Rodzaj Opakowania

Kolor

Materiał

Mikronaż

Woreczki BO - PP Bez Zamknięcia

Worki foliowe Biorentate bez zamków błyskawicz nych to jedne z najbardziej polecanych worków do transportu żywności, materiałów sanitarnych i produktów gastronomicznych.

W Monouso oferujemy Państwu szeroki wybór worków PP bez zamknięcia w różnych rozmiarach i cenach. Dzięki nim możesz z całkowitym spokojem przechowywać wszelkiego rodzaju produkty, w tym artykuły spożywcze. Wejdź do nas i znajdź przezroczysty worek polipropylenowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zamknij go tak, jak wolisz!

  • Przezroczyste
  • Wyróżniają się swoją grubością
  • Odporne na wysokie i niskie temperatury
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki BO - PP Bez Zamknięcia


Aktywne filtry

Praktyczne rozwiązanie: torebki bez zamka błyskawicznego BO-PP

Niezamykane torby z biorientowanego polipropylenu są idealnym wyborem do pakowania, owijania i ochrony Państwa produktów. Ich wszechstronność sprawia, że są doskonałym wyborem dla szerokiej gamy przedmiotów, od żywności po produkty ochrony zdrowia. W tej kategorii dowiesz się, dlaczego te plastikowe torby są idealnym wyborem dla Twojej firmy i jak mogą pomóc Ci poprawić sprzedaż.

Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym wyborem dla szerokiej gamy przedmiotów, ekonomicznym rozwiązaniem do pakowania i ochrony każdego produktu. Bez zamknięcia możesz je wykorzystać do szerokiej gamy produktów, a jeśli chcesz, aby Twoi klienci lub goście znaleźli Twoje produkty zabezpieczone w środku, możesz użyć kształtu, który najbardziej Ci odpowiada do ich zamknięcia. Wstążka, klasyczna metalowa opaska, gumka lub naklejka - masz tysiąc i jeden sposobów na zamknięcie tych praktycznych torebek celofanowych.

Jedną z głównych zalet torebek celofanowych BO-PP bez zamknięcia jest ich szeroki zakres zastosowań. Są one idealne do pakowania i ochrony szerokiej gamy produktów, od żywności i słodyczy do opieki zdrowotnej i farmaceutyków. Dodatkowo, ich nieuszczelniona konstrukcja pozwala na zgrzewanie ich na ciepło lub zamykanie za pomocą taśmy, przelotek, sznurka i innych. Dzięki ich elastycznej konstrukcji, idealnie dopasowują się do kształtu i rozmiaru Twoich produktów, zmniejszając przestrzeń magazynową.

BO-PP - torby bez zamknięcia, wytrzymałe

Te nieuszczelnione, biodegradowalne torby plastikowe są zaprojektowane tak, aby wytrzymać zarówno wysokie, jak i niskie temperatury, co czyni je idealnymi do przechowywania i transportu żywności i innych produktów wrażliwych na temperaturę. Ich wytrzymałość i trwałość zapewnia, że Państwa produkty są chronione podczas całego procesu wysyłki i przechowywania.

Zobacz więcejZobacz mniej