Wyślij do
Obecnie: Poland

Słomki do napojów

Słomki do napojów to niezbędne akcesorium w każdym lokalu hotelowym i gastronomicznym. Dzięki nim Twoi klienci mogą cieszyć się i dzielić swoimi ulubionymi napojami.

Słomki jednorazowe są bardzo lekkie, zajmują mało miejsca, co ułatwia ich przechowywanie i są łatwe do włączenia do zamówień na dostawy, aby Państwa klienci mogli bez przeszkód cieszyć się swoimi ulubionymi napojami. Ponadto słomki do picia występują w szerokiej gamie wzorów, kolorów i wykończeń, które pozwolą Ci wzbogacić wystrój Twoich prezentacji biznesowych.

  • Łatwe w transporcie
  • Łatwe do przechowywania
  • Atrakcyjne wizualnie
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Słomki Papierowe

Słomki Proste

Słomki Elastyczne

Dozownik Słomkis Okrągłe (1 Sztuk)

Dozownik Słomkis Okrągłe (1 Sztuk)

Ref 5381-1

1 Jednostki

22, 18€

22,177€/Dozownik

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Słomki z Trzciny Cukrowej

Aktywne filtry

Jeśli szukasz sposobu na zaprezentowanie swoich napojów w oryginalny, elegancki i zabawny sposób, to znalazłeś idealną kategorię! Stosowanie słomek biodegradowalnych stało się tak powszechne, że stały się one nieodzownym elementem podczas uroczystości, niezależnie od okazji. To sztywne i oryginalne akcesoria, które zrobią wrażenie na Twoich imprezowych gościach.

Odkryj naszą ofertę słomek do picia i daj się uwieść szerokiej gamie zrównoważonych słomek, które nikogo nie pozostawią obojętnym.

Słomki do napojów

Aby dodać odrobinę koloru i radości do swojej imprezy, nie wahaj się spojrzeć na nasz katalog słomek jednorazowych. Te biodegradowalne sł omki są idealnym uzupełnieniem napojów lub koktajli dla Twoich gości, ponieważ możesz je połączyć z dekoracją Twojego przyjęcia lub imprezy i od tej pory zapewniamy Cię, że osiągniesz absolutny sukces.

Słomki są znane ze swojej wszechstronności. W rzeczywistości nadają się do wielu różnych napojów. Dzięki temu użytkownik może spożywać smoothies, soki, jogurty, napoje bezalkoholowe i długi etcetera bez ryzyka uszkodzenia akcesorium.

Kolorowe słomki na Twoje imprezy

W paski, w kropki, kolorowe lub czarno-białe - nasze słomki jednorazowe oferują szeroką gamę wzorów, aby nikt nie pozostał obojętny, gdy chodzi o delektowanie się swoim napojem. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne, ponieważ nadają się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, i będą idealnym dodatkiem do wykorzystania na imprezach, przyjęciach i weselach, a także na przyjęciach dla dzieci.

Mogą być prezentowane na różne sposoby: na tacy, aby Twoi goście mogli bezpiecznie i higienicznie wziąć papierowe słomki w osłonie lub w dozowniku słomek.

Słomki z naszego katalogu staną się niezbędne w obsłudze napojów w restauracjach, barach, kawiarniach, kinach, pubach, dyskotekach, lodziarniach, na imprezach i uroczystościach, ponieważ w tej kategorii znajdziesz słomki jednorazowe, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom!

Zobacz więcejZobacz mniej