Materiał

Środki

Podkładki na Stół 30x40cm i 35x50cm

Rozbryzgi, którymi nie chcemy zabrudzić stołu, resztki jedzenia, które spadają z talerza, ten widelec, który płata nam figla przy nakłuwaniu mięsa. To wszystko są sytuacje, w których nasi klienci potrzebują dodatkowej ochrony, aby zagwarantować sobie higienę. Z tego powodu podkładki są idealnym rozwiązaniem, aby uniknąć plam z jedzenia na Twoich meblach podczas obsługi.

Główną zaletą tych placematów jest ich praktyczność. Ze względu na swój rozmiar i lekkość są łatwiejsze w obsłudze i układaniu niż obrusy zajmujące cały stół, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek podczas nakrywania stołu, a tym samym znacznie poprawić szybkość i wydajność pracy Twojego lokalu.

Ale mają one również wiele innych zalet:

  • Osobisty użytek: dla każdego klienta użyjesz innego i wyrzucisz je po każdej usłudze, dzięki czemu możesz zapomnieć o ich praniu i prasowaniu.
  • Spersonalizowana obsługa: dzięki obrusom możesz stworzyć atrakcyjną i przyjemną atmosferę, całkowicie zgodną z duchem Twojego biznesu.
  • Łatwe do przechowywania: są całkowicie płaskie, więc możesz je wygodnie przechowywać, nie zajmując dużo dodatkowego miejsca.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Podkładki na Stół 30x40cm i 35x50cm


Aktywne filtry

Podkładki pod nogi: mądry wybór

W swojej firmie stawiasz na praktyczność, higienę i komfort obsługi klientów, prawda? Jednak każdego dnia pojawiają się również prace, które należy wykonać w taki sam sposób jak w domu. Aby to osiągnąć, potrzebujemy najlepszych materiałów. Dlatego w Monako mamy szereg innych rzeczy, które zostały wykonane w każdym hotelu na świecie.

Jest to tak samo ekonomiczne, jak i społeczne, a co więcej, składa się z różnych materiałów i różnych rodzajów materiałów, które mogą być wykorzystane jako model, który można wykorzystać w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowa swoboda i nowy kreatywny sposób na pokazanie osobowości Twojego lokalu.

Jednorazowe podkładki pod talerze

Nie możemy jednak zapomnieć o dodatkowej ochronie, jaką zapewniają podkładki jednorazowe. Zapewni to bezpieczeństwo planów, co zwiększy bezpieczeństwo naszych klientów. W międzyczasie ubodzy stali się jedynymi, którzy mogli wziąć udział tylko w przerwie obiadowej. Trzeba być świadomym prawa, prawda? Nie powinna tego zepsuć niefortunna plama na rękawie ich marynarki, powstała w wyniku zbyt bliskiego pochylenia się nad widelcem lub nożem pokrytym sosem lub olejem! Szczegół, który może zepsuć cały dzień i pozostawić zły smak w ustach klienta.

Zalety indywidualnych podkładek pod talerze

Wśród zalet tych indywidualnych papierowych placematów:

  • Są ekonomiczne
  • Doskonale łączą się z innymi produktami wykonywanymi z tego samego materiału, takimi jak serwetki czy koperty na sztućce.
  • Jest to bardzo ważne, aby korzystać i brać pod uwagę sytuację.

Żywność i wydarzenia gastronomiczne

Lekkość, łatwość transportu i oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności prania i prasowania tych podkładek sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem na brak czasu w każdym biznesie gastronomicznym.

Jest to oczywiście artykuł oparty na jednolitym podejściu, który jest również bardzo praktyczny pod względem bezpieczeństwa pracy, którerzy są zapewnieni o całkowitej higienie, ponieważ nikt wcześniej nie jadł na tej powierzchni. Z drugiej strony nie powinniśmy mówić o dwoistym charakterze choroby i dużej liczbie osób, które nie mają niezbędnych środków, aby sobie z nią poradzić w celu ochrony swojego zdrowia. Dzięki jednorazowym podkładom uzyskasz zupełnie nowy wygląd za każdym razem, gdy podasz posiłek!

Zmiany są jednym z najbardziej praktycznych i praktycznych działań, ponieważ pomogą osiągnąć stabilny i zrównoważony rozwój, co jest szczególnie ważne dla osób niepełnosprawnych. Z drugiej strony artykuł jest kroniką wydarzeń i bieżących wydarzeń na świecie lub w innych krajach.

Podkładka, której potrzebujesz

Jak zauważyłeś, te przybory nadają się do każdego lokalu gastronomicznego, ale design papierowych podkładek, które możesz znaleźć w Monouso, sprawia, że są one prawdziwą personalizacją wyglądu Twojego lokalu. Eleganckie, w stylu vintage, na tace, na przyjęcia... Jaki jest najlepszy sposób na dotarcie do Twojego biznesu?

Papierowe podkładki pod talerze oferują wiele korzyści, które usprawniają obsługę. A jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie kupić placematy, Monouso ma odpowiedź. Być może uda się ograniczyć liczbę materiałów, co bez zastosowania dwukierunkowego przepływu doprowadzi do dwuletniej i dwuletniej kadencji.

Zobacz więcejZobacz mniej