Wyślij do
Obecnie: Poland

Miski Plastikowe

W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór modeli. Idealne do serwowania kremów, deserów i przekąsek, pokryją wszystkie Twoje potrzeby.

Okrągłe, kwadratowe, z wysokimi brzegami lub kolorowymi obrzeżami: można kupić plastikowe miski w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach dla wszystkich rodzajów lokali gastronomicznych lub jako uzupełnienie dużych i małych imprez.

  • Różnorodność kolorów i kształtów
  • Lekkie i dające się układać w stosy, zajmują bardzo mało miejsca!
  • Nadające się do recyklingu
Zobacz więcejZobacz mniej

Miski Plastikowa Ekonomiczna

Miski Twardego Plastiku Przezroczyste

Miski Plastikowa Wielokrotnego Użytku Durables

Miska Plastikowa do Sałatek Wielokrotnego Użytku

Miski Biodegradowalne

Aktywne filtry

W Monouso możemy zaoferować Państwu szeroki wybór misek plastikowych o doskonałej jakości i najlepszej cenie w internecie gwarantowanej. Zakup jednorazowych misek plastikowych jeszcze nigdy nie był tak prosty. Od tradycyjnych czarno-białych, w różnych rozmiarach i kształtach, po te w jasnych i wesołych kolorach. Również bardziej innowacyjne i wyszukane miski jednorazowe, w metalicznych odcieniach i o różnych pojemnościach, dzięki czemu dostosowują się do wszystkich gustów i potrzeb.

Znajdź wszystkie rodzaje tanich plastikowych misek w naszym sklepie internetowym z doskonałymi opcjami hurtowymi dla twoich plastikowych misek jednorazowych lub wielokrotnego użytku.

Nasze plastikowe mis ki nadają się do wszystkich rodzajów żywności, od dużych misek specjalnie zaprojektowanych do serwowania sałatek i zup, po małe plastikowe miseczki, idealne na przystawki, tapas i przekąski, takie jak oliwki, grzanki, popcorn lub orzechy. Mamy tyle plastikowych misek, ile jest dla nich zastosowań!

Plastikowe miseczki na jedzenie

Innym popularnym zastosowaniem plastikowej miski bez obręczy lub z obręczą jest samoobsługa. Wprowadź kolor na swoje stoły cateringowe dzięki stylowemu i bardzo funkcjonalnemu asortymentowi, aby Twoi właśni klienci mogli serwować sobie posiłki bezpośrednio z tych miseczek. Zaskocz swoich gości plastikowymi misami ze srebrnym wykończeniem dla stylowej obsługi lub modelami z efektem szkła, które są znacznie lżejsze i nie rozpadną się na kawałki w razie upadku.

Pamiętaj, że w połączeniu z miseczkami możesz być zainteresowany takimi produktami jak nasze biodegradowalne kubki jednorazowe (zwłaszcza jeśli miseczka jest wypełniona orzechami) lub nasze plastikowe sztućce nadające się do recyklingu.

Zobacz więcejZobacz mniej