Wyślij do
Obecnie: Poland

Kolor

Plastikowe Torby do Wielokrotnego Użytku

Torby plastikowe wielokrotnego użytku nadające się do recyklingu to wielofunkcyjne pojemniki do transportu i ochrony wszelkiego rodzaju produktów: żywności, odzieży, artykułów gastronomicznych... Torby te wykonane są z polietylenu i w 70% składają się z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i mają bardzo niski wpływ na środowisko w porównaniu z innymi.

Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok w kierunku uczynienia swojego sklepu zrównoważonym biznesem, torby wielokrotnego użytku wykonane z materiału z recykl ingu są dla Ciebie idealne. Dzięki nim, Twoi klienci mogą przynieść własną torbę za każdym razem, gdy chcą przetransportować Twoje produkty. W ten sposób będziesz promować odpowiedzialne nawyki wśród swoich jadłodajni. Dodatkowo ich naturalny design da do zrozumienia, że stawiasz na bardziej ekologiczną przyszłość.

  • Ekologiczny
  • Bardzo wytrzymałe i uniwersalne
  • Uniwersalne
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Plastikowe Torby do Wielokrotnego Użytku


Aktywne filtry

Trwałe torby wielokrotnego użytku i nadające się do recyklingu

Masz dość ciągłego kupowania jednorazowych toreb plastikowych? Martwisz się o wpływ odpadów z tworzyw sztucznych na środowisko? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów! Monouso oferuje wysokiej jakości torby plastikowe wielokrotnego użytku i nadające się do recyklingu, idealne do noszenia zakupów i zmniejszania śladu ekologicznego.

Plastikowe torby na koszulki wielokrotnego użytku z recyklingu zostały zaprojektowane tak, aby były mocne i trwałe, co czyni je idealnymi do codziennych zakupów. Używając ich zamiast jednorazowych plastikowych toreb, zmniejszysz ilość plastikowych odpadów, które trafiają na składowiska i do oceanów. To najlepszy i najwygodniejszy sposób na transport produktów, zwłaszcza spożywczych.

Plastikowe torby na zakupy wielokrotnego użytku mogą przynieść korzyści wielu firmom, oferując praktyczne i zrównoważone rozwiązanie do transportu zakupów. Supermarkety, księgarnie, sklepy z pamiątkami i akcesoriami, restauracje i wiele innych, a w zasadzie każdy biznes, który chce zaoferować wygodne i bezpieczne rozwiązanie do przenoszenia zakupów przez klientów, może skorzystać z plastikowych toreb na zakupy wielokrotnego użytku.

Inną ważną zaletą tych toreb jest to, że nadają się one do recyklingu. Kiedy w końcu przyjdzie czas na pozbycie się ich, możesz być pewien, że Twoi klienci nie przyczynią się do zanieczyszczenia środowiska.

Te plastikowe torby z uchwytem na koszulkę są dostępne w różnych rozmiarach i charakteryzują się składem o wysokiej gęstości 70% plastiku z recyklingu i grubością 50 mikronów (200 gauge).

Kup torby wielokrotnego użytku od Monouso

Monouso to ekskluzywna marka, co oznacza, że nie znajdziesz podobnych produktów nigdzie indziej. Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości i unikalnie zaprojektowanych produktów. Jeśli szukasz toreb wielokrotnego użytku i nadających się do recyklingu plastikowych toreb ze stylem i jakością, Monouso jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Zrób swój wkład w ochronę planety i wybierz Monouso dla swoich potrzeb w zakresie toreb wielokrotnego użytku!

Zobacz więcejZobacz mniej