Akcesoria do Kubków

Chcesz ułatwić i zwiększyć bezpieczeństwo obsługi na wynos w swojej kawiarni? Komfort Twoich klientów podczas picia lub transportu napojów to priorytet dla każdego dobrego hotelarza. W Monouso chcemy, aby Twoi klienci mieli najlepsze doświadczenia, dlatego chcemy, abyś poznał wszystkie nasze akcesoria do kubków.

Uchwyty na kubki, aby transport był wygodniejszy, pokrowce, aby uchwyt był bezpieczniejszy i bardziej higieniczny, pokrywki, aby uniknąć rozlania, dozowniki do kubków dla idealnej organizacji i mieszadełka lub mieszadełka, aby wymieszać Twoje kawy lub napary.

Zakup akcesoriów do kubków jest niezbędny, aby zapewnić doskonałe doświadczenie klienta.

 • Do kubków o różnych rozmiarach
 • Wygodne, praktyczne i bezpieczne
 • Łatwe w transporcie i przechowywaniu
Zobacz więcejZobacz mniej

Tacki na Kubki

Pokrowce na kubki

Dozownik do Kubków

Akcesoria do Lodów

  Dekoracje do Lodów Owoces 10cm (100 Sztuk)

  Dekoracje do Lodów Owoces 10cm (100 Sztuk)

  Ref 5992-100

  100 Jednostki

  7, 71€

  0,077€/Dekoracje

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  • sale
  Dekoracje do Lodów Palmowce 15cm

  Dekoracje do Lodów Palmowce 15cm (144 Sztuk)

  Ref 5994-144

  144 Jednostki

  -20% 7, 62€ Normalna cena 9,52

  0,053€/Dekoracje

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Mieszadełka

  Pokrywka na Kubki Karton

  Pokrywka na Kubki Plastikowe

  Aktywne filtry

  Kto chce kawy? Napój bezalkoholowy? Z pewnością niejedna osoba podnosi rękę i jeśli masz w swojej firmie usługę na wynos, musisz być na to przygotowany.

  W Monouso mamy oryginalne rozwiązania na wszystko, dlatego też stworzyliśmy ten szeroki wybór akcesoriów do kub ków, które pomogą Twoim klientom wygodnie i bezpiecznie transportować kawę, ale nie tylko, również napoje bezalkoholowe, herbatę, napary lub każdy inny napój, jaki przyjdzie Ci do głowy.

  Uchwyty i tacki na kubki: łatwiejszy transport

  Wiemy, że każda nieostrożność może doprowadzić do rozlania płynu w szklance. Ale nie martw się, bo mamy rozwiązania na wszelkie potrzeby. Dwie kawy czy cztery? Dzięki naszym wygodnym uchwytom na kubki z kartonu, papieru i tworzywa sztucznego, w różnych kształtach i pojemnościach, możesz transportować tyle kubków, ile chcesz, w możliwie najwygodniejszy sposób.

  W przypadku kawy, napojów bezalkoholowych lub lodów, te tacki na kubki z wgłębieniami to najprostszy sposób na transport kubków z dostawą do domu. Oprócz otworów na kubki, niektóre z tych tac mają miejsce na przewożenie uzupełnienia zamówienia, takiego jak tosty lub ciastka, w przypadku kawy, lub coś do skubania, jeśli towarzyszy napojom bezalkoholowym lub piwu.

  Są one idealne do każdego lokalu i na każdą okazję!

  Osłonki na kubki

  Tekturowe osłonki na filiżanki, zwane również pokrowcami na filiżanki, łatwo dopasowują się do ich konturu, aby izolować ciepło oddawane przez gorący napój, który się w nich znajduje i umożliwić serwowanie kawy bez ryzyka poparzenia.

  I oczywiście, aby Twoi klienci mogli zabrać swój dobrze napełniony kubek, nie raniąc sobie rąk. Najbardziej przydatne akcesorium podczas serwowania gorących napojów! Ponadto można użyć osłonek na kubki, aby zapewnić dodatkowy uchwyt.

  Organizer na kubki: zawsze uporządkowana obsługa

  Jeśli Twoje miejsce pracy jest ciasne i liczy się każdy centymetr, dozownik kub ków daje Ci więcej miejsca i sprawia, że praca jest o wiele bardziej komfortowa. Masz łatwy dostęp do szklanek, a do dozownika możesz dodać także pokrywki.

  Pielęgnacja i czystość Twojego lokalu jest niezbędna, aby dać dobry wizerunek Twoim klientom. Jeśli uważasz, że musisz uporządkować swój biznes, organizer na kubki jest tym, czego szukasz. Organizer na szklanki doskonale sprawdzi się w biznesach restauracyjnych, usługach na wynos, kawiarniach, biurach, samoobsłudze, gastronomii itp. Pozwoli Ci utrzymać czystość na stole, przyspieszy pracę i zaoszczędzi czas. Przynosi duże korzyści w organizacji pracy i ułatwia pracę pracownikom.

  Zastosowanie dozownika do szkła pozwoli ograniczyć możliwość upadku Twoich kieliszków z powodu ich nieprawidłowego ustawienia. Zaoszczędzisz również miejsce w kuchni lub gdziekolwiek zdecydujesz się go użyć, ponieważ jest to sposób na utrzymanie porządku i czystości przestrzeni.

  W tej kategorii znajdziesz produkty takie jak nasz organizer na kieliszki wykonany z bambusa, bardzo odpornego materiału naturalnego. Jest to niewielka inwestycja, która będzie służyć przez długi czas. Dzięki tym przyborom możesz utrzymać dobrą organizację swojej firmy, a jednocześnie zadbać o środowisko naturalne. Same zalety!

  Pokrywki do kubków kartonowych i pokrywki do kubków plastikowych

  Niezbędne akcesorium do każdej szklanki z napojami na wynos. Pokrywki do kubków to akcesorium, którego potrzebujesz, aby Twoi klienci mogli bezpiecznie transportować każdy napój bez rozlewania, idealnie uszczelniając kubek.

  Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, aby dopasować się do tego, czego szukasz. W Monouso mamy duży katalog pokrywek wysokich, płaskich, kopułowych, z otworami lub bez, do kubków plastikowych lub do kubków kartonowych. Można je dostosować do nieskończonej liczby sytuacji, aby zapewnić swoim klientom komfort bez rozlewania napojów.

  Drewniane mieszadła i mieszadła

  A czy wiesz, co preferują Twoi klienci? Praktyczne drewniane mieszadła do mieszania gorących i zimnych napojów czy klasyczne drewniane łyżki?

  Mieszadła, mieszadełka czy łyżki mają tę samą funkcję, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją kawą, smoothie, herbatą, slushies czy jakimkolwiek innym napojem jednocześnie mieszając go, aby łatwo wymieszać poszczególne składniki.

  Zobacz więcejZobacz mniej