_border star_border star_border
     0 Review(s) 

     W Magazynie

     W Magazynie Ilość

      Formy Papierowe 21x8,5x2,8cm (1.800 Sztuk)

      Formy Papierowe 21x8,5x2,8cm (1.800 Sztuk)

      Ref 13767-1800

      1800 Jednostki

      67, 02€

      0,037€/Formy

      star_border star_border star_border star_border star_border
      0 Review(s) 

      W Magazynie

      W Magazynie Ilość

      Pojemniki Papierowe Cukiernicze

      Fast Food Papier do Koszyków

      Rożki Papierowe na Frytki

      Papier Tłuszczoodporny

      Torebki Papierowe do Burgerów

      Serwetki Papierowe Gładkie

      Kieszonki na Sztućce

       Serwetka Etui na Sztućce Kraft (125 Sztuk)

       Serwetka Etui na Sztućce Kraft (125 Sztuk)

       Ref 12912-125

       125 Jednostki

       3, 09€

       0,025€/Serwetka

       star_border star_border star_border star_border star_border
       0 Review(s) 

       W Magazynie

       W Magazynie Ilość

       Koszyczek do Serwowania Potraw

       Aktywne filtry

       Czym jest papier i folia spożywcza?

       Jak już zauważyliście, papier i folia spożywcza to produkty przeznaczone do przechowywania, prezentowania i magazynowania żywności.

       Po zapoznaniu się z papierem do użytku spożyw czego i przeanalizowaniu głównych rodzajów opakowań, zamierzamy dokonać przeglądu najciekawszych cech. Przyjrzymy się teraz bliżej niektórym szczegółom.

       Cechy charakterystyczne papieru i folii spożywczej

       Materiały na papier i folię spożywczą

       W zależności od potrzeb każdego produktu, musimy podjąć konkretne działania. Dlatego konieczne jest staranne dobranie materiału naszego papieru i folii spożywczej. Oto główne materiały, z którymi pracujemy:

       • Plastik jest niesamowicie przydatny w obróbce żywności ze względu na swoje możliwości higieniczne. Jest nie tylko elastyczny i łatwy w obsłudze, ale także niezwykle łatwy w recyklingu. Masz problem z utrzymaniem świeżości swoich składników? Zdolność izolacyjna i niesamowita nieprzepuszczalność naszej przezroczystej folii rozwiąże ten problem za Ciebie. Twoje jedzenie będzie tak świeże jak pierwszego dnia!
       • Aluminium jest niezbędne w każdym zakładzie. Czy widzieli Państwo kiedyś kuchnię bez aluminium? My też nie. Jest ono bardzo polecane w branży gastronomicznej, ponieważ jego powierzchnia nie generuje żadnych zarazków. Co więcej, aluminium jest jednym z najłatwiejszych do recyklingu materiałów, a zatem przyczynia się do zrównoważonego rozwoju kuchni. Kto nie lubi gorącego posiłku w zimny dzień? Aluminium jest idealne do zatrzymywania ciepła ulubionego dania. Nie martw się, bez względu na rodzaj potrawy, kształt tego materiału doskonale się dostosowuje.
       • Papier jest niewątpliwie najbardziej uniwersalnym materiałem w konserwacji żywności. W zależności od wykończenia i wykonania, posiada wiele różnych cech, takich jak: łatwa obsługa, łatwy recykling, duża przydatność w transporcie... Musielibyśmy wymyślić nowy język, aby wymienić wszystkie jego zalety. Bez względu na pochodzenie Twojej firmy, w Monouso mamy wystarczająco dużo rodzajów papieru, aby Ci pomóc. W naszym katalogu znajdziesz: papier woskowany, papier silikonowy, papier greaseproof, papier do fast foodów...

       Mamy tak wiele odmian, że najprościej będzie polecić Ci odwiedzenie naszych kategorii produktów. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie nasze rodzaje papieru do zastosowań spożywczych, nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

       Zastosowania folii i papieru do żywności

       Mamy już jasność co do właściwości poszczególnych materiałów, ale do czego one służą? Nie musisz się martwić, wyjaśniamy ich różne zastosowania, abyś dokładnie wiedział, co z nimi zrobić.

