Wyślij do
Obecnie: Poland

Woreczki Celofanowe BO - PP z Zawieszką Euro

Torebki foliowe PP Bioriented z klapką samoprzylepną i eurodziurką doskonale nadają się do przechowywania produktów oraz zawieszania ich na półce w celu sprzedaży lub ekspozycji.

Torebki te pozwalają klientowi doskonale widzieć zawarty w nich produkt, są łatwe do otwierania i zamykania, wykonane są z wysoce odpornego i przepuszczalnego polipropylenu.

  • Przyklejane zamknięcie
  • Gotowe do zawieszenia na ekspozytorach liniowych.
  • Przezroczyste
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki Celofanowe BO - PP z Zawieszką Euro


Aktywne filtry

Praktyczne torebki celofanowe z dziurkami euro

Jeśli szukasz praktycznej i odpornej opcji na pakowanie swoich produktów, przedstawiamy torebki celofanowe BO-PP z klapką samoprzylepną i dziurkaczem euro. Dlaczego są one doskonałym wyborem? Opowiemy Ci o tym poniżej.

Ich szczególny format z klapką samop rzylepną i dziurkaczem euro sprawia, że wyróżniają się na tle pozostałych torebek. Mały otwór u góry jest specjalnie zaprojektowany i pozwoli Ci na łatwe włożenie torby na półki sklepów i supermarketów. Ten system zawieszania jest bardzo przydatny do ekspozycji produktów w punkcie sprzedaży, ponieważ uzyskuje się schludną i atrakcyjną prezentację. Ponadto klapka może być utrzymywana za pomocą kleju na przeciwległym końcu, co ułatwia jej otwieranie i pozwala na bezpieczne i szczelne zamknięcie, chroniąc zawartość torby przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem zewnętrznym.

Szeroka gama rozmiarów torebek celofanowych

Jeśli chodzi o rozmiary, torby te mają bardzo uniwersalny format. Na naszej stronie można kupić duże worki celofanowe, ale przeważają mniejsze rozmiary. Możesz więc znaleźć idealny rozmiar dla swoich produktów, od drobnej biżuterii po produkty wielkogabarytowe. A ponieważ są one wykonane z tego typu materiału, torebki te są całkowicie przezroczyste, co pozwala na wyraźne i atrakcyjne obejrzenie zawartości.

Zobacz więcejZobacz mniej