Miski Biodegradowalne

Podawaj wyśmienite buliony, pyszne kremy lub delikatne musy w jednej z naszych różnych biodegradowalnych Miski, idealnych do nadania ekologicznego charakteru Twoim imprezom, przyjęciom i uroczystościom. Znajdziesz je w kolorze trzciny cukrowej, chinetu, bambusa, liści palmowych czy kartonu... szeroki wybór miski jednorazowych czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Od Monouso oferujemy Państwu szeroką kolekcję różnych miseczek jednorazowych do prezentacji od przekąsek po pyszne desery. W hotelach, restauracjach, firmach cateringowych i usługach żywieniowych na wynos stały się ekonomicznym i higienicznym zamiennikiem.

 • Odporność na smary i oleje
 • Lekkie i dające się układać w stosy
 • 100% naturalny
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Miski Papierowe

Miski z Trzciny Cukrowej

 • sale
Pojemniki Trzciny Cukrowej 13x13cm (50 Sztuk)

Pojemnik z Trzciny Cukrowej 13x13cm (50 Sztuk)

Ref 8200-50

50 Jednostki

-25% 5, 24€ Normalna cena 6,99

0,105€/Pojemnik

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

 • sale
Pojemniki Trzciny Cukrowej 14x14cm (50 Sztuk)

Pojemnik z Trzciny Cukrowej 14x14cm (50 Sztuk)

Ref 8202-50

50 Jednostki

-25% 6, 18€ Normalna cena 8,24

0,124€/Pojemnik

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Miski Palmowe

Miski Bambusowe

 • sale
Miski Bambusowe Ø11x4,5cm (1 Sztuk)

Miska Bambusowa Ø11x4,5cm (1 Sztuk)

Ref 9617-1

1 Jednostki

-25% 6, 85€ Normalna cena 9,14

6,851€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  Miski Bambusowe Ø20x7,5cm (1 Sztuk)

  Miska Bambusowa Ø20x7,5cm (1 Sztuk)

  Ref 10502-1

  1 Jednostki

  22, 81€

  22,815€/Miska

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Miski Plastikowe

  Aktywne filtry

  W Monouso oferujemy Państwu szeroką gamę ekologicznych misek i miseczek, których jasnym celem jest zapewnienie wyróżnienia Państwa wydarzenia za pomocą opcji w 100% przyjaznej dla środowiska: zrównoważonej, podlegającej recyklingowi i biodegradacji.

  Miski jednorazowe

  Lubimy myśleć o torbach jednorazowych jako o filarze każdej firmy hotelarskiej lub wydarzenia. Czy w ogóle można myśleć o degustacji bez typowej jednorazowej miski pełnej orzechów czy porcji przekąsek?

  W Monouso wiemy o tym i dlatego poświęciliśmy temu produktowi ważne miejsce w naszym sklepie. Znajdziesz tu szeroki wybór misek jednorazowych idealnych w każdej sytuacji.

  Biodegradowalne miski jednorazowe

  Wykonane z trzciny cukrowej, tektury chinetowej, liści palmowych lub bambusa, te jednorazowe miski mają bardzo różne cechy i style, każda na inną okazję!

  Te wykonane z bagassy, chinetu lub tektury mają solidny, elegancki i odporny na tłuszcz wygląd. Zwykle można je stosować w mikrofalówce, ponieważ wytrzymują wysoką temperaturę bez przenoszenia ciepła. Ze względu na swoje właściwości są one doskonałym wyborem na wynos, ponieważ pozwalają Twoim klientom na podgrzanie jedzenia w samym pojemniku, gdy tylko trafi ono do ich rąk. Ze swojej strony ekologiczne miski jednorazowe z liści palmy i bambusa prezentują bardzo elegancką i wyrafinowaną linię, która pomoże podnieść poziom potraw, które zaprezentujesz w tego typu biodegradowalnych miskach. Wspaniałe miski do wspaniałych potraw!

  Kompostowalne miski

  Miski wykonane z włókna celulozowego lub trzciny cukrowej są kompostowalne, czyli oprócz tego, że po pewnym czasie ulegają degradacji w wyniku naturalnego działania, tak jak pozostałe miski biodegradowalne, mogą być również rozkładane w wyniku działania człowieka, który przyspiesza ten proces. Jeśli nie znajdziesz tej informacji w ich kartach produktów, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby rozwiązać wszystkie wątpliwości.

  Jednorazowe miski do gorących i zimnych potraw

  Małe i duże miski jednorazowe, okrągłe lub kwadratowe, mają wiele zastosowań, jeśli chodzi o prezentację lub transport żywności: zupy, przekąski, przystawki, oliwki, makarony, sałatki lub surówki... lista mogłaby być nieskończona. W naszym katalogu znajdą Państwo jednorazowe miski do zupy i innych potraw w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.

  Zobacz więcejZobacz mniej