Meksykańskie Jedzenie

W Monouso znajdziesz wszystkie rodzaje artykułów niezbędnych do obsługi lokalnej, dostawy i odbioru Twojej meksykańskiej restauracji. Ta gastronomia jest wielkim wykładnikiem smaków i tradycji, dlatego konieczne jest zaopatrzenie restauracji z kuchnią meksykańską, które chroni Twoje jedzenie i oferuje higieniczne i bezpieczne rozwiązanie dla jego transportu. W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór artykułów idealnych dla Twoich specjałów. Od uchwytów na taco do tacos al pastor, carnitas lub cochinita (i reszty Twojego repertuaru) po plastikowe pojemniki do serwowania chipsów tortilla lub nachos z guacamole i pico de gallo, z różnymi przegródkami, z pokrywkami lub bez.

Zobacz więcejZobacz mniej

Stojaki na Taco

Tekturowe Tacki na Smażone Potrawy

Tacki z Trzciny Cukrowej

 • sale
Tacka Trzciny Cukrowej 500ml 24x17x4cm (75 Sztuk)

Tacka z Trzciny Cukrowej 500ml 24x17x4cm (75 Sztuk)

Ref 10493-75

75 Jednostki

-40% 9, 40€ Normalna cena 15,66

0,125€/Tacka

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Fast Food Papier do Koszyków

Ekologiczne Pojemniki do Sosów

Pojemniki na Sosy

Dyspensery do Sosów

Koszyczek do Serwowania Potraw

Prostokątne pojemniki z trzciny cukrowej

Serwetki Papierowe

Tacki Plastikowe Antypoślizgowe

Odzież Gastronomiczna

  Hat Chef Cotton White (1 Unit)

  Hat Chef Cotton White (1 Unit)

  Ref 12047-1

  7, 15€

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Jeśli jest coś, z czego znana jest kuchnia meksykańska, to są to jej kolorowe prezentacje pełne różnych warzyw, jej intensywny ostry smak i użycie przypraw. Jest ona tak wyjątkowa, że została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa ludzkości Unesco. I nic dziwnego. W Monouso doskonale rozumiemy, że cała magia, którą robisz w kuchni, zasługuje na najlepsze opakowanie, aby Twoje dania dotarły do klientów w optymalnych warunkach.

  Dlaczego warto zaufać Monouso przy zakupie produktów jednorazowych dla meksykańskich biznesów gastronomicznych? Nie podamy Ci tylko jednego powodu, ale wiele!

  • Asortyment nieżywnościowy dla restauracji m eksykańskich wyselekcjonowany przez naszych ekspertów, dzięki czemu możesz liczyć na to, czego naprawdę potrzebujesz
  • Maksymalna jakość naszych produktów: stawiamy na producentów z wieloletnią tradycją i sprawdzonymi osiągnięciami.
  • Zawsze szukamy innowacji, aby przedstawić Państwu najnowsze trendy.
  • Pracujemy z najwyższej jakości materiałami dla Twojej firmy: karton, plastik, trzcina cukrowa, drewno, liście palmowe...
  • Zrównoważone opcje we wszystkich naszych artykułach
  • Wsparcie handlowe, aby pomóc Ci w zakupach: zadzwoń do nas, a my Ci doradzimy!

  W przypadku naszych uchwytów do taco z kartonu lub trzciny cukrowej oferujemy uchwyty do podawania tacos w zorganizowany sposób przy stole lub do pozostawiania ich na barze podczas kończenia zamówienia. Mówi się, że najpierw je się oczami, a dobra prezentacja to początek pięknej przyjaźni między gośćmi a Waszymi przepisami.

  Tacos, znane na całym świecie, mają tak wiele składników, że musisz je chronić, aby dotarły do Twoich klientów w taki sam sposób, w jaki opuścili Twój lokal. W Monouso znamy różnorodność tego typu gastronomii i dlatego wybraliśmy wszystkie rodzaje zastawy stołowej i pojemników dla meksykańskich lokali gastronomicznych: miski, sztućce, jednorazowe uchwyty do taco, stalowe lub z trzciny cukrowej uchwyty do taco lub tace do totopos.

  Plastikowe tuby lub tekturowe miski są idealne do gulaszu mole lub pozole, a także do typowego aguachile. Ponadto amerykańskie pudełka są idealne do enchiladas, fajitas, tamales lub quesadillas.

  Monouso, Twój dostawca zaopatrzenia dla meksykańskich restauracji

  Nasze doświadczenie i poświęcenie sprawiły, że jesteśmy wybieranym dostawcą dla restauracji szanujących meksykańską tradycję. Przy zakupie opakowań i zastawy stołowej skorzystaj z naszych rabatów ilościowych. Ponadto pracujemy tylko ze stałymi zapasami, więc Twoje zamówienia opuszczają nasz magazyn szybko, bez opóźnień i zaległości.

  Zobacz więcejZobacz mniej