Kolor

Zamknięcia Klejowe do Torebek

Papierowe etykiety na torby są idealne do zamykania lub oznaczania toreb, kopert, zeszytów i innych. Ponadto te samoprzylepne papierowe zamknięcia są idealne jako plomba zabezpieczająca przed manipulacją lub plomba bezpieczeństwa. Naklejki te są łatwe w obsłudze: prostym gestem można odkleić naklejkę i dodać ją do wybranego produktu. Niektóre z ich najbardziej widocznych zastosowań to:

  • Plomby zabezpiecz ające dla zamówień na dostawy
  • Etykietowanie kontroli żywności
  • Organizacja różnych produktów w firmie
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Zamknięcia Klejowe do Torebek


Aktywne filtry

Zamknięcia samoprzylepne dla toreb papierowych

Wiele toreb nie ma wbudowanego zamknięcia, a w Monouso chcemy elastycznie rozwiązać ten problem za pomocą naklejek na torby papierowe.

Zamki błyskawiczne do toreb papierowych, które oferujemy w naszym sklepie, to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy podczas pakowania wszystkich produktów.

Etykiety na torby papierowe

Dlaczego potrzebujesz zamknięć do swoich toreb? Etykiety na torby papierowe można znaleźć we wszystkich rodzajach sklepów, a ich uniwersalność jest jednym z ich atutów. Utrzymują Twoje torby zamknięte i są bardzo łatwe do usunięcia, aby je otworzyć.

  • Idealne do małych toreb: Zamknięcia te sprawdzają się szczególnie dobrze na małych torbach, w których przechowywane są produkty nie wymagające szczelnego zamknięcia, między innymi owoce, produkty apteczne, butelki, ciastka lub pieczywo, dostawy.
  • Łatwość użycia: Jedną z głównych cech zamknięć torebek w formacie naklejki jest łatwość ich użytkowania. Przykleja się je i odkleja bez większego wysiłku, więc ani klient, ani pracownik sklepu nie będzie tracił czasu na ich używanie.
  • Trwałe zamknięcie: Naklejka nie odklei się sama dzięki swojemu klejowi, więc będzie trwała tak długo, jak to konieczne, aż klient zdecyduje się ją usunąć, aby skonsumować produkt znajdujący się wewnątrz torby.
  • Odpowiednie dla wszystkich rodzajów firm: Zamknięcia do toreb papierowych sprawdzają się w przedsiębiorstwach związanych z żywnością lub gastronomią, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie, ponieważ równie dobrze nadają się do zamykania torebek innych placówek, takich jak apteki, sklepy tytoniowe itp.
  • Materiał dostosowujący się do każdej powierzchni: Nie wszystkie torby są takie same i nie jest to problem dla naszych zamknięć. Dzięki elastycznemu materiałowi naklejki dopasują się do kształtu każdej torby.

Coraz więcej sklepów dołącza do tych zamknięć, czy będziesz następny? Nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Zobacz więcejZobacz mniej