Wyślij do
Obecnie: Poland

Materiał

Kolor

Rodzaj Opakowania

Słomki Proste

Na imprezy, przyjęcia, cateringi i degustacje. Pozwól swoim gościom cieszyć się napojami w wygodny, bezpieczny i zrównoważony sposób.

Słomki proste świetnie nadają się do towarzyszenia napojom. Mamy proste słomki w różnych kolorach i kształtach. Odkryj je!

  • Napoje typu slush, napoje mieszane, koktajle, napoje bezalkoholowe
  • Różnorodność kolorów i wzorów
  • Oryginalne i zabawne
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Słomki Proste


Aktywne filtry

Jeśli masz hotel, restaurację, catering lub biznes degustacyjny, musisz być przygotowany na wszystko, o co poproszą Twoi klienci.

W przypadku wielu napojów bezalkoholowych i innych napojów często zdarza się, że klienci chcą używać prostej słomki do picia. Nie daj się zaskoczyć!

Dzięki prostym słomkom nadasz inny akcent prezentacji Twojego napoju. Czarne proste słomki są świetne jako słomki do mojito i innych koktajli, ponieważ dodają eleganckiego akcentu.

Sprawdzają się również proste słomki z łyżeczką, ponieważ ułatwiają mieszanie napoju bez konieczności dodawania drugiego akcesorium.

 

Trwałe i biodegradowalne słomki proste

Po dobrym posiłku wiele osób lubi zakończyć go dobrym koktajlem, a proste słomki często do niego pasują. Proste słomki nadają się do slushies, koktajli mlecznych lub smoothies. W ofercie mamy między innymi słomki proste kolorowe lub w paski.

A ponieważ coraz więcej osób troszczy się o naszą planetę, biodegradowalne słomki proste pozwolą Ci zaoferować lepszą obsługę klientów, nie tylko dzięki uwzględnieniu wszystkich potrzeb Twoich i Twoich klientów, ale także dzięki zaoferowaniu zrównoważonej alternatywy.

Nie trzeba sprzątać! Nasze proste słomki są jednorazowe, więc po zakończeniu ich używania wystarczy wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika. Zauważysz, że oszczędzasz dużo czasu na sprzątaniu.

Zobacz więcejZobacz mniej