Rodzaj Opakowania

Kolor

Miniaturki wielokrotnego użytku Durables

Minipojemniki SAN i Tritan to pojemniki wielokrotnego użytku służące do przechowywania, ochrony i prezentacji żywności w elegancki i wyrafinowany sposób . Dzięki materiałom, z których są wykonane, stanowią bezpieczną i wszechstronną opcję podawania produktów. A to dlatego, że SAN i Tritan są niezwykle odporne na wszelkie siły, więc są praktycznie nietłukące.

Każdy chce, aby dzień, o którym marzył przez całe życie, był wyjątkową i niezapomnianą chwilą. Ślub. Wystawa sztuki. Premiera filmowa. Dla każdego chodzi o coś innego. Aby nie zepsuć tej wyjątkowej okazji, każde drobne zadanie musi być wykonane z wielką starannością, a każdy najmniejszy szczegół musi być idealny. Dlatego nasza zastawa prezentacyjna SAN i Tritan sprawi, że Państwa klienci zapamiętają ten dzień jako przed i po w swojej egzystencji.

 • Atrakcyjne wizualnie
 • Wysoka odporność
 • Wytrzymuje wysokie temperatury
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Miniaturki wielokrotnego użytku Durables


Aktywne filtry

Czym są miniatury SAN i Tritan?

Miniatury SAN i Tritan to naczynia prezentacyjne przeznaczone do przechowywania, przykrywania i podawania żywności w małych i smacznych porcjach.

Widzieliście już Państwo nasz obszerny katalog miniatur prezentacyjnych. W związku z tym są Państwo gotowi do zapoznania się z ich różnymi cechami, zastosowaniami, wzornictwem i materiałami.

Właściwości miniatur z SAN i Tritanu

Materiały, z których wykonane są miniatury SAN i Tritan

Miniatury z SAN i Tritanu są wykonane tak, aby pokazać i zachować najlepsze cechy każdej żywności. Niezależnie od okazji, Twoje produkty będą wyglądać świetnie i smakować doskonale. Aby spełnić te oczekiwania, stosujemy niezawodne, wysokiej jakości materiały.

SAN, z którego wykonujemy nasze miniatury jest bardzo estetyczny i ma piękne błyszczące wykończenie. Dzięki temu doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy, które wymagają eleganckiej prezentacji. Dodatkowo jest odporny na tłuszcz i olej, więc nie zobaczysz plamy niezależnie od tego, jakie potrawy się w nim znajdują. I nie tylko, jest również bardzo odporna na uderzenia, więc nie złamie się łatwo w przypadku upuszczenia lub poślizgnięcia.

Z drugiej strony, nasza zastawa stołowa Tritan jest odporna na wszelkiego rodzaju ekstremalne temperatury, więc doskonale nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych potraw. Ponadto, jest wysoce odporny na wszelkiego rodzaju siły, dlatego jest uważany za nietłukący. Na tym jednak jego zalety się nie kończą, łatwo poddają się recyklingowi, więc gdy już zdecydujesz się je wyrzucić, mogą zostać wykorzystane do stworzenia zupełnie nowego pojemnika.

Naszym celem jest umiejętność dostosowania się i zaspokojenia potrzeb wszystkich typów klientów. Z tego powodu posiadamy bogaty katalog naczyń stołowych wykonanych z SAN i Tritanu, które pozwolą zachować każdy produkt w idealnym stanie.

Zastosowanie miniatur SAN i Tritanu

Teraz, gdy jesteś ekspertem w dziedzinie właściwości każdego z materiałów, jesteś gotowy do zmierzenia się z obszerną listą zastosowań miniatur SAN i Tritanu. Aby pomóc Ci w poszukiwaniu idealnej zastawy stołowej, przedstawiliśmy krótkie podsumowanie ich najczęstszych zastosowań:

 • Miniatury gastronomiczne z SAN i Tritanu
 • Miniatury SAN i Tritan na wesela
 • Miniatury SAN i Tritan na przyjęcia
 • Miniatury SAN i Tritan dla restauracji
 • SAN i Tritan Miniatury na imprezy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na imprezach jedzenie zazwyczaj nie jest spożywane od razu. Z tego powodu nasze naczynia degustacyjne zachowują temperaturę i utrzymują Państwa produkty w dobrym stanie przez dłuższy czas. Ponadto nie zmieniają smaku ani zapachu potraw, więc goście mogą się nimi delektować tak, jakby były świeżo podane.

Komu w pewnym momencie nie spadła szklanka? Wiemy, że wypadki zdarzają się w każdym szanującym się lokalu gastronomicznym. Właśnie dlatego miniatury SAN i Tritan są tak odporne na uderzenia, że uważa się je za nietłukące. Bez względu na wpadkę, Twoje jedzenie pozostanie bezpieczne bez względu na wszystko.

Jak już wiemy, wizualna kompozycja potraw jest kluczowym elementem wpływającym na zadowolenie dinerów. W celu zwiększenia estetyki, naczynia SAN i Tritan posiadają krystalicznie czyste wykończenie. Ich przezroczysta powierzchnia pozwala docenić produkty, a także w naturalny sposób podkreśla ich kolory. Dzięki nim Twoje potrawy przyciągną wzrok każdego niezdecydowanego klienta.

