Opakowania Styropianowe XPP

Pojemniki FOAM przeznaczone są do przechowywania, ochrony, konserwacji i przenoszenia produktów spożywczych wymagających specyficznych warunków termicznych. Ponieważ są wykonane z ekspandowanego polistyrenu, EPS, pojemniki jednorazowe FOAM mają wysoką zdolność izolacji termicznej.

Dostępne są również opakowania z polipropylenu ekstrudowanego, stanowiące innowacyjną alternatywę dla FOAM, materiał ten znany jest jako XPP i doskonale sprawdza się w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Pojemniki XPP są nie tylko termiczne, można je stosować w mikrofalówkach, są wodoodporne i bardzo trwałe.

  • Utrzymują temperaturę żywności
  • Bardzo higieniczne i wysoce odporne
  • Odpowiednie do gorącej i zimnej żywności
Zobacz więcejZobacz mniej

Aktywne filtry

Potrzebujesz pojemników na przyjęcie, imprezę plenerową lub do swojej restauracji czy fast foodu? Nie martw się! Pojemniki z pianki XPP są bardzo uniwersalne i mogą być używane w każdej sytuacji, w której trzeba bezpiecznie i efektywnie transportować i przechowywać żywność. A dzięki naszej szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, znajdziesz idealny pojemnik dla siebie!

W Monouso znajdziesz pojemniki o idealnych właściwościach, dzięki którym żywność dłużej utrzyma optymalną temperaturę, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Oprócz tradycyjnych pojemników FOAM, wykonanych z ekstrudowanego polistyrenu, dodaliśmy innowacyjne pojemniki XPP, wykonane z ekstrudowanego polipropylenu, które oprócz wszystkich atrybutów FOAM dodają nowe właściwości.

Opakowania izotermiczne FOAM

Nasze opakowania FOAM XPP są wykonane z ekspandowanej pianki polipropylenowej, która zapewnia im doskonałą ochronę przed uderzeniami. Dzięki temu Twoja żywność jest zawsze bezpieczna i chroniona! Są one również bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, więc możesz zabrać swoją żywność ze sobą bez wysiłku!

Pojemniki te charakteryzują się piankowym wyglądem. Pojemniki FOAM są sztywne i lekkie. W szczególności cenione są za swoją pojemność termiczną, ponieważ utrzymują temperaturę. Dzięki temu są jednym z najpopularniejszych opakowań termicznych. Wykończenie opakowań izotermicznych jest odporne, a uniwersalność opakowań spożywczych FOAM jest bardzo szeroka.

Opakowania izotermiczne XPP

Nasze opakowania izotermiczne XPP wykonane są z polipropylenu ekspandowanego, innowacyjnej alternatywy dla opakowań FOAM, która już teraz uważana jest za przyszłość tworzyw sztucznych w gastronomii. Wynika to z jego unikalnych właściwości:

  • Lepsza izolacja termiczna
  • Lekkość
  • Odporność na działanie płynów
  • Wytrzymała pianka
  • Możliwość mikrofalowania
  • Odporna na uderzenia
  • Nadaje się do recyklingu

Posiadamy termiczne opakowania na żywność wykonane z XPP i FOAM do różnych zastosowań: hamburgery (małe, średnie i duże), hot dogi, menu o różnych rozmiarach, opcje z kilkoma przegródkami itp. Ze względu na ich pojemność termiczną i wszechstronność, pojemniki te są bardzo polecaną opcją w restauracjach, hotelach i cateringu.

Zobacz więcejZobacz mniej