Wyślij do
Obecnie: Poland

Kolor

Torby Papierowe DOYPACK

Nasze torby DoyPack to zamykane torby papierowe, które nie tylko pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń, ale także cieszyć się wygodą dzięki funkcji "easy-open". Zamknięcia naszych toreb można otwierać i zamykać dowolną ilość razy dzięki różnym systemom, takim jak zamek błyskawiczny lub samoprzylepny.

Ponadto te torby papierowe DoyPack gwarantują klientowi maksymalną elastyczność i optymalną ochronę żywności, która ma się w nich znaleźć, dzięki odpornej na tłuszcz, wilgoć i powietrze laminacji wewnętrznej.

Te torby papierowe DoyPack z okienkiem są idealne do eksponowania zawartości bez konieczności otwierania opakowania. Jest to ważne, ponieważ 40% konsumentów uważa, że ważne jest, aby zobaczyć żywność w środku przed zakupem. Jest to decydujący czynnik w porównaniu z całkowicie nieprzejrzystym produktem konkurencji.

Nie wahaj się i wybierz spośród różnych dostępnych rozmiarów!

 • Łatwe otwieranie dla prostego, ciągłego użytkowania
 • Chroni produkty spożywcze takie jak kawa czy herbata przed wilgocią i powietrzem
 • Przezroczyste okienko, które pozwala zobaczyć zawartość
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Torby Papierowe DOYPACK


Aktywne filtry

Torby papierowe Doypack z zamkiem błyskawicznym

Mówią, że dobre rzeczy przychodzą w małych opakowaniach. Cóż, mówili o torbach kraft zip, znanych również jako torby na kawę i herbatę. Wyobraź sobie, że otwierasz jedną z takich torebek, bierzesz głęboki oddech i czujesz zapach świeżo zmielonej kawy. Czy to Cię nie przekona? Państwa klientów również.

Mamy nadzieję, że i Ciebie przekona ta kategoria, którą przygotowaliśmy, abyś mógł wybrać model torby papierowej DoyPack najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Zadaniem torby papierowej zapinanej na zamek błyskawiczny jest utrzymanie wnętrza torby w idealnym stanie, przy jednoczesnym wysłaniu wiadomości na zewnątrz. Z tego powodu większość tych toreb posiada okienka lub przezroczysty przód.

W Monouso można znaleźć takie rodzaje zamków błyskawicznych jak:

 • Hermetycznie zamknięte torby papierowe
 • Torby papierowe z zamknięciem samoprzylepnym
 • Torby papierowe z okienkiem i zamknięciem górnym

I nie tylko to, ale dopiero zaczynamy odkrywać nasz katalog zamykanych toreb papierowych....

Torby DoyPack

Torby DoyPack są jednym z najbardziej popularnych formatów na rynku torebek stojących.

Czym jest torba DoyPack?

Mówimy o produkcie posiadającym kliny boczne i klin dolny, które pozwalają mu stać w pozycji pionowej, będąc idealnym do utrzymania produktu prosto na półkach i w gablotach, a nawet służą do ekspozycji. Wśród tych ostatnich najczęściej stosowane są torby DoyPack z okienkiem, ponieważ pozwalają na pokazanie znajdującej się w środku żywności.

Ich główne cechy to:

 • Z reguły są zgrzewalne na gorąco
 • Posiadają kliny boczne i dolne, co pozwala im "stać pionowo".
 • Są bardzo elastyczne
 • Mają zaskakująco dużą pojemność jak na format woreczka.
 • Ich format pozwala na maksymalne przechowywanie żywności
 • Są niezwykle higieniczne.
 • Jest to opakowanie zrównoważone, zaprojektowane w celu zmniejszenia śladu węglowego.

Popularność tego produktu cały czas rośnie, dlatego stworzyliśmy idealny dział dla tych profesjonalistów, którzy chcą sięgnąć po to rozwiązanie. Kto wie? Może w następnej kolejności dodamy przezroczyste woreczki DoyPack.

Modele worków DoyPack

W Monouso można znaleźć różne rodzaje toreb papierowych DoyPack, w zależności od formatu, zamknięcia i wykończenia. Niektóre przykłady to:

 • Torby papierowe DoyPack z okienkiem
 • Torba DoyPack z zamkiem błyskawicznym
 • Torba stojąca DoyPack z zamkiem błyskawicznym
 • Torby papierowe DoyPack kraft

Nie zapominaj, że mamy inne modele toreb papierowych kraft z okienkiem, na wypadek gdyby ten styl nie odpowiadał temu, czego szukasz.

Czy znalazłeś model, którego szukasz? Jeśli nie, nie wahaj się skontaktować z nami, abyśmy mogli znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Papierowe opakowania na orzechy i suszone owoce

Jednym z najbardziej popularnych zastosowań zamykanych toreb papierowych jest opakowanie papierowe na orzechy.

Prawdę mówiąc, ma to jak najbardziej sens. Dzięki temu formatowi orzechy zachowują swój intensywny smak, chrupiący kęs i oczywiście charakterystyczny zapach. Dlatego naturalne jest, że jest to jeden z wyborów numer jeden w branży gastronomicznej.

Torby papierowe na kawę i herbatę

Świat kawy speciality cały czas się rozwija i coraz więcej osób domaga się rozwiązań, które pomogą zapakować kawę jako świeżo zmieloną. Zaufaj nam, nie wystarczy byle jakie opakowanie na kawę: szukasz papierowej torby na kawę.

Ten format został stworzony przez i dla zachowania wykwintnych właściwości dobrej kawy. Nasze papierowe torebki do kawy gwarantują, że ziarna lub kawa mielona zachowają dokładną wilgotność, temperaturę i konserwację, jakich wymaga najlepsza kawa speciality.

Podobnie, produkt, który zapewnia jakość kawy, jest oczywistym kandydatem dla podobnych produktów spożywczych. Logiczne było, że nasze papierowe torebki na napary są doskonałym sposobem na zachowanie wyżej wymienionych cech.

Zobacz więcejZobacz mniej