Rodzaj Opakowania

Kolor

Materiał

Słomki Elastyczne

Czy chcesz zaoferować swoim klientom idealne uzupełnienie napoju, dbając jednocześnie o środowisko? Postaw na elastyczne słomki, a zawsze wygrasz: Twoi klienci będą zadowoleni, a planeta Ci za to podziękuje.

Praktyczne, wygodne i dające się dostosować do każdego pojemnika, w którym zdecydujesz się serwować swoje pyszne koktajle. Elastyczne słomki są idealne do nadawania kształtu i koloru Twoim kombinacjom i slushies na każdej imprezie lub w biznesie związanym z napojami.

  • Oryginalny
  • Praktyczne i funkcjonalne
  • Trwałe i nadające się do recyklingu
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Słomki Elastyczne


Aktywne filtry

  • Pakiet
📦
12
Dozownik Słomkis Okrągłe (12 Sztuk)

Dozownik Słomkis Okrągłe (12 Sztuk)

Ref 5381-1-12

12 Jednostki

173, 04€

14,420€/Dozownik

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

Sprzedany

Na Objednávku Ilość

Słomki elastyczne to niezbędny sprzymierzeniec każdej imprezy lub wydarzenia. Do napojów bezalkoholowych, koktajli, soków i wszelkich napojów można dołączyć jednorazową elastyczną słomkę i nadać im znacznie bardziej atrakcyjny wygląd.

Elastyczne słomki we wszystkich kolorach

Po dobrym posiłku wiele osób lubi zakończyć go dobrym koktajlem, a elastyczne słomki biodegradowalne często do tego pasują. Wszystkie nasze elastyczne słomki są bardzo wytrzymałe i nie łamią się łatwo, mimo że są wykonane z ekologicznych materiałów.

Elastyczne, wytrzymałe i o doskonałej jakości, te elastyczne słomki zapewniają maksymalną wygodę podczas delektowania się orzeźwiającym napojem. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroki wybór elastycznych słomek jednorazowych, wśród nich również te najbardziej higieniczne, indywidualnie zabezpieczone, aby Państwa klienci mogli je wygodnie wziąć do ręki bez ryzyka zanieczyszczenia innych.

Dodatkowo posiadamy również szeroką gamę kolorystyczną, dzięki której dopasujesz swoje słomki do motywu przewodniego przyjęcia lub atmosfery panującej w restauracji. Od klasycznych białych i czerwonych elastycznych słomek, przez czarne ergonomiczne słomki dla dodania trzeźwości i elegancji, aż po wiele innych kolorów, które nadadzą nutkę witalności.

 

Zobacz więcejZobacz mniej