Wyślij do
Obecnie: Poland

Kieliszki Plastikowe

Filiżanki Plastikowe w górę i zwrot na zdrowie! jest zawsze słyszalny podczas uroczystości, takich jak imprezy lub urodziny i towarzyszy mu dobre intencje wobec gości. Takie okazje zasługują na produkt, który zasługuje na swoją nazwę, a Monouso przynosi Ci jednorazowe Filiżanki.

Dzięki szerokiej gamie modeli, kolorów i wzorów dostosowanych do spożywanego napoju, szklanki te dodadzą imprezie dystyngowanego charakteru.

 

Zobacz więcejZobacz mniej

Kieliszki Plastikowe Ekonomiczne

  • sale
Kieliszki Plastikowe do Likieru z Podstawa 40ml (20 Sztuk)

Kieliszek do Likierów na stopce PS 40ml (20 Sztuk)

Ref 3030-20

20 Jednostki

-25% 2, 19€ Normalna cena 2,92

0,110€/Kieliszek

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Twarde Plastikowe Kieliszki Wielokrotnego Użytku

Plastikowe Kieliszki Wielokrotnego Użytku Durables

Plastikowe Kieliszki Wielokrotnego Użytku do Szampana

Plastikowe Kieliszki Wielokrotnego użytku do Wody i Wina

Kieliszki do Ginu i Toniku oraz Koktajli Wielokrotnego Użytku

Wiaderko Plastikowe do Lodu

Aktywne filtry

Kupić kieliszki plastikowe

Jeśli interesuje Cię zakup tanich kubków plastikowych, wybór w naszym sklepie internetowym Cię nie zawiedzie. Poza tym, że są ekonomiczne, mają wiele innych zalet, których nie mają tradycyjne kieliszki:

  • Nie tłuką się przy stłuczeniu.
  • Bardziej efektywne przechowywanie: możliwość układania w stosy bez ryzyka uszkodzenia.
  • Pozwalają na częste odnawianie kolekcji, aby nadążyć za trendami w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wybierając kieliszki plastikowe, wystarczy, że zastanowisz się nad funkcją, jaką będą pełnić, stylem Twoich jednorazówek gastronomicznych i napojem alkoholowym, który będziesz serwować: my zajmiemy się resztą. Trafiłeś w idealne miejsce, aby kupić swoje kieliszki jednorazowe. Czy jesteś gotowy, aby odkryć idealne rodzaje kubków na Twoją imprezę?

Kieliszki plastikowe na imprezy

Od jakiegoś czasu myślisz o zorganizowaniu imprezy w swojej restauracji i chcesz, aby wszystko było idealne: oświetlenie, dźwięk, dekoracje i co najważniejsze - jedzenie i napoje. W tym ostatnim może pomóc Ci nasz sklep, ponieważ w Monouso mamy tanie i dobrej jakości kub ki plastikowe, które będą Ci potrzebne, aby toasty Twoich klientów były idealne.

W naszym katalogu znajdziesz między innymi plastikowe kieliszki do wina, kieliszki do szampana bez trz onków (zdejmowane i bardzo łatwe w montażu), plastikowe kieliszki do ginu i toniku, plastikowe szklanki do likierów oraz jednorazowe kieliszki do szampana. Zapewniamy, że nie zauważysz różnicy w stosunku do ich szklanych odpowiedników dzięki ich jakości, przejrzystości i sztywności.

Te plastikowe kieliszki są atrakcyjne nie tylko ze względu na swój design, ale także ze względu na cenę.

copas de plástico

Kieliszki plastikowe na obiady i kolacje

Nie ma nic lepszego niż jednorazowe kieliszki do wina na rozpoczęcie wieczoru. W różnych kształtach i kolorach można wybierać z szerokiej gamy: od jednorazowych plasti kowych kieliszków do wina ozdobionych różnymi kolorami u podstawy, po monochromatyczne, takie jak czarne plastikowe kieliszki do wina.

Dzięki nim kolatorzy nie będą mogli się oprzeć, aby towarzyszyć swojemu posiłkowi przy lampce dobrego czerwonego wina lub wody.

Aha, i nie zapomnij: masz również do dyspozycji klasyczne mieszadła do drinków, szczegół, który staje się sztuką, gdy chodzi o najbardziej wymagających klientów (nie zapomnij mieć pod ręką arsenału składników, które można dodać do ginu z tonikiem, ostateczności dla najbardziej sybarytów).

Na koniec, jak nakazuje tradycja, mówimy o plastikowych k ieliszkach do szampana(plastikowe kieliszki do fletów lub klasyczne modele do szampana): jednorazowe kieliszki do toastów par excellence. W naszym sklepie można kupić tanie plasti kowe kieliszki do szampana idealne na każdą okazję i są one doskonałym wykończeniem każdej uroczystości, a w twoim hotelu lub biznesie gastronomicznym musisz być przygotowany od początku do końca. Nie pozwól, aby Twoi klienci złapali Cię bez idealnych kieliszków! Ponieważ można je układać w stosy i oszczędzają miejsce, opcja polegania na jednorazowych plastikowych kubkach, dużych i małych, przy organizacji dużych imprez jest idealna.

Kolory kieliszki plastikowych

Tradycyjny plastikowy kubek jest zwykle przezroczysty, ale istnieje wiele kolorów do wyboru. Dyskretne kolory na podstawie kubka dadzą odrobinę wyróżnienia napoju i będą na wysokości każdego wydarzenia.

Biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, fuksja, liliowy, szary, beżowy, turkusowy, brązowy, czarny, złoty, srebrny... i długi etcetera, które można sprawdzić w naszym katalogu. Czy wybrałeś już swoje kolorowe kieliszki jednorazowe?

Mamy plastikowe kieliszki jednorazowe, które są praktycznie nietłukące. Możesz je odkryć w ich kategorii powyżej. Są one bez wątpienia bardzo inteligentnym rozwiązaniem i ten typ kieliszków jest szeroko stosowany do koktajli i szampana, zwłaszcza w hotelu, gastronomii i na imprezach, gdzie ważne jest, aby zaoferować klientom opcję, z którą mogą wyjść na tańce, z kieliszkiem w ręku, nie martwiąc się o ciężar lub wypełnienie parkietu szkłem, jeśli mają wypadek.

copas plasticas

Zobacz więcejZobacz mniej