Woreczki Strunowe PE z Zamkiem ZIP i Zawieszką Euro

Torby PE z zamknięciem na zamek błyskawiczny są niesamowite ze względu na ich wytrzymałość i przejrzystość, ale co się dzieje, gdy chcesz umieścić swoje produkty w ekspozytorach liniowych, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej torby? Przynosimy Ci idealne rozwiązanie!

Plastikowe torby z zamknięciem na zamek błyskawiczny i dziurkaczem euro są idealne do przechowywania produktów, które mają być zawieszone na półce do sprzedaży lub ekspozycji. Te plastikowe torby pozwalają klientowi doskonale widzieć produkt, który zawierają i ułatwiają jego właściwą ekspozycję. Wykonane są z polietylenu i charakteryzują się:

  • Wygodą: łatwą ekspozycją handlową w ekspozytorach liniowych dzięki ich unikalnej konstrukcji.
  • Transparentność: jego przezroczystość pozwala na obejrzenie produktu bez konieczności otwierania i manipulowania pojemnikiem.
  • Otwór na euro w górnej części: idealny do różnego rodzaju ekspozycji handlowych.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki Strunowe PE z Zamkiem ZIP i Zawieszką Euro


Aktywne filtry

Torby PE z zamkiem błyskawicznym do ekspozycji

Potrzebujesz worków do ekspozycji produktów na sprzedaż lub do ułożenia ich w sposób liniowy? Torby PE z zamknięciem na suwak i dziurką euro są właśnie tym, czego potrzebujesz. Otwór euro w górnej części torby ułatwia jej umieszczenie w liniowych ekspozycjach. Monouso posiada torby tego modelu w różnych rozmiarach i wszystkie wykonane są z polietylenu o wystarczającej grubości, aby uznać je za odporne i trwałe.

Worki PE z otworem do zawieszania na półkach

Tego typu torby foliowe z eurodziurą idealnie nadają się do tego, aby produkty wisiały na półkach w Twojej firmie. Istnieją wszelkiego rodzaju produkty takie jak orzechy, przyprawy, żywność i inne, które idealnie pasują do rozmiaru i właściwości naszych torebek.

Torby te są idealne dla sklepów sprzedających produkty, które klienci mogą podnieść z półki. Dzięki nim zaprezentujesz produkty w swoich ekspozytorach tak, aby klient mógł się obsłużyć sam, zgodnie ze swoimi potrzebami. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i wygodę, ponieważ nasze torebki z dziurkami euro pozwolą każdemu klientowi obsłużyć się według własnego uznania.

Nasze torby na suwak z dziurkami euro staną się najlepszą opcją na Twoją kieszeń, ponieważ są idealne dla każdego rodzaju biznesu.

Zobacz więcejZobacz mniej