Wyślij do
Obecnie: Poland

Materiał

Kolor

Rodzaj Opakowania

Torby Papierowe bez Uchwytów

Nasz stały magazyn toreb papierowych bez uchwytów pozwala na zakup tanich toreb papierowych bez uchwytów i ich szybki odbiór.

Torby papierowe bez uchwytów to najczęściej używane torby zarówno w małych sklepach jak i dużych supermarketach. Te celulozowe torby bez uchwytów są szczególnie przydatne w sklepach typu greengrocery i supermarketach.

  • Nadające się do recyklingu, odnawialne i wielokrotnego użytku
  • Idealne dla sektora spożywczego
  • Szeroka gama rozmiarów w kolorach kraft i białym.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Torby Papierowe bez Uchwytów


Aktywne filtry

Praktyczne torby papierowe kraft bez uchwytów

Przy bardzo korzystnych cenach, białe lub kraftowe torby papierowe bez uchwyt ów stały się najczęściej używanymi modelami przez greengrocery, apteki i supermarkety: na przekąski, żywność sypką, orzechy luzem lub kosze z owocami.

Ta papierowa torba bez uchwyt ów może zostać poddana recyklingowi i spersonalizowana za pomocą koloru, logo lub nazwy Twojej firmy.

Te tanie torby papierowe bez uchwyt ów nadają się do recyklingu, są odnawialne i wielokrotnego użytku, wykonane z celulozy lub papieru kraft w szerokiej gamie formatów. Dostosuj je do potrzeb swojej firmy, sklepu, małego sklepu lub targów i zaoferuj swoim klientom przyjazną, higieniczną obsługę z osobowością.

Przekazywany obraz naturalności i różnorodność rozmiarów sprawiają, że te torby papierowe ECO bez uchwytów są idealnym opakowaniem dla produktów gastronomicznych, jak również rękodzieła, środków farmaceutycznych lub biżuterii czy dodatków do odzieży. Ponadto dzięki swoim wymiarom torby bez uchwyt ów mogą być bardzo wygodnie transportowane.

Torby papierowe Kraft bez uchwytów

Posiadamy duży i stały zapas toreb papierowych kraft bez uchwytów, ponieważ wiemy, że w dzisiejszych czasach nie ma szanującej się firmy, która nie miałaby w komorze opakowania tych tanich toreb papierowych z recyklingu bez uchwytów. Wszechstronność, jeśli kiedykolwiek istniała!

Są one idealne dla sektora spożywczego ze względu na ich wytrzymałość i naturalne odcienie, które przekazują obraz rzemiosła i opieki. Ponadto właściwości materiału sprawiają, że są to bardzo uniwersalne torby, więc nie jest zaskakujące, aby zobaczyć je w innych rodzajach przedsiębiorstw, takich jak sklepy z pamiątkami, sklepy z akcesoriami, sklepy z lekami lub perfumy.

Torby papierowe Kraft bez uchwytów z plastikowymi okienkami

Do serwowania słodyczy, orzechów i suszonych owoców luzem, torby papierowe kraft bez uchwytów z przezroczystym plastikowym okien kiem pozwolą Twoim klientom szybko odróżnić jeden produkt od drugiego po powrocie do domu, bez konieczności otwierania wszystkich toreb.

Zobacz więcejZobacz mniej