Wyślij do
Obecnie: Poland

Materiał

Kolor

Rodzaj Opakowania

Papierowe Obrusy

Wyobraź sobie grupę gości przybywających do Twojej restauracji. Zarezerwowali miejsce na ważną uroczystość i oczekują niezapomnianych wrażeń. Jednak kiedy siadają do stołu, zauważają, że bielizna stołowa nie jest nieskazitelna, są na niej plamy i resztki jedzenia. Jak myślisz, jak się poczują, gdy to zobaczą? Prawdopodobnie będą rozczarowani, a ich doświadczenia z posiłku ucierpią, prawda?

Szybkim, jasnym i skutecznym rozwiązaniem byłoby wybranie praktycznych obrusów, takich jak obrusy papierowe, które są idealne dla hoteli, restauracji i firm cateringowych . Dzięki nim można zabezpieczyć swoje stoły, a jednocześnie nadać pomieszczeniu oryginalny charakter. Wśród głównych zalet obrusów papierowych podkreślamy następujące:

  • Higiena: obrusy papierowe są jednorazowe, dlatego będą wyjątkowe dla każdego klienta lub grupy klientów.
  • Oszczędnośćczasu i pieniędzy: pożegnaj się z pralkami i żelazkami. Będziesz miał swoją bieliznę stołową w idealnym stanie i gotową do wielokrotnego użytku.
  • Wygoda: są lekkie i można je bardzo łatwo położyć.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Papierowe Obrusy


Aktywne filtry

Praktyczne obrusy papierowe dla branży hotelarskiej

Obrusy papierowe to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają praktycznego, ekonomicznego i eleganckiego rozwiązania do dekoracji stołu na każdą okazję.

Na rolce, pojedyncze, wstępnie wycięte... Magia obrusów papierowych wiąże się również z mnogością formatów, w jakich możemy cieszyć się wszystkimi ich zaletami. Festiwal kolorów, kształtów i zastosowań, aby z łatwością znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojego biznesu i potrzeb Twoich klientów.

Niezależnie od tego, czy szukasz kwiatowego wzoru na wiosenne przyjęcie, wzoru w kropki na przyjęcie dla dzieci, czy po prostu jednolitego koloru na nieformalną kolację, w Monouso zawsze znajdziesz obrus papierowy odpowiadający Twoim potrzebom. Szeroka gama dostępnych rozmiarów pozwala na przykrycie stołów o różnych kształtach i rozmiarach.

Ale nie tylko w kwestii wzornictwa kończą się zalety. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów i zapewnić im największy komfort i czystość podczas pobytu w Twoim lokalu, masz przed sobą idealny produkt, taki, którego zdecydowanie potrzebujesz. Oprócz niesamowitego stosunku jakości do ceny, wyróżnia się on możliwością zaprezentowania go w idealnym stanie przed każdą usługą.

Obrusy te idealnie nadają się na przyjęcia dla dzieci, nieformalne kolacje, grille, pikniki, wszelkiego rodzaju firmy i każdą inną okazję, gdzie nie chcesz się martwić o pranie i suszenie obrusów po imprezie. Po prostu używasz ich i wyrzucasz. To jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Wybierz z szerokiej gamy obrusów papierowych

Potrzebujesz porady, jak wybrać idealne obrusy? Szczególnie polecamy dwa rodzaje obrusów papierowych:

  • Obrusy papierowe wodoodporne to doskonały wybór dla osób szukających ochrony stołu przed rozlaniem i plamami. Ten rodzaj obrusu jest zaprojektowany z powłoką polietylenową, dzięki czemu są odporne na wodę i płyny.
  • Obrusy papierowe w kratkę to klasyczna i ponadczasowa opcja, która nigdy nie wychodzi z mody. Obrusy te charakteryzują się wzorami w kratkę, które mogą występować w różnych rozmiarach i kolorach. Są one doskonałym wyborem na imprezy na świeżym powietrzu, pikniki, grille lub aby nadać rustykalny i przytulny akcent swojemu stołowi.

Z drugiej strony, w dzisiejszych czasach ekologia jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze produktów stosowanych w branży hotelarskiej. Obrusy papierowe są doskonałym wyborem, jeśli chcesz zmniejszyć swój ślad ekologiczny. W porównaniu do obrusów materiałowych, obrusy te są bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ łatwiej poddają się recyklingowi.

Powinniśmy również wziąć pod uwagę ich chłonność i dodatkową warstwę ochrony, jaką zapewniają powierzchniom, takim jak bar lub kuchnia, na przykład mogą być używane do ochrony powierzchni roboczej lub do umieszczenia pod szklankami przy barze.

Zobacz więcejZobacz mniej