Pokrywka na Kubki Plastikowe

Zakup plastikowych pokryw ek do kubków jest niezbędny, aby zaoferować najlepsze usługi na wynos i z dostawą w Twoim hotelu i biznesie gastronomicznym. Bary, restauracje, kioski... niezależnie od tego, jak wygląda Twój lokal, jeśli podajesz kawę i inne gorące napoje na wynos, potrzebujesz plastikowych pokrywek do kubków.

Jednorazowe pokryw ki do kubków zostały zaprojektowane tak, aby chronić i konserwować gorące lub zimne napoje podczas transportu, zarówno w przypadku dostaw do domu, jak i zamówień klientów na wynos.

  • Wodoodporne i szczelne
  • Łatwe w montażu wieczka do kubków
  • Z różnych materiałów i w różnych kształtach
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Pokrywka na Kubki Plastikowe


Aktywne filtry

Chcesz zaoferować swoim klientom praktyczne akcesoria do transportu ich napojów? Nasze plastikowe pokrywki do kubków doskonale pasują do asortymentu kubków, który mamy w naszym bogatym katalogu. Łatwo jest stworzyć idealne połączenie - wystarczy spojrzeć na kubki wymienione jako kompatybilne w akcesoriach produktu i gotowe.

Praktyczne i uniwersalne: pokrywki do kubków plastikowych

W naszej ofercie można znaleźć zarówno przezroczyste, jak i półprzezroczyste pokrywki. Aby cieszyć się napojem przez cały czas, płaska pokrywka z krzyżem jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ utrzyma słomkę na miejscu przy niewielkim wysiłku, a aby chronić pyszne koktajle, smoothie, lody lub sałatki owocowe podczas spaceru, najlepiej zdecydować się na pokrywki w kształcie kopuły, które mogą, ale nie muszą mieć szeroki otwór u góry na słomki, miksery i łyżki.

Te pokrywki do kubków są idealnym rozwiązaniem, aby zaoferować całkowicie bezpieczny produkt swoim klientom, aby mogli cieszyć się swoimi napojami bez rozlewania podczas spaceru, tańca lub ruchu.

Plastikowe pokryw ki do kubków wykonane są z różnych materiałów: PET (pokrywki do kubków dla zwierząt), PLA skrobia kukurydziana, polistyren, można je stosować zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Jakie są ich zalety? Plastikowe pokrywki do kubków pomogą Ci utrzymać właściwą temperaturę Twoich napojów, zachowując ciepło kawy lub naparu albo chłód Twoich koktajli mlecznych lub lodów.

Plastikowe pokryw ki do kubków mają zazwyczaj przezroczystą powierzchnię, która podkreśla naturalne kolory Twoich produktów i ujawnia ich strukturę. Ponadto, są one łatwe do recyklingu i w zależności od składu... nawet biodegradowalne!

Zobacz więcejZobacz mniej