Artykuły Higieniczne

Higiena i czystość są niezbędne we wszystkich sektorach, ale jeszcze bardziej w sektorze gastronomicznym, piekarniczym oraz w sektorze przygotowania i obsługi żywności. Możesz zapoznać się z naszą bogatą ofertą produktów, idealnych do utrzymania optymalnej higieny i czystości w Twojej firmie.

 • Dla wszystkich rodzajów działalności: gastronomia , hotelarstwo, itp.
 • Wysoka skuteczność dla doskonałego czyszczenia i ochrony.
 • Maksymalny stosunek jakości do ceny we wszystkich naszych produktach do higieny i czyszczenia.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Żel do dezynfekcji rąk

  Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (100 Sztuk)

  Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (100 Sztuk)

  Ref 70040-100

  100 Jednostki

  8, 42€

  0,084€/Chusteczki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Dozownik na Mydło i Żel do Dezynfekcji

  Chusteczki Nawilżane

   Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (100 Sztuk)

   Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (100 Sztuk)

   Ref 70040-100

   100 Jednostki

   8, 42€

   0,084€/Chusteczki

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Chusteczki

   Papier toaletowy

   Dozowniki do Papieru Tork

   Ręczniki Papierowe do Rąk

   Dyspensery do Ręczników Papierowych

   Ręcznik Papierowy Przemysłowy

   Podajnik Ręczników Papierowych

   Przemysłowy Ręcznik Papierowy

   Uchwyty do Rolek Ręczników Papierowych

   Rolki Papieru na Nosze

   Suszarki do Rąk Elektryczne

   Ściereczki Czyszczące

   Ścierki Kuchenne

   Chusta Kelnerska

   Worki Biodegradowalne na psie odchody

   Rękawiczki Jednorazowe

   Odzież Jednorazowa

   Aktywne filtry

   Higiena i czystość dla sukcesu

   Higiena i czystość są ważniejsze niż kiedykolwiek i żadna firma nie może sobie pozwolić na ich zaniedbanie. Jest to tak ważne, że może stanowić różnicę między spowodowaniem poważnych problemów ze zdrowiem publicznym a osiągnięciem sukcesu.

   Na przykład, wyobraź sobie restaurację, która nie dba o czystość swoich naczyń i powierzchni. Czy myślisz, że ktokolwiek chciałby tam jeść? Oczywiście, że nie! Dlatego też w Monouso zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości produktów higienicznych i czyszczących, które pomogą utrzymać Twoją firmę w czystości i bezpieczeństwie zarówno dla Twoich klientów, jak i pracowników.

   Nienaganna higiena i bezpieczeństwo

   W Monouso chcemy mieć pewność, że bezpieczeństwo i higiena wszystkich Twoich pracowników jest nienaganna. W tym celu potrzebne są nie tylko produkty takie jak rolki papieru przemysłowego czy ścierki do czyszczenia powierzchni w Państwa pomieszczeniach, ale również odzież jednorazowa, która zapewni Państwu dodatkową ochronę. Pokrowce na buty, osłony na brody, fartuchy, cokolwiek, czego potrzebujesz dla maksymalnego bezpieczeństwa. Oczywiście, jeśli pracujesz z blejtramami, w katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz również nasze rolki papieru blejtramowego.

   Dozowniki do mydła i żelu dezynfekującego

   Dozowniki do mydła i żel u dezynfekującego to najbardziej higieniczny i skuteczny sposób dystrybucji tych produktów, bez marnowania czegokolwiek i z zachowaniem najwyższej możliwej higieny. Oferujemy szeroki wybór dozowników w różnych rozmiarach i z różnych materiałów, abyś mógł znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

   Żel do dezynfekcji rąk dla maksymalnej higieny

   Żel do odkażania rąk stał się niezbędnym narzędziem do utrzymania wirusów i bakterii z dala od wszelkiego rodzaju produktów, które są obsługiwane, takich jak preparaty restauracyjne. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci utrzymać skuteczną i delikatną dezynfekcję na skórze rąk.

   Poręczne chusteczki nawilżane

   Istnieje wiele biznesów gastronomicznych, w których klienci w końcu brudzą sobie ręce. Bary z burgerami, restauracje z owocami morza... wszyscy wyobrażamy sobie pyszne posiłki na samo wspomnienie o nich, ale co z nieprzyjemnym uczuciem konieczności wytarcia rąk, serwetki, która nie wystarcza i konieczności spieszenia się do toalety? Dzięki chusteczkom nawilż anym Monouso masz rozwiązanie w zasięgu ręki. Wystarczy, że rozdasz je swoim gościom, by gdy znajdą się w takiej sytuacji, mogli szybko i łatwo się umyć.

   Chusteczki absorpcyjne

   W Monouso wiemy, że higiena osobista jest niezbędna do utrzymania zdrowego i komfortowego stylu życia. Dlatego w naszym katalogu mamy wybór chusteczek jednorazowych, idealnych do czyszczenia plam lub produktów w sposób jak najbardziej przyjazny dla skóry. Charakteryzują się one tym, że są:

   • Miękkie: specjalnie zaprojektowane do kontaktu ze skórą.
   • Wysoka zdolność absorpcji: idealne w różnych sytuacjach, takich jak demakijaż, czy też rozlane lub zaplamione produkty.
   • Przenośne: zabierz je ze sobą gdziekolwiek jesteś! Dzięki swojej konstrukcji są bardzo łatwe do przechowywania i transportu.

   Wytrzymałe dozowniki papieru toaletowego

   Dozowniki papieru toaletowego są niezbędnym narzędziem do utrzymania higieny i czystości w każdej umywalni lub toalecie. Zapobiegając konieczności bezpośredniego obchodzenia się z całym papierem, chronią go przed zarazkami i bakteriami. Nasze dozowniki do papieru toaletowego są wykonane z mocnych, trwałych materiałów, dzięki czemu idealnie nadają się do intensywnego użytkowania. I, oczywiście, są zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu i uzupełnianiu, co czyni je idealnym wyborem dla każdego biznesu.

   Papier toaletowy do wszystkich rodzajów toalet

   Jeśli jest coś, co potrzebuje takiego dozownika, to jest to papier toaletowy. Do każdego rodzaju higieny osobistej jest on niezbędny i możemy wyróżnić dwa rodzaje, jeden do użytku domowego, a drugi do użytku przemysłowego.

   Mamy zarówno papier toaletowy domowy, idealny do domów i firm ze względu na swój rozmiar i wygląd, jak i papier toaletowy przemysłowy, stworzony z myślą o potrzebach firm i dużych lokali, takich jak hotele, restauracje czy duże supermarkety.

   Kupuj produkty do higieny i czyszczenia

   W Monouso znajdziesz wszelkiego rodzaju środki czystości, które pozwolą utrzymać Twój biznes w najlepszych warunkach, tak aby był jak najbardziej atrakcyjny dla Twoich potencjalnych klientów. Od elektrycznych susz arek do rąk zapewniających maksymalny komfort suszenia rąk, po rolki papierowe do suszenia rąk, ręczniki papierowe do suszenia rąk i uchwyty na rolki papieru przemysłowego. Sprawdź naszą stronę internetową i daj się zaskoczyć szerokim wyborem produktów Monouso.

   I nie tylko w Twojej firmie, jeśli chcesz również zadbać o higienę osobistą swoją i swojego pupila, możesz skorzystać z naszych biodegradowalnych torebek na psie odchody, całkowicieekologicznych! Znajdź produkty, których potrzebujesz, a w razie wątpliwości skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

   Zobacz więcejZobacz mniej