Wyślij do
Obecnie: Poland

Rękawiczki Jednorazowe

Rękawice jednorazowe są stosowane przede wszystkim w celu zapobiegania zakażeniom bakteryjnym oraz jako środek bezpieczeństwa przy obróbce żywności, pracach przemysłowych oraz leczeniu pacjentów z problemami zdrowotnymi i zabiegami.

Nasze rękawice jednorazowe mogą być wykonane z różnych materiałów, z których każdy ma specjalny skład, aby móc je odpowiednio wykorzystać w konkretnych sytuacjach.

  • Wygodna strona
  • Bezpieczne postępowanie z żywnością, opieka zdrowotna
  • Jednorazowe
Zobacz więcejZobacz mniej

Rękawiczki Jednorazowe Lateksowe

Rękawiczki Plastikowe z Polietylenowe Jednorazowe

Rękawiczki Jednorazowe Winylowe

Rękawiczki Jednorazowe Nitrylowe

Aktywne filtry

Praktyczne i higieniczne rękawice plastikowe

W Monouso mamy rękawice jednorazowe, których potrzebujesz w codziennej pracy w służbie zdrowia, przemyśle spożywczym, sprzątaniu lub przemyśle. Nasz szeroki asortyment obejmuje różne materiały, aby dostosować się do każdej z potrzeb Twoich i Twojego zespołu, oferując higieniczne, sterylne i bezpieczne alternatywy.

Ponieważ są to rękawice jednorazowe, łatwo się ich pozbyć, gdy spełnią swoje zadanie. Można je również poddać recyklingowi.

Jednorazowe rękawice plastikowe

Istnieje wiele rodzajów rękawic, które można sklasyfikować według materiału, z którego są wykonane, ich właściwości lub zalecanego zastosowania.

Wybór najlepszych rękawic jednorazowych

W zależności od charakterystyki, można znaleźć je z większą wrażliwością dotykową, z mikronakłuciami poprawiającymi chwyt, przezroczyste, z lżejszą ochroną, która pozwala na pocenie się(rękawice jednorazowe, aby ręce się nie pociły), grube, cienkie... i długie etcetera. Tak więc, w zależności od potrzeb Twojej firmy, będziesz musiał wybrać jedną lub drugą, biorąc pod uwagę ich właściwości i to, co mogą wnieść do Twoich codziennych zadań.

Jeśli chodzi omateriał, oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju wysokiej jakości jednorazowe rękawice foliowe wykonane z lateksu, polietylenu, winylu lub nitrylu. Każda z nich ma swoje własne atrybuty, dlatego ważne jest, abyś wiedział, czego potrzebujesz, aby wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojej działalności.

Przechodząc do zastosowań, lista sektorów, w których higieniczne rękawice jednorazowe pomagają wykonywać funkcje w sposób bardziej bezpieczny i aseptyczny, jest długa.

Dzięki ich licznym zaletom, praktycznie każda firma korzysta z ich zastosowania w jakimś zadaniu. Od sprzątania po opiekę zdrowotną, żywność, hotelarstwo, przemysł, stacje benzynowe, salony piękności, supermarkety i laboratoria, by wymienić tylko kilka.

Kupowanie ekonomicznych rękawic jednorazowych

Kupując hurtowo rę kawiczki jednorazowe, oprócz wszystkiego, co przeanalizowaliśmy powyżej, ważne jest, abyś otrzymał idealny rozmiar. W naszym sklepie internetowym znajdziesz je w dużych i małych, w różnych rozmiarach: S, M, L lub XL.

Bardzo ważne jest, aby Twój zespół posiadał odpowiedni rozmiar rękawic jednorazowych, ponieważ do komfortowej pracy niezbędne jest, aby pasowały one na dłonie, nie ściskając ich z powodu małego rozmiaru, lub aby były luźne i mogły spaść podczas wykonywania obowiązków.

W pierwszym przypadku, jeśli rękawice są zbyt małe, mogą łatwo pęknąć, narażając pracownika. W drugim przypadku, jeśli się zsuną i spadną, pracownik może być równie narażony. Dlatego zaleca się, aby zawsze mieć kilka rozmiarów do wyboru.

Można również wybierać spośród różnych kolorów. Istnieją przezroczyste, niebieskie, czarne, białe itp. rękawice jednorazowe.

Monouso, dostawca rękawic jednorazowych

W Monouso oferujemy Państwu modele w najlepszych cenach w branży. Dzięki kompletnemu i zróżnicowanemu katalogowi jesteśmy punktem odniesienia w dostawach rękaw ic jednorazowych dla profesjonalistów i osób prywatnych. Skorzystaj z naszych ofert na rękawice jednorazowe przy zakupach hurtowych.

Mamy gwarantowane stałe stany magazynowe, więc jeśli widzisz swoje tanie rękaw ice jednorazowe w sieci, mamy je w magazynie. Dodatkowo mamy 24-godzinną wysyłkę i wiele metod płatności, aby dać Ci wszystkie udogodnienia,

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do podjęcia decyzji o wyborze modelu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie doradzimy i pomożemy w zarządzaniu zakupem.

comprar guantes desechables

Zobacz więcejZobacz mniej