Materiał

Rodzaj Opakowania

Kolor

Środki

Torby Papierowe z Płaskim Uchem

Odkryj nasz katalog toreb papierowych z uchwytami z ponad 100 referencji i z rabatami ilościowymi.

I pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie toreb papier owych z uchwytami nie wahaj się z nami skontaktować, a my zaoferujemy Ci specjalistyczną uwagę. Pamiętaj jednak, że nasze produkty oferują

 • Bezpieczeństwo w uchwycie
 • Ochronę przed uszkodzeniem dłoni
 • Szeroki wybór pojemności i formatów
 • Możliwość personalizacji
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Torby Papierowe z Płaskim Uchem


Aktywne filtry

Praktyczne i uniwersalne torby z uchwytem

Papierowe torby z uchwytem znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju branżach: spożywczej, modowej, detalicznej, hurtowej itp. Dlatego niewłaściwy wybór może zrujnować pracę, którą dobrze wykonujesz w swojej firmie. Dlatego przygotowaliśmy wybór toreb z papierowymi uchwytami, które posiadają niezbędne cechy, aby pokonać każde wyzwanie.

Jeśli jest jeden produkt, który w ostatnich latach poszedł do przodu, to są to torby z uchwytami. Minęły już czasy kruchości, ponieważ producenci zainwestowali w ich wytrzymałość. Nasze torby z papierowymi uchwyt ami są zaprojektowane tak, aby:

 • Nie kaleczyć rąk podczas przenoszenia
 • Utrzymywać rozsądną wagę
 • Maksymalnie wykorzystać przestrzeń wewnętrzną bez utraty wytrzymałości
 • Nadawać się do wielokrotnego użytku
 • Być niezwykle łatwe w recyklingu
 • Umożliwiać dostosowanie do potrzeb klienta

Jak widzisz, włożyliśmy wiele miłości w nasz katalog. Jesteśmy pewni, że nie będziesz zawiedziony!

Torby papierowe Kraft z uchwytami

Sprawdziliśmy: uwielbiasz torby papierowe kraft z uchwytami. Może dlatego, że są one prawdziwym klasykiem kategorii, a może z powodu ich naturalnego koloru, który zawsze jest zwycięzcą. Faktem jest, że torby kraft z uchwytami są jednym z bestsellerów Monouso i dlatego mamy ogromny katalog.

Co więcej, jedną z zalet tego materiału jest to, że jest idealny od gastronomii i przemysłu spożywczego po sklepy odzieżowe i modowe. Powodem jest to, że zrównoważone przesłanie nie wygląda nie na miejscu w żadnym biznesie.

Więc teraz już wiesz: jeśli chcesz iść na idealne połączenie niezawodności i estetyki, torba papierowa kraft z uchwytami jest twoim sprzymierzeńcem.

Białe torby papierowe z uchwytami

Tak, kraft jest klasykiem, ale białe torby papierowe z uchwytami są uniwersalną kategorią.

Główną zaletą białych toreb papierowych z uchwytami jest to, że przekazywana wiadomość jest, nigdy lepiej powiedziane, pustym płótnem. Ten produkt może przekazać czystość lub schludność, co jest niezbędne w biznesach związanych z żywnością lub nawet zdrowiem.

Nie zapominajmy jednak, że biel to kolor, który doskonale integruje się z każdym typem marki. Oznacza to, że bez względu na kolor logo Twojej firmy czy wystrój lokalu: jeśli podasz swój produkt w jednej z tych toreb, wzmocnisz swój wizerunek.

A może wolisz inne kolory? Masz torby papierowe z uchwytami w kolorze zielonym, turkusowym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, czarnym...

Tanie torby papierowe z uchwytami

Zgromadzenie tak obszernego i konkurencyjnego katalogu tanich toreb papierowych z uchwytami zajmuje bardzo, bardzo dużo czasu. Dlatego też ułatwiliśmy Ci korzystanie z niego. Pamiętaj jednak, że aby móc zaoferować Ci te mistrzowskie ceny:

 1. Starannie wyselekcjonowaliśmy naszych dostawców, aby uzyskać je jak najbardziej wyśrubowane.
 2. Wykorzystaliśmy nasze ponad 10-letnie doświadczenie w branży.
 3. Czyścimy nasz katalog, abyś znalazł w nim tylko najbardziej konkurencyjne produkty.

Jesteśmy dumni. Niech to się okaże!

Torby papierowe z uchwytem, które znajdziesz w Monouso

Jako ostatni szczegół pamiętaj, że w Monouso znajdziesz coś więcej niż tylko typowe torby papierowe z uchwytem.

Jednym z przykładów jest to, że mamy kilka rodzajów uchwytów, takich jak torby papierowe z uchwytami kręconymi lub plecionymi, czyli produkt, którego uchwyty są wzmocnione przez skręcenie materiału.

Innym produktem, na który warto zwrócić uwagę są torby z płaskimi uchwytami, koncepcja, która ma na celu poszerzenie uchwytu, zwiększenie odporności i stabilności, a także uniknięcie uszkodzenia rąk.

Wreszcie, można znaleźć inne modele, takie jak torby z bawełnianymi uchwytami lub nawet torby z papieru kraft z uchwytami wykrawanymi, jedne z najbardziej ekonomicznych toreb.

Pamiętaj, że na życzenie, w Monouso znajdziesz również torby papierowe bez uchwytów, więc jeśli to jest to, czego szukasz, znajdziesz obszerny katalog tego produktu. Znajdziesz u nas również wybór toreb papierowych amerykańskich, bardzo popularny rodzaj produktu w branży gastronomicznej, a konkretnie na wynos.

Zobacz więcejZobacz mniej