Wyślij do
Obecnie: Poland

Miska Plastikowa do Sałatek Wielokrotnego Użytku

Miski do sałatek to idealne pojemniki do prezentacji koktajli owocowych i warzywnych, a także sałatek z różnego rodzaju składnikami. Te miseczki są idealne do przewodniczenia przy stole, aby goście mogli pomóc sobie w takiej ilości, na jaką mają ochotę.

Wykonane z polistyrenu, bardzo sztywne i wytrzymałe, doskonale sprawdzają się w firmach cateringowych i restauracyjnych. Ponadto w Monouso mamy szeroki katalog: od przezroczystych do nieprzezroczystych lub kolorowych, z pokrywą lub bez.

  • Pewna przejrzystość
  • Odporne: nie rozpadają się na drobne kawałki po upuszczeniu.
  • Elegancki połysk
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Miska Plastikowa do Sałatek Wielokrotnego Użytku


Aktywne filtry

Miski do sałatek dodają przestrzeni Twojemu stołowi: zamiast stawiać po jednej dla każdego gościa, możesz użyć jednej miski dla każdego gościa, aby swobodnie podawać mu sałatki. Pozwala to zaoszczędzić miejsce, czas i pieniądze. Aby ułatwić każdemu gościowi delektowanie się sałatką, można zapewnić specjalne sztućce do serwowania sał atek.

Wykonane z najlepszych materiałów, aby zagwarantować doskonałą jakość, są idealnymi plastikowymi miseczkami wielokrotnego użytku do przechowywania żywności w Twoim barze, restauracji, hotelu lub serwisie gastronomicznym. W naszym sklepie znajdziesz również opcje z pokrywką, które zapewniają bezpieczny i higieniczny transport. Najlepszy wybór, jeśli musisz podróżować, aby zorganizować imprezę plenerową!

Dodaj odrobinę wyróżnienia do swojego stołu dzięki misom sałatkowym, niewątpliwie najlepszej opcji do prezentacji koktajli warzywnych i owocowych. Również do wszelkiego rodzaju sałatek: takich jak popularne sałatki Cezar, sałatka makaronowa czy rosyjska.

Zobacz więcejZobacz mniej