       Pracujesz ze świeżą żywnością? Nie ma problemu. Nasze produkty są idealne dla zakładów takich jak rzeźnicy, sklepy rybne, firmy oferujące jedzenie na wynos i wiele innych przykładów. Izolacyjność folii Monouso pozwala na przechowywanie żywności przez wiele dni. Nie tylko to, ale nasza folia jest idealna dla firm piekarniczych. Czy przygotowujesz najsłodsze desery? Folia spożywcza Monouso zachowuje smak i chroni Twój produkt. Twój klient będzie się cieszył swoim jedzeniem, jakby było świeżo wyjęte z pieca.

       Istnieją jadłodajnie, które wolą cieszyć się swoim ulubionym menu w dowolnym miejscu. Dla nich mamy specjalne miejsce w naszym sercu (i w naszym katalogu)! Jeśli masz biznes z jedzeniem na wynos, oferujemy Ci różne papierowe opakowania. Czy to kasztany, hot-dogi czy gofry; pomagamy Ci sprawić, by Twoje smaki podróżowały po całym świecie.

       Chcesz, aby Twoi klienci zapamiętali Twoją firmę? Nasz spersonalizowany papier do pakowania żywności ma różne wzory i kolory do wyboru. Jeśli chcesz, aby Twój wizerunek i Twoje jedzenie wyróżniały się na tle innych lokali, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Liczy się pierwsze wrażenie!

       Papier i folia spożywcza do konserwacji żywności

       Wspomnieliśmy już, że jakość papieru i folii spożywczej ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o serwowanie i konserwowanie żywności w dobrym stanie. Powodów jest wiele, ale chyba najważniejszym jest fakt, że klienci coraz bardziej angażują się w produkcję i pochodzenie produktów, które spożywają. Według badań 70% konsumentów chce znać pochodzenie żywności, którą spożywają. Wyobraźmy sobie zatem, jak bardzo zależy im na opakowaniu tej żywności.

       Konserwacja żywności to praktyka, która jest badana od tysięcy lat. Z czasem świat się rozwinął i trzeba zaspokoić nowe potrzeby. Na przykład: każdy składnik wymaga specyficznych warunków obróbki, aby nie stracić swoich właściwości; kontrola temperatury, wilgotności lub ekspozycji na światło jest kluczowa dla konserwacji; aby Twój produkt był zdatny do spożycia, musi być odpowiednio przechowywany... widzisz, co mamy na myśli?

       W Monouso dbamy o to, aby konsumenci mogli w pełni cieszyć się Twoim produktem. Dlatego też dla każdego typu klienta oferujemy inne rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy pracujesz z warzywami, mięsem, ciastkami, itp... mamy niezbędną folię spożywczą, aby zachować je w optymalnych warunkach.

       Jakikolwiek jest Twój problem, Monouso może go rozwiązać!

       Ekologiczna folia i papier spożywczy

       Mamy szeroką gamę folii spożywczych, ale tylko jedną planetę. Wiemy, że papier i folia spożywcza to bardzo popularne produkty w branży gastronomicznej. Ze względu na ich dużą produkcję, poszukuje się coraz więcej alternatyw nadających się do recyklingu.

       W Monouso zależy nam na tym, abyś mógł nadal pracować z wysokiej jakości świeżą żywnością. Dlatego ułatwiamy Ci zakup ekologicznego papieru spożywczego, który pozwoli Ci zachować żywność.

       Abyś mógł nadal oferować szczęście swoim klientom przez kolejne tysiące lat, możesz dowiedzieć się więcej o naszym ekologicznym katalogu. Prosimy o kontakt z nami!

       Wzory papieru do żywności

       W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz, aby Twój lokal odniósł sukces, musisz się wyróżniać. Zyski z lokali na wynos wzros ły ostatnio o 30% i oczekuje się, że będą nadal rosły. W Monouso wiemy o tym i dlatego dostosowaliśmy się do rynku. Oferujemy spersonalizowany papier do pakowania żywności. Nasz szeroki wybór wzorów sprawi, że Twoje jedzenie będzie w centrum uwagi:

       • Nasz biały papier jest prosty i elegancki. Jeśli potrzebujesz, aby Twój produkt się wyróżniał, ten klasyczny wzór pokaże jego prawdziwe piękno.
       • Nic nie oddaje lepiej ponadczasowości smaków niż wzory oparte na gazecie. Czy Twoja restauracja hołduje tradycji i przywiązaniu do klientów? Tak samo jest z Monouso.
       • Jesteś odważny i chcesz przełamać formę? Geometryczne nadruki pomogą Ci wyróżnić się jak gwiazda rocka.
       • Dla fanów amerykańskiego stylu i dobrego grillowania mamy papier z kwadratowymi wzorami. Jeśli chcesz się przenieść na słynną Route 66 Monouso zabierze Cię tam.

