Wyślij do
Obecnie: Poland

Woreczki Strunowe z Zamkiem ZIP

Potrzebujesz bezpiecznie przechowywać swoje produkty w pojemniku, który pozwoli Ci na łatwe otwieranie i zamykanie? Nasze hermetyczne torby z zamknięciem na zamek błyskawiczny są stworzone dla Ciebie.

W naszym katalogu znajdą Państwo szeroką gamę hermetycznych torebek , takich jak nasze torebki z PE z zamkiem błyskawicznym, torebki z PE z paskiem do pisania, torebki z PE z zamkiem błyskawicznym z samoczynnym dziurkowaniem, torebki z PE z kieszenią i torebki z PE z zamknięciem suwakowym.

  • Hermetycznie zamknięte
  • Łatwe do otwarcia i zamknięcia
  • Nadają się do mrożenia
Zobacz więcejZobacz mniej

Woreczki Strunowe PE z zamkiem ZIP

Woreczki Strunowe z Polem Opisowym

Woreczki Strunowe PE z Zamkiem ZIP i Zawieszką Euro

Woreczki Strunowe KANGUR z kieszonką Strunowe

Woreczki Strunowe PE z suwakiem

Aktywne filtry

Najbardziej uniwersalne, hermetyczne torby z zamknięciem ZIP

Martwisz się o świeżość swojego jedzenia lub organizację swoich rzeczy? Jeśli w Twojej zamrażarce lub organizacji w miejscu pracy panuje bałagan, plastikowe torby z zamknięciem ZIP są Twoim wybawieniem. Ponieważ są one przezroczyste, możesz łatwo zobaczyć, co jest w środku i szybko złapać to, czego potrzebujesz.

Jeśli chcesz bezpiecznie przechowywać swoje przetwory, hermetyczne tor by są idealne do mrożenia, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są odporne na wodę i powietrze, co oznacza, że Twoje jedzenie pozostanie świeże i wolne od wilgoci. Co więcej, te zamykane torebki plastikowe są bezwonne, więc możesz zapomnieć o nieprzyjemnych zapachach w swojej kuchni.

bolsa cierre zip

Zamykane torebki i ich zalety:

  • Łatwe do otwarcia i zamknięcia
  • Wodoodporne
  • Wszechstronne
  • Bezpieczne dla zamrażarki
  • Higieniczne

Dla każdej branży: torebki samozamykające

Szczelne torebki na żywność typu zip-lock są bardzo uniwersalnym produktem, który możesz wykorzystać w wielu różnych przypadkach.

W dzisiejszych czasach każdy nawyk, który oszczędza czas, jest mile widziany przez wszystkich. Jednym z nawyków, które warto kultywować, aby zaoszczędzić czas, jest życie w uporządkowany sposób. Zastanów się, ile czasu spędzasz na szukaniu czegoś, co nie znajduje się w wyznaczonym miejscu? Każdy z nas ma wyznaczone miejsce na wszystko. Jeśli respektujemy ten porządek, nie tracimy czasu, gdy ich potrzebujemy.

Czy ma to zastosowanie wszędzie? Jesteśmy pewni, że tak. Kiedy zaczynasz porządki, zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz bezpiecznego przechowywania różnych przedmiotów, a najlepiej torby, która pozwoli Ci łatwo zlokalizować przedmioty i produkty, a także będzie można ją wygodnie otworzyć i zamknąć.

bolsa hermeticas de plastico con cierre zip

Szczelne torby z zamknięciem zip zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie odpowiedzieć na tego typu potrzeby.

Kup torby z zamknięciem ZIP w Monouso

W naszym sklepie internetowym mają Państwo do dyspozycji szeroki wybór toreb polietylenowych z zamknięciem ZIP. Jak zwykle ideą Monouso jest zaoferowanie Ci szerokiego wachlarza opcji, abyś mógł wybrać model, który najlepiej pasuje do produktu, który chcesz zapakować.

Wśród naszego bogatego katalogu znajdziesz wiele różnych rozmiarów i stylów toreb z zamknięciem na suwak, w tym torby z dziurkami euro, torby z kieszeniami na etykiety lub oznaczenia, torby z zamknięciem na suwak, na suwak i z klapką samoprzylepną. Dzięki temu są one idealne do każdego rodzaju żywności lub przedmiotów, które trzeba przechowywać.

Nakrętki, śruby, wkręty, opaski kablowe, guziki, przyprawy, cukierki, słodycze i wiele innych produktów można zapakować w plastikowe torebki zip lock.

W Monouso jesteśmy zobowiązani do oferowania wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Nasze hermetyczne torby na zamek błyskawiczny są cennym narzędziem w każdej sytuacji biznesowej lub domowej, która wymaga bezpiecznego i wygodnego przechowywania produktów. Odwiedź nasz sklep internetowy i odkryj naszą szeroką gamę hermetycznych torebek na zamek błyskawiczny!

Zobacz więcejZobacz mniej