Wyślij do
Obecnie: Poland

Talerze, Tacki i Miski

Jednorazowe lub wielorazowe talerze, tacki i miski, bez wątpienia zawsze są głównymi bohaterami naszych posiłków, bo, kogo okłamiemy, smaczny preparat zaprezentowany na odpowiednim talerzu zawsze smakuje lepiej.

Jeśli chcesz, aby Twój stół był zawsze gotowy na każdą okazję, w Monouso mamy szeroki wybór talerzy, misek, miseczek i tac z różnego rodzaju materiałów, kolorów i rozmiarów, aby niczego Ci nie brakowało.

Zobacz więcejZobacz mniej

Talerze Plastikowe

Talerze Biodegradowalne

Tacki Plastikowe

Tacki Ekologiczne

  • sale
Tacki Drewniane 12x9,5x1,2cm (50 Sztuk)

Taca Drewniana 12x9,5x1,2cm (50 Sztuk)

Ref 11959-50

50 Jednostki

-20% 14, 51€ Normalna cena 18,14

0,290€/Taca

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Miski Plastikowe

Miski Biodegradowalne

OFERTY na Talerze

Czy kiedykolwiek przestałeś myśleć o tym, jak szeroki jest rynek zrównoważonej zastawy stołowej? W Monouso mamy zróżnicowany asortyment, którego głównym celem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb Państwa zakładu: czy szukają Państwo trwałych modeli talerzy do wielokrotnego użytku w Państwa lokalach gastronomicznych, cateringach imprezowych lub na tarasach, czy też poszukują Państwo trwałej alternatywy, takiej jak talerze biodegradowalne.

Jednak w zależności od materiału, kształtu czy wielkości, każdy model ma swoje właściwości. Dlatego nasze plastikowe talerze i zrównoważone tal erze oferują Ci wiele możliwości.

Jakie rodzaje talerzy, tac i misek można znaleźć w Monouso?

Kiedy mówimy o talerzach, pierwsze, co zazwyczaj przychodzi nam na myśl, to talerze obiadowe, czyli takie, które są powszechnie używane podczas wszystkich naszych posiłków do dań głównych i głównych. Jednak ich różnorodność jest bardzo duża i wszystkie są równie przydatne i funkcjonalne. Dlatego nie chcemy pomijać głębokich talerzy, które wykorzystujemy do zup, kremów i przecierów, mniejszych tal erzy specjalnie przeznaczonych do deserów oraz talerzy prezentacyjnych. Styl i materiał każdego z nich będzie zależał od gustu danej osoby i okazji, na jaką zostaną użyte.

W ramach tej dużej rodziny znajdziemy również biodegradowalne miski lub plastikowe miseczki, tak potrzebne do wszelkich przygotowań. Miski mają wiele funkcji, ponieważ możesz je wykorzystać do gotowania: do ubijania, mieszania składników lub podawać je na stołach gości z płynnymi lub stałymi potrawami, co tylko wolisz!

Również w przypadku podawania przekąsek bardzo ważną rolę odgrywają plastikowe tacki lub tacki biodegradowalne. Dlaczego tak jest? Można zapytać. Po prostu, aby uzyskać najwyższej klasy prezentację, nie należy używać do prezentacji przystawek tych samych talerzy, których używamy do dań głównych. Tace pozwolą w elegancki sposób wnieść na stół wszelkiego rodzaju potrawy, przekąski czy tapas.

Jednorazowa zastawa stołowa czy plastikowa zastawa wielokrotnego użytku?

W letnich usługach tarasowych, cateringach na małe i duże imprezy lub uroczystości z dużą liczbą gości, talerze wielokrotnego użytku są Twoimi największymi sprzymierzeńcami. Znajdziemy tu modele, które konkurują designem z tradycyjną zastawą stołową, jednak ich wielką osobliwością jest to, że nie ulegają łatwo stłuczeniu.

Albo nawet się nie łamią! Podobnie jak nasza seria trwałych talerzy, które wyróżniają się trwałością i tym, że można je myć w mikrofalówce, zamrażarce i zmywarce. Królowie asortymentu wielokrotnego użytku!

W przypadku dużej imprezy jednorazowe użycie to świetny pomysł, który przynosi wiele korzyści, od wygody użytkowania, po dostępność produktów. Tradycyjnie, jednorazowe talerze, tace i miski pozbawione były elegancji i nadawały prosty klimat naszym uroczystościom. Dziś jednak możemy znaleźć wiele materiałów, które skutecznie zastępują szkło czy ceramikę, nie wpływając na styl czy prezentację stołu.

Na przykład nasze talerze kartonowe, o różnorodnych kształtach i wzorach; talerze z trzciny cukrowej, nadające się do kompostowania i bardzo przyjemne w dotyku; eleganckie talerze bambusowe; talerze drewniane; talerze z liści palmowych, z charakterystycznymi żyłkami; czy między innymi talerze z masy pszennej.

Jeśli szukasz talerzy imprezowych, talerzy do mikrofalówki lub podkładek, znajdziesz je również w odpowiednich działach. Mamy modele na każdą okazję!

I pamiętaj, że możesz liczyć na nasz zespół obsługi klienta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i znajdzie właśnie ten element zastawy stołowej, którego szukasz. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci w zakupach!

Zobacz więcejZobacz mniej