Ekologiczny SAN i miniatury Tritan

Konsumenci są coraz bardziej świadomi wpływu swoich codziennych działań na środowisko. Zwracają również uwagę na to, aby odwiedzane przez nich lokale w odpowiedni sposób gospodarowały wykorzystywanymi surowcami.

Nie dziwi zatem fakt, że w ciągu ostatniej dekady spożycie produktów ekologicznych wzrosło o 96%. Tak więc, aby zaspokoić wymagania swoich najbardziej lojalnych dinerów i dostosować się do nowych trendów rynkowych, jasne jest, że musisz mieć zrównoważone alternatywy. Dlatego też, jeśli chcesz budować lojalność klientów, musisz koniecznie zainwestować w ekologiczne opakowania i produkty.

Aby pomóc Ci w tym żmudnym zadaniu, Monouso oferuje obszerny katalog opakowań wielokrotnego użytku SAN i miniatur Tritan. Dzięki nim Twoja firma lepiej wykorzysta zasoby, jednocześnie poprawiając swój wizerunek.

Wzory dla miniatur SAN i Tritanu

Czy woleliby Państwo delektować się jedzeniem na starym, porysowanym szklanym talerzu czy na ręcznie wykonanym i pomalowanym talerzu ceramicznym? Odpowiedź jest dość oczywista. Nie ulega wątpliwości, że estetyka zastawy stołowej dodaje tyle samo doznań podczas posiłku, co dobre smaki. Dlatego w naszej ofercie mamy szeroki wybór kształtów i wzorów miniatur SAN i Tritan:

 • Przezroczyste miseczki degustacyjne w stylu sodo są idealne do delektowania się małymi kęsami pełnymi smaku. Ich owalny kształt pasuje do wszystkich rodzajów przekąsek. Ponadto, ich konstrukcja pozwala na degustację jedzenia z miseczki bez potrzeby używania sztućców.
 • Klasyczne przezroczyste miseczki prezentacyjne są idealnym wyborem do lodów, owoców, musów... ponieważ przypominają tradycyjne lodziarnie. I nie tylko - są kuliste, ale mają niewielką podstawę dla pewnego chwytu.
 • Jeśli uwielbiasz artystyczne przygotowywanie i platerowanie potraw, niezwykle przydatne okażą się dla Ciebie przezroczyste pojemniki degustacyjne w stylu pagody. Ich kwadratowa powierzchnia świetnie sprawdza się przy każdym kremie, galaretce czy tiramisu. Dodatkowo ich wykończenie przypominające szkło pozwoli Twoim klientom dostrzec poszczególne warstwy Twoich produktów.

Stało się jasne, że efektowna prezentacja sprawia, że każdy klient znacznie bardziej cieszy się z jedzenia. Aby mogli Państwo zaoferować najbardziej atrakcyjne poszycie, dysponujemy dużą ilością modeli i wzorów naczyń gastronomicznych wielokrotnego użytku.

Monouso, dostawca miniatur SAN i Tritanu

Według badań, w ostatnich latach catering i jedzenie na imprezy wzrosło o ponad 15%. Oznacza to, że konsumenci wydali na te usługi średnio 3805 mln euro rocznie. Jest to niewątpliwie niesamowita wiadomość dla branży hotelarskiej. Aby umożliwić profesjonalistom z branży gastronomicznej i restauracyjnej zaopatrywanie swoich klientów, staliśmy się wiodącym dostawcą miniatur SAN i Tritan. Z tego powodu mamy do Państwa dyspozycji szeroką gamę produktów:

 • Okrągłe miseczki degustacyjne.
 • Kwadratowe miseczki do degustacji
 • Przezroczyste talerzyki do degustacji

W Monouso staramy się nagradzać wysiłek i pasję, jaką wykazują pracownicy sektora spożywczego. Dlatego też oferujemy szeroką gamę naczyń do prezentacji, gotowych do zaoferowania najdelikatniejszych smaków każdemu dinerowi.

Zobowiązani do sprzedaży miniatur SAN i Tritan

Historia gastronomii i prezentacji potraw sięga tysięcy lat wstecz do Chin, gdzie jedzenie było rozdawane bezpłatnie potrzebującym. Lata później, w Europie, Rzymianie zaopatrywali pielgrzymów i kupców, aby nie chodzili głodni podczas szlaków handlowych. Tak więc ta usługa zaczęła się od małej i gościnnej, a rozwinęła się w synonim jakości i elegancji.

Czy chcesz, aby Twoi klienci korzystali z wybranych doświadczeń, czując się jednocześnie jak w domu? Nie martw się, Monouso może Ci pomóc oferując szeroką gamę prezentacyjnej zastawy stołowej wielokrotnego użytku.

Potrzebujesz więcej informacji na temat SAN i miniatur Tritanu? Skontaktuj się z nami!

Zobacz więcejZobacz mniej