Wyślij do
Obecnie: Poland

Mikronaż

Woreczki Strunowe PE z zamkiem ZIP

Plastikowe torby z zamknięciem ZIP są Twoim sprzymierzeńcem, jeśli chcesz poprawić organizację swoich produktów w prosty sposób. Niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże przedmioty, ten rodzaj plastikowej torby nie pozwoli, aby cokolwiek się zgubiło.

  • Szczelne zamknięcie: ZIP chroni produkty.
  • Różne rozmiary pasujące do wszystkiego, co chcesz zorganizować.
  • Wykonane z PE: odporne, wodoodporne i łatwe do przechowywania.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Woreczki Strunowe PE z zamkiem ZIP


Aktywne filtry

Woreczki Strunowe Zamkiem ZIP 10x15cm G160 (100 Sztuk)

Woreczki Strunowe 10x15cm G160 (100 Sztuk)

Ref 10394-100

100 Jednostki

3, 51€

0,035€/Woreczki

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  • Pakiet
📦
1.000
Woreczki Strunowe Zamkiem ZIP 10x15cm G160 (1000 Sztuk)

Woreczki Strunowe 10x15cm G160 (1000 Sztuk)

Ref 10394-100-10

1.000 Jednostki

28, 07€

0,028€/Woreczki

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Zastosowanie polietylenowych toreb z zamkiem ZIP

Plastikowe torby z zamkiem ZIP to bardzo skuteczny sposób przechowywania, organizowania i transportowania przedmiotów. Są bardzo praktyczne i wszechstronne, ponieważ mogą pomieścić szeroką gamę produktów: od małych przedmiotów, takich jak słuchawki, po żywność (certyfikowaną do użytku spożywczego) lub duże produkty.

W Monouso mamy ponad 20 różnych rozmiarów tych toreb ZIP, więc na pewno znajdziesz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać rzeczy we własnym domu, czy masz firmę, w której sprzedajesz małe produkty, jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli chodzi o ich zastosowanie do żywności, są one idealne do przechowywania wszelkiego rodzaju stałych produktów spożywczych zarówno w lodówkach, jak i zamrażarkach, ponieważ są doskonale odporne na niskie temperatury. Nie zaleca się zamrażania płynów.

Ich zastosowanie nie ogranicza się do żywności, ale rozciąga się na wszelkiego rodzaju przedmioty: tablety, kable, części zamienne, koraliki jubilerskie, okucia, guziki, baterie itp. Jest to zatem bardzo funkcjonalny model, który nigdy nie pozwoli ci zgubić niczego, co chcesz schować.

Budowa toreb plastikowych z zamknięciem ZIP

Zamknięcie ZIP jest jednym z najbardziej praktycznych na rynku. System ten gwarantuje szybki i łatwy sposób otwierania torebek, co w połączeniu z ich hermetycznością pozwala na doskonałe zabezpieczenie zawartości po zamknięciu. Oferują one skuteczną ochronę przed wodą, powietrzem i niskimi temperaturami.

Polietylen, materiał, z którego wykonane są te plastikowe torby ZIP-lock, jest jednym z najbardziej użytecznych i wszechstronnych na rynku. Ich elastyczna struktura pozwala im dostosować się do różnych zawartości; są odporne, więc nie pękają łatwo; a wszystko to uzupełnia fakt, że nadają się do recyklingu, co czyni je dobrymi sprzymierzeńcami środowiska.

Po tym wszystkim, na co czekasz, aby zacząć używać toreb polietylenowych z zamknięciem ZIP? Pamiętaj również, że nasz zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub pokierować Twoimi zakupami. Czekamy na Ciebie!

Zobacz więcejZobacz mniej