       Najlepszy wizerunek dla każdego lokalu!

       Monouso, dostawca papieru i folii do żywności

       Wiemy, że profesjonaliści z branży hotelarskiej bardziej niż kiedykolwiek starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. W Monouso stawiamy na jakość. Szukasz dostawcy folii spożywczej i papieru? Właśnie go znalazłeś. Posiadamy szeroką gamę produktów, z którymi możesz zapoznać się w tej kategorii oraz w naszych katalogach.

       W Monouso jesteśmy gotowi pomóc Ci w jakikolwiek sposób, czy to w kuchni, czy też po to, aby Twoi klienci mogli cieszyć się jedzeniem w każdym miejscu, jesteśmy z Tobą.

       Zawsze do Twojej dyspozycji zakup papieru i folii spożywczej

       Z pewnością nie można powiedzieć, że pakowanie żywności nie jest częścią naszego życia. Niezależnie od tego, ile masz lat, folia spożywcza jest zawsze z Tobą. To znany i ponadczasowy produkt, który nie tylko pozwala zachować żywność, ale także wspomnienia: pierwsza kanapka z naszego dzieciństwa, ulubione danie przygotowane w paczce, ten zapach, gdy otwierasz papier, w którym były ciasteczka babci?

       W Monouso chcemy pomóc Ci zachować najlepsze doświadczenia. Dlatego angażujemy się w produkcję papieru i folii spożywczej, które pozwalają na obróbkę i konserwację wszystkich rodzajów żywności.

       Potrzebujesz więcej informacji o papierze i folii spożywczej? Nie wahaj się z nami skontaktować. Konserwuj swoich klientów z taką samą skutecznością jak nasze produkty, postaw na Monouso!

       Zobacz więcejZobacz mniej
       Ustawienia plików cookie

       Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym.

       Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.

       Niezbędne
       Niezbędne pliki cookie przyczyniają się do użyteczności strony poprzez umożliwianie podstawowych funkcji takich jak nawigacja na stronie i dostęp do bezpiecznych obszarów strony internetowej. Strona internetowa nie może funkcjonować poprawnie bez tych ciasteczek.
       Nazwa pliku cookieDostawcaCel, powódWygaśnięcie
       PrestaShop-#www.monouso-direct.comTen plik cookie pomaga utrzymać otwarte sesje użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej i pomaga im w składaniu zamówień i wielu innych operacjach, takich jak: data dodania pliku cookie, wybrany język, używana waluta, ostatnia odwiedzana kategoria produktów, ostatnio oglądane produkty, identyfikacja klienta, imię, imię, zaszyfrowane hasło, adres e-mail powiązany z kontem, identyfikacja koszyka.480 godziny
       Statystyka
       Statystyczne pliki cookie pomagają właścicielem stron internetowych zrozumieć, w jaki sposób różni użytkownicy zachowują się na stronie, gromadząc i zgłaszając anonimowe informacje.
       Nazwa pliku cookieDostawcaCel, powódWygaśnięcie
       collectGoogleSłuży do wysyłania danych do Google Analytics o urządzeniu odwiedzającego i jego zachowaniu. Śledź odwiedzającego na różnych urządzeniach i kanałach marketingowych.Sesja
       r/collectGoogleSłuży do wysyłania danych do Google Analytics o urządzeniu odwiedzającego i jego zachowaniu. Śledź odwiedzającego na różnych urządzeniach i kanałach marketingowych.Sesja
       _gaGoogleRejestruje unikalny identyfikator, który służy do generowania danych statystycznych dotyczących sposobu, w jaki odwiedzający korzysta ze strony internetowej.2 lata
       _gatGoogleUżywany przez Google Analytics do ograniczania liczby żądań1 dzień
       _gd#GoogleTo jest sesyjny plik cookie Google Analytics służący do generowania danych statystycznych o sposobie korzystania ze strony internetowej, który jest usuwany po zamknięciu przeglądarki.Sesja
       _gidGoogleRejestruje unikalny identyfikator, który służy do generowania danych statystycznych dotyczących sposobu, w jaki odwiedzający korzysta ze strony internetowej.1 dzień
       Treść niedostępna