Lodziarnia

W Monouso mamy szeroką gamę profesjonalnych produktów dla lodziarni, z którymi możesz zaoferować doskonałą obsługę w lokalu, na tarasie i na wy nos. Znajdź szeroką gamę artykułów do lodziarni, z wieloma referencjami, abyś mógł wybrać najbardziej odpowiednie wanny, łyżki i dekoracje dla swojego biznesu. Posiadamy kubki do lodów, przezroczyste i kolorowe, z pokrywkami i bez, dzięki czemu możesz zaskoczyć swoich klientów wspaniałymi prezentacjami, oraz wszelkiego rodzaju dekoracjami! Tuby kartonowe i plastikowe dla usług tarasowych i na wynos. Ponadto, aby stworzyć lodowe kulki, zaopatrz się w nasze łyżki do lodów, jedyne łyżki, którymi możesz odmierzyć dokładną ilość, którą podajesz, uzyskując jednocześnie idealne gałki.

 • Profesjonalne zastosowanie
 • Różnorodność materiałów i rozmiarów
 • Ciasta, placki, babeczki, kremy, ciastka... pojemnik na każdy deser!
Zobacz więcejZobacz mniej

Miska Plastikowa na Lody

Miski Kartonowe do Lodów

Łyżeczki do Lodów

  Łyżka Bambusowa 9cm (100 Sztuk)

  Łyżka Bambusowa 9cm (100 Sztuk)

  Ref 4255-100

  100 Jednostki

  7, 88€

  0,079€/

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Łyżki do Lodów

  Akcesoria do Lodów

   Dekoracje do Lodów Owoces 10cm (100 Sztuk)

   Dekoracje do Lodów Owoces 10cm (100 Sztuk)

   Ref 5992-100

   100 Jednostki

   7, 71€

   0,077€/Dekoracje

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   • sale
   Dekoracje do Lodów Palmowce 15cm

   Dekoracje do Lodów Palmowce 15cm (144 Sztuk)

   Ref 5994-144

   144 Jednostki

   -20% 7, 62€ Normalna cena 9,52

   0,053€/Dekoracje

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Pojemniki na Gofry i Naleśniki

   • Plastic Free
   Pojemniki Papierowe na Gofry 16x10cm (100 Sztuk)

   Tacka Papierowa na Gofry 16x10cm (100 Sztuk)

   Ref 7245-100

   100 Jednostki

   12, 05€

   0,121€/Tacka

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Kubki Plastikowe z Pokrywką PET

   Słomki do napojów

   Aktywne filtry

   Jaki jest największy problem z lodami? Bezsprzecznie jest to wyzwanie związane z utrzymaniem ich w odpowiedniej temperaturze, aby się nie roztopiły. Dlatego też, co do zasady, nasze jednorazowe pojemniki na lody są kompatybilne z zamrażarką i doskonale znoszą zimno. Teraz, gdy rozwiązaliśmy Twój największy problem, przyjrzyjmy się innym zaletom, jakie nasze produkty mają dla Twojej firmy.

   Pojemniki na lody

   Zacznijmy od wanienek do lodów, czyli obowiązkowego pojemnika w Twoim lokalu. Te nowe są dla Ciebie idealne! Ich cechy wnoszą jakość do Twojego serwisu deserowego:

   • Są odporne na niskie temperatury
   • Zachowują smak potraw
   • Są łatwe w transporcie
   • Można je układać w stosy

   Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, stylów i formatów, dzięki czemu możesz zdecydować, który z nich najlepiej odpowiada potrzebom Twojego lokalu. Plastikowe są całkowicie przezroczyste, natomiast kartonowe są gładkie (białe, kraft) lub z różnokolorowymi nadrukami (niebieskie, żółte, zielone).

   Na naszej stronie można znaleźć wiele rodzajów jednorazowych wanienek do lodów dla lodziarni w różnych rozmiarach, z pokrywami lub bez, indywidualne... wszystkie rodzaje!

   Tuby do lodów duże i małe

   W każdym sklepie z dobrym menu deserowym zwykle oferuje się różne rozmiary. W Monouso wiemy o tym i z tego powodu tutaj możesz znaleźć je w różnych pojemnościach, aby spełnić wszystkie potrzeby Twojego lokalu. Im większy pojemnik, tym więcej lodów może pomieścić i tym bardziej powinien być odporny. W naszym sklepie internetowym jakość jest podstawowym wymogiem, a wszystkie nasze produkty są przygotowane tak, aby maksymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów.

   Możesz również wybierać spośród różnych stylów dużych pojemników, mając gwarancję, że zawsze będą one spełniać dwa kluczowe wymagania: odporność i bezpieczeństwo dla żywności. Słowo Monouso!

   Ponieważ ważne jest, aby w każdej lodziarni oferować różne rozmiary, mamy również mniejsze. Mamy jednorazowe wanienki do lodów w różnych stylach i rozmiarach, abyś mógł zaoferować swoim klientom: małe, średnie i duże! Co o tym sądzisz? Twoi klienci będą rozpieszczani wyborem.

   Tuby na lody z pokrywami

   Te pojemniki są szczególnie bezpieczne, ponieważ zapobiegają rozlewaniu i powstawaniu plam. Ponadto lepiej utrzymują chłód, dzięki czemu podczas transportu dłużej zachowują idealną konsystencję Twoich deserów. Jeśli jesteś jedną z tych osób, którym zawsze zdarzają się plamy, doskonale zrozumiesz swoich klientów, gdy poproszą Cię o założenie pokrywek.

   A jeśli nie zrobisz tego dla nich, zrób to dla siebie. Im lepiej zakonserwowany będzie Twój deser, tym będzie smaczniejszy, tym lepiej Twoja marka zostanie zapamiętana w umysłach klientów i tym szybciej wrócą do odwiedzenia Twojego lokalu. Sukces jest gwarantowany zarówno latem, jak i zimą.

   Są nie tylko idealne na wynos... są również idealne do dostarczenia w Twojej lodziarni lub w każdym biznesie, który serwuje te apetyczne desery i potrzebuje niezawodnego pojemnika do w 100% bezpiecznego transportu. Dodatkowo pokrywa pozwala na układanie ich w stosy w dostawach.

   Materiał jest również cechą, którą możesz wybrać: przezroczysty PS, PP lub PET, zwykły lub kolorowy karton.

   Zaopatrzenie lodziarni

   Zakup artykułów non food do lodziarni zapewnia Ci szereg korzyści:

   • Łatwe do przechowywania
   • Praktyczne dla sklepu i klientów
   • Możliwośćrecyklingu, a zatem zrównoważony rozwój
   • Bardziej ekonomiczne opcje
   • Specjalne konstrukcje do przechowywania zimnej żywności

   Są wygodne dla Ciebie i Twoich klientów, ponieważ są lekkie i wytrzymałe. Ponadto, jeśli szukasz ekologicznych alternatyw, wszystkie nasze modele nadają się do recyklingu, a te wykonane z kartonu ulegają biodegradacji. Upewnij się tylko, że wyrzucasz je do odpowiednich pojemników w celu właściwego recyklingu. Dzięki temu po Twoim użytkowaniu mogą mieć wiele innych żyć.

   I nie mówimy tu tylko o wanienkach i pucharkach do lodów, mamy do Twojej dyspozycji wszelkiego rodzaju łyżki, dekoracje i gałki. Z naszymi czerpakami, oprócz doskonałych prezentacji, będziesz mógł prowadzić wyczerpującą ewidencję ilości i porcji każdej ze swoich sprzedaży. Bardzo praktyczne do podawania w rożkach lub kubkach.

   Z tych i wielu innych powodów nasi klienci wybierają je ponad inne opcje.

   Monouso, hurtowy dostawca produktów jednorazowych dla lodziarni

   Monouso to Twój dostawca opakowań do lodów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz swoje pudełka do pakowania deserów w najlepszej cenie, a dodatkowo możesz również kupić tuby do lodów w ilości i skorzystać z dużych rabatów. Chcesz kupić tanie rurki do lodów, w całkowicie internetowym procesie i z gwarantowaną jakością? Jesteś we właściwym miejscu!

   W Monouso jesteśmy liderami w sprzedaży online takich produktów. Ponad dziesięć lat w branży świadczy o nas. Po tym wszystkim, mamy najlepszych dostawców i możemy zagwarantować 24-godzinną dostawę.

   Jeśli szukałeś idealnego miejsca na zakup materiałów eksploatacyjnych do lodów, takich jak pojemniki lub rurki do lodów, najlepiej sprzedających się przedmiotów w tej kategorii, to właśnie je znalazłeś. Zdobądź je w najlepszych cenach i skorzystaj z naszych rabatów ilościowych przy zakupach hurtowych.

   Zobacz więcejZobacz mniej