Torby Papierowe Klockowe

Kupowanie amerykańskich toreb papierowych to pójście w stronę tych najbardziej typowych i najczęściej używanych w całej branży. Torba SOS to rodzaj torby papierowej powszechnie stosowanej w sklepach spożywczych i innych placówkach handlowych w Stanach Zjednoczonych, a dzięki swojej praktyczności jej zastosowanie rozpowszechniło się na całym świecie, ułatwiając korzystanie z toreb papierowych w sklepach.

Są one znane jako papierowe torby spożywcze SOS.

  • Prostokątna podstawa i elegancki wygląd
  • Duża pojemność i wytrzymałość
  • Wszechstronność: dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Torby Papierowe Klockowe


Aktywne filtry

Amerykańska torba papierowa typu kraft

Widzieliśmy je wielokrotnie w hollywoodzkich filmach: bohater na stacji benzynowej, kupuje butelkę brandy... i voilà! Napój alkoholowy zapakowany jest w papierową torbę w stylu amery kańskim. Amerykańskie torby są jednak mitem i w rzeczywistości są jednym z najbardziej użytecznych rodzajów toreb z klinem na rynku. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Wykonana z celulozy lub papieru kraft, amerykańska torba papierowa typu kraft jest jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Jednak to właśnie w branży spożywczej i hotelarskiej błyszczy najbardziej.

Niektóre z powodów, dla których amerykańskie torby papierowe k raft są topowym produktem:

  • Oferują wysoką wytrzymałość w stosunku do wagi
  • Zgodne z wymaganiami dotyczącymi kontaktu z żywnością
  • Klapa umożliwiająca przechowywanie większych produktów
  • Elegancki design z naturalnymi odcieniami, aby przekazać poczucie rzemiosła
  • Przyjazne dla środowiska, w pełni nadające się do recyklingu i biodegradacji torby

Czy teraz rozumiesz, dlaczego jest to jeden z najlepszych wyborów na dzisiejszym rynku?

Papierowa torba z klinem

Jeśli istnieje jedna rzecz, która definiuje torby z klinem, to jest to ich zdolność do przechowywania większych produktów niż normalnie. Mówimy normalnie, ponieważ na pierwszy rzut oka te papierowe torby z klinem wydają się małe i przeznaczone tylko do przenoszenia małych porcji zamówień lub niewielkich zakupów.

Jednak po umieszczeniu w nich dużej ilości zawartości, ich klin otwiera się i ich pojemność drastycznie wzrasta.

W tej kategorii produktów znajdziesz kilka referencji toreb z klinem bocznym, które pozwolą Ci zaoferować swoim klientom rozwiązanie na każdą sytuację: będziesz mógł je zaoferować jako torby z klinem, ze względu na ich pojemność i kompatybilność z kontaktem z żywnością.

Ekologiczna torba z klinem

Ekologiczna torba z klinem jest uważana za produkt, który nie tylko oferuje rozwiązania zwiększające pojemność, ale również posiada właściwości zrównoważone dla ekosystemu. Dlatego nasze amerykańskie torby z klinem są w 100% ECO, ze względu na ich zdolność do recyklingu, kompostowania i przede wszystkim biodegradacji.

Jeśli chcesz przekazać swoim klientom wiadomość o zrównoważonym rozwoju, te nadające się do recyklingu torby z klinem są idealnym rozwiązaniem.

Torby SOS

Tanie amerykańskie torby papierowe nazywane są również torbami SOS (self opening system) ze względu na wspomniane wcześniej kliny boczne, ale również ze względu na prostokątne dno lub podstawę, która umożliwia łatwe otwieranie i dużą pojemność objętościową, a także zdolność do stania w pozycji pionowej, gdy zawartość na to pozwala.

Ta pojemność czyni ten produkt idealnymi papierowymi torbami spożywczymi, ponieważ klienci docenią zarówno pojemność, jak i stabilność oferowaną przez dno (zwłaszcza gdy wózek jest mocno obciążony).

Więcej niż torby amerykańskie i torby z klinem

Masz już posegregowane zakupy? Pozostaje nam tylko przypomnieć, że w Monouso posiadamy katalog, który obejmuje wiele rodzajów toreb papierowych. Wyraźnym przykładem mogą być torby papierowe, idealne na produkty sypkie lub drobne detale.

Zobacz więcejZobacz mniej