Wyślij do
Obecnie: Poland

Sklep z churro

Posiadamy wszelkiego rodzaju profesjonalne zaopatrzenie dla Twojego sklepu z churro lub stoiska z churro. Przy tak ściśle określonej charakterystyce i tak specjalistycznym menu, potrzeby Twojego typu lokalu są bardzo specyficzne. W Monouso stworzyliśmy katalog z pozycjami, których potrzebujesz na co dzień. Churros mają tendencję do tłustego wykończenia, dlatego ważne jest, abyś zaoferował swoim klientom tłustoszczelne pojemniki na churros, które zapobiegną ich zatłuszczeniu lub zatłuszczeniu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również tekturowe ro żki oraz rożki z brązowego papieru, które zapobiegają przedostawaniu się oleju. Znajdziesz tu również torebki na churros i porras oraz pudełka z przegródką na czekoladę - wszystko w jednym!

Zobacz więcejZobacz mniej

Pojemniki Churro

Torebki Churro

Plastikowe filiżanki wielokrotnego użytku

Kubki Papierowe do ciepłych napojów

Tacki na Kubki

Łyżeczki do Kawy

Serwetki 30x30cm

Koszyczek do Serwowania Potraw

Churros, porras, fritters, fritters ze wstążką, wypełnione kremem, z cukrem, bez cukru, zanurzone w czekoladzie... Chociaż w Twoim menu jest duża różnorodność, opakowanie, którego potrzebujesz do swojego sklepu z churro, musi zawsze mieć pewne wspólne cechy:

  • Odporne na tłuszcz, aby olej nie przedostał się do środka.
  • Łatwe do uzupełnienia, zwłaszcza w godzinach szczytu.
  • Łatwe do przenoszenia przez klientów
  • Możliwość układania w stosy, dzięki czemu zajmują mało miejsca w magazynie
  • Odpowiednie do kontaktu z żywnością

Nasze pojemniki dla sklepów z churro i ulicznych straganów sprzedających churros spełniają wszystkie te cechy, a nawet kilka więcej, ponieważ są również oryginalne. Można je znaleźć z różnymi nadrukami(kraft, rysunki, motywy imitujące strony gazet).

Klienci śniadaniowi, osoby wcześnie wstające w niedzielę, ci, którzy odwiedzają Cię na festynach lub targach, nocni biesiadnicy, bywalcy wiejskich targów... wszyscy Twoi klienci będą mogli bezpiecznie i wygodnie transportować swoje churros dzięki pojemnikom, które wybraliśmy dla Ciebie w tym dziale. Torba, pudełko, stożek... wybierz najwygodniejszy format dla swojego biznesu, mamy wiele modeli każdego rodzaju!

Oprócz torebek i pudełek na churros, w Monouso oferujemy Ci wiele innych niezbędnych akcesoriów dla Twojego biznesu: jednorazowe i wielorazowe kubki na gorącą czekoladę, łyżeczki, kartonowe kub ki czy serwetki. Wszystko zaprojektowane tak, abyś mógł zapewnić kompleksową obsługę przy sprzedaży gorących napojów. A jeśli posiadasz sklep, mamy również stojaki, które pozwolą Ci w oryginalny i wygodny sposób serwować swoje specjały przy stole.

W naszym sklepie znajdziesz ekologiczne opcje we wszystkich naszych dostawach dla churrerías. Wydobądź swoją ekologiczną stronę dzięki w 100% biodegradowalnym i nadającym się do recyklingu torbom, kubkom i rożkom.

Monouso, dostawca materiałów eksploatacyjnych dla sklepów z churro

Z obszernym katalogiem poświęconym pojemnikom specjalnie zaprojektowanym do użytku w salonach churro i ulicznych straganach, z referencjami od tradycyjnych producentów i najlepszymi cenami, Monouso jest sklepem referencyjnym dla tego profesjonalnego sektora. Zaufaj nam, aby dostarczyć Ci wszystkie opakowania dla sklepów ch urro, których potrzebujesz. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Nie jesteś pewien, czy dany produkt spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a on rozwiąże wszystkie Twoje wątpliwości. A jeśli wolisz, możemy zarządzać Twoimi zakupami.

Skorzystaj z naszych rabatów ilościowych i zdobądź wszystkie swoje pojemniki w bezkonkurencyjnych cenach. I to z dostawą w ciągu 24 godzin!

Zobacz więcejZobacz mniej