Produkty dla Smakoszy

Mamy duży katalog artykułów jednorazowych, aby wyposażyć Twój sklep dla smakoszy. Wszystkie torby, których potrzebujesz: DoyPack, z łatwym otwarciem, na orzechy, kawę lub herbatę; lub torby na butelki, w papierze lub TNT, aby Twoi klienci mogli zabrać swoje ulubione wina w najbardziej elegancki sposób. Zaoferuj swoim delikatesom i produktom premium najlepsze słoiki szklane, pudełka kartonowe, torby próżniowe lub torby papierowe do obsługi na wysokości swoich serów, olejów, miodów, przypraw, szynek lub win.

Zobacz więcejZobacz mniej

Słoiki Szklane

Torby Papierowe DOYPACK

Worki Próżniowe

Woreczki Cocktail

Pudełka na Ciasteczka

Folia Spożywcza

Obrus Papierowy w Kratę Vichy

W Monouso zapewniamy Ci wszystkie artykuły jednorazowe dla sklepów gourmet , które mogą być potrzebne do codziennego funkcjonowania Twojego lokalu. Mamy wyszukaną i jakościową propozycję dla najistotniejszych produktów, które sprzedajesz w swoim sklepie: od serów po przetwory, także trufle, orzechy, oleje, czekolady czy napoje premium.

Twój biznes charakteryzuje się tym, że oferujesz swoim klientom tylko to, co najlepsze. Ponieważ wiemy, że jakość jest dla Ciebie podstawowa i fundamentalna, chcemy, abyś otaczał się wyłącznie elementami dla sklepów gourmet , które odpowiadają Twoim standardom. W tym celu nasz zespół ekspertów starannie wyselekcjonował opakowania, które będą dla Ciebie najbardziej przydatne podczas serwowania w Twoim sklepie.

Nasze worki do pakowania próżniowego, przemysłowe, tłoczone, metalizowane, z tłem kraftowym lub czarnym to idealne rozwiązanie do pakowania wszelkiego rodzaju wędlin i kiełbas: szynki peklowanej, schabu, chorizo, salami z żołędzi iberyjskiej... Wielu Twoich klientów kupuje na prezenty i jest to idealny sposób konserwacji i prezentacji. Dlatego po pokrojeniu ich zamówienia możesz zaproponować im przechowywanie produktu w jednym z tych modeli.

Możesz również wykorzystać je do stworzenia dla swoich klientów spersonalizowanych paczek o różnej wadze, aby mogli łatwo wybrać i zachować je w idealnym stanie na dłużej. Dzieje się tak dlatego, że dzięki temu, że z tych pojemników usuwane jest całe powietrze, wędliny nie mają kontaktu z tlenem i dłużej zachowują swój charakterystyczny smak i zapach.

Miód ekologiczny to jeden z najbardziej poszukiwanych produktów w sklepach spożywczych klasy premium. Nic dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę właściwości tego naturalnego nektaru: źródło antyoksydantów i protein, środek łagodzący kaszel, słodzik... nie wspominając o tym, że jest to żywność o niesamowitym smaku, która jest całkowicie uniwersalna: można ją stosować na tostach, stekach czy jogurtach.

Aby podać go z klasą w swojej restauracji dla smakoszy, prezentujemy eleganckie szklane słoiki ze szczelnym zamknięciem. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

A jeśli mówimy o przedmiotach gwiazdkowych, to wino i alkohole z pewnością znajdą się wśród najlepiej sprzedających się w Twojej firmie. Zwłaszcza gdy zbliżają się ważne daty, takie jak Boże Narodzenie, Dzień Ojca czy Dzień Matki. Aby mieć pewność, że Twoi klienci opuszczą Twój lokal z idealnym prezentem, polegaj na naszych torbach TNT lub papierowych torbach na butelki.

Obie są bardzo zrównoważonymi opcjami. Pierwsze nadają się do recyklingu i mieszczą dwie butelki, natomiast drugie, wykonane z włókniny, są wielokrotnego użytku, można je prać, mają wycięty uchwyt i są dostępne w różnych kolorach. Idealne dla Twoich najbardziej stałych klientów lub dużych nakładów. Tylko te dwa rodzaje, bez których nie możesz się obyć.

Mamy też opakowania na sery, pojemniki na orzechy luzem, kartoniki na słodycze, czekolady rzemieślnicze i tradycyjne makarony na wagę.

Monouso, dostawca artykułów jednorazowych dla sklepów dla smakoszy

W Monouso pracujemy nad tym, aby dostarczyć Ci wszystkie jednorazowe artykuły, których potrzebujesz w swoim sklepie dla smakoszy, aby obsługiwać swoich klientów z jak najwyższą jakością. Ponieważ jest dla nas jasne, że najlepszym serom, wędlinom, bulionom i słodyczom mogą towarzyszyć tylko opakowania tej samej jakości. I nie mówimy tu tylko o eleganckich wzorach, ale także o pojemnikach z atrybutami, które przyczyniają się do najlepszego przechowywania i dobrego transportu produktów spożywczych.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, w naszym katalogu znajdują się pojemniki od producentów o długiej tradycji i renomie. Z więcej niż udowodnionymi sukcesami.

Do tego wszystkiego należy dodać wszystkie zalety liczenia na nas: stały magazyn, rabaty ilościowe i wiele metod płatności.

Zobacz więcejZobacz